Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

7 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Zabluda, maj frend. No pustimo da vreme kaze svoje.

Reći da nemamo šanse je safe bet, utoliko će i uspjeh biti veći i slavniji 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako bilo ko ima sanse protiv drim tima na OI to je sada. I dalje su aktuelne odlazece zvezde, a nove se nisu etablirale potpuno da ih zamene, a po ovogodisnjem plejofu deluje da je promena pocela.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, McLeod said:

Ako bilo ko ima sanse protiv drim tima na OI to je sada. I dalje su aktuelne odlazece zvezde, a nove se nisu etablirale potpuno da ih zamene, a po ovogodisnjem plejofu deluje da je promena pocela.

HHlRiH5.gif

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nije nešto ova Mekova poslednja kletva, logički gledano samo znači da će Ameri ili izdominirati ovo prvenstvo ili da će se raspasti u nekom nedefinisanom momentu u budućnosti, što je prognoza koju bi bezbedno mogla da izrekne i moja baba kada bi imala bilo kakvog pojma o košarci.

 

Više me brinu izjave da su i Minesota i Boston raspad ekipe koje ne mogu do titule, što može dovesti do paradoksa i urušavanja kosmosa.

Edited by Smrtokapa
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Malone:

Idu Olimpijske igre u Parizu. Nisam još ni siguran šta je Nikolina konačna odluka što se tiče igranja tamo. Ali, ako bude igrao, njegovo telo će preći još veću kilometražu. Neko mi je poslao statistiku,u poslednjih pet-šest godina Nikola je igrač sa drugom najvećom minutažom u NBA, posle Džejsona Tejtuma. Mnogo je to kilometara za velikog momka.

 

The stage for another otkaz 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Malone:

Idu Olimpijske igre u Parizu. Nisam još ni siguran šta je Nikolina konačna odluka što se tiče igranja tamo. Ali, ako bude igrao, njegovo telo će preći još veću kilometražu. Neko mi je poslao statistiku,u poslednjih pet-šest godina Nikola je igrač sa drugom najvećom minutažom u NBA, posle Džejsona Tejtuma. Mnogo je to kilometara za velikog momka.

 

The stage for another otkaz 😄 

Lol, sad se setio da razmišlja o kilometraži.

Link to comment
Share on other sites

Nerealan lik, dobro da je pogledao i video, valjda ce sad dobiti ideju da mu treba backup bar na nivou recimo nekadasnjeg Plamlija, a ne lik koji ce uskoro na Tajvan ili negde.

Link to comment
Share on other sites

Jokić stvarno ima nešto konjsko u karakteru, i to od onih konja za vuču ili oranje kojima staviš amove i peglaj istom rutom dok ne crkneš. Ništa njemu ne smeta, ni kad je vukao g ligaše dok je Marej bio povređen, ni što bez izmene pegla celu sezonu zaključno sa 47 minuta u g7. Uhvatio brazdu i teraj. 

 

U slučaju da mu je reprezentacija ta brazda, kapiram da bi zahtevao odsustvo da igra one šašave prozore protiv Belgije, Estonije i slično. Šteta što nije.

 

Što više razmišljam više kapiram koliko je ova izjava baš "maloumn"-like.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Malone:

Idu Olimpijske igre u Parizu. Nisam još ni siguran šta je Nikolina konačna odluka što se tiče igranja tamo. Ali, ako bude igrao, njegovo telo će preći još veću kilometražu. Neko mi je poslao statistiku,u poslednjih pet-šest godina Nikola je igrač sa drugom najvećom minutažom u NBA, posle Džejsona Tejtuma. Mnogo je to kilometara za velikog momka.

 

The stage for another otkaz 😄 

 

Epilog: Meloun čisti štale u Somboru dok ne nabije istu kilometražu :lol_2:

Edited by DameTime
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Oglasio se i Rebrača, dakle SNS mašinerija radi punom parom 😄 

 

Quote

Pričao sam sa njim. Znam da ima ogromnu želju da igra za reprezentaciju. Video sam kako su ljudi reagovali na njegov odgovor. Šta su očekivali? To te neko pita posle sedme utakmice u onakvom naboju emocija i adrenalina... Očekujem da će da igra.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Što se tiče kandidata, oni su u svakodnevnom kontaktu sa Tarlaćem i sa mnom. Znamo širi spisak, ali konačan spisak ne. Ništa se ne krije, jednostavno čekamo da svi završe sezonu zdravi. Imamo ovde na F4 Milutinova, Gudurića, Petruševa. Dobrić igra u Italiji, naši iz domaćih klubova još igraju. Malo je vremena za bilo kakav odmor. Nema velike filozofije, sve je isto kao prošle godine - poručio je Pešić.

 

Dakle na širem spisku sigurno imamo Milutinova, Gudurića, Petruševa i Dobrića. Što nije iznenađenje.

Link to comment
Share on other sites

On 5/24/2024 at 12:06 PM, Problem sa licnim greskama said:

Malone:

Idu Olimpijske igre u Parizu. Nisam još ni siguran šta je Nikolina konačna odluka što se tiče igranja tamo. Ali, ako bude igrao, njegovo telo će preći još veću kilometražu. Neko mi je poslao statistiku,u poslednjih pet-šest godina Nikola je igrač sa drugom najvećom minutažom u NBA, posle Džejsona Tejtuma. Mnogo je to kilometara za velikog momka.

 

The stage for another otkaz 😄 

Zamisljam kako Jokic cima Melouna u fazonu 

 

Eee brate aj daj neku izjavu kako sam mnogo umoran, da lakse mogu da otkazem neki skup, smaraju me ljudi a meni se bas i ne ide  

 

 

Neki ekvivalent tome je kad iscimas nekog da te zove na telefon i da kaze da je hittno  da bi mogao da  pobegnes sa smor bleje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...