Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

Cedevita je ekipa za respekt vec dve sezone. Fali konstantnosti, ali ako im je dan, tj ako je sut barem na pristojnom nivou mogu da naprave problem svakome. Dosta i iskusnih igraca imaju za ovaj nivo. Na poziciji 5 fino pokriveni, Lesor tu nista ne moze, Ferel ume da bude nezaustavljiv, Dragic motor ekipe, Muric i Jeremic sasvim ok igraci u rotaciji koji imaju svoje kvalitete i mogu da pogadjaju otvorene suteve. I dalje je Partizan favorit i bolja ekipa, ali verujem da im nije svejedno sto bas protiv Cedevite koja ih je vec vise puta dobila igraju majstoricu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cooper said:

Trebao je KKP direktno u finale ABAzbog plejofa EL, kao što rade u KLS.

 

Evo ja bih potpisao odmah. 

 

Svakako ozbiljnija opcija od onolikog odlaganja i razvlačenja serije sa jbnim S. Centrom kao da su Denver.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bit če vatre u trećoj. 

10 minutes ago, Čočo said:

Ostade CedevitaOlimpija jedina ekipa koju Željko nije dobio u gostima od kad je preuzeo KKP. 

Osim ovog zadnjem meča Partizan se jako muči sa njima i u Bg. Nerijetko je i gubio. Doduše u Pioniru. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Cooper said:

Trebao je KKP direktno u finale ABAzbog plejofa EL, kao što rade u KLS.

 

Ма Цедевита је одлична ове сезоне сви их добили 3-15 у Еврокупу. Али вероватно је изговор, да погађам, да се чека да Алекса оздрави за финале па сте их зато пустили? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Ali čekaj zbog čega zaboga sedam dana pauze???????????????????

CedOli ima finale svog prvenstva sad u medjuvremenu. Dve utakmice 01. i 03.06.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Naravno. Pa i mi imamo dušu. Hoćemo i mi da gledamo našu ekipu kako igra. 😅

 

Pa gledaćete, samo da CedOli završi seriju xexe

 

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Tu i tamo, podeljena su mi osecanja 😄

 

Hmmm :wicked:

 

@Don Dusko Evo ja se sećam 😄 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Slazem se.Al covece ja se nesecam kad smo mi igrali.Bilo je davno. 😄

Nije čak ni bilo davno. Nego igramo na sedam dana. Nismo navikli. A da ne pričam o tome tek kakav će biti osećaj za nedelju dana kad shvatimo da u Pioniru ćemo igrati sa pauzom od mesec i više dana. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Just now, drperce said:

Kad osvojimo titulu tamo u julu meni ce Dame da bude najzasluznija - unistila sve ekipe koje gotivo u poslednjih mesec dana 😁

 

Realno. Zato mi sredi Vildozin dres ili spremi neku majicu, a ne još da gledaš kako da ućariš pare dok radim za vas... 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Arsenije Pesic said:

Ako ti je nešto u vidnom polju ne znači da to i vidiš tj. registruješ, naročito ako ti je fokus na nečemu drugom, kao što je ovde slučaj.

Ja mislim da je tu u pitanju podsvest. Npr igrac koji nije bezobrazan i ne igra prljavo kao Lidej, podsvesno bi se pomerio ili usporio da ublazi  kontakt. Ledej nije ferplej igrac i to mu ne pada na pamet ni kad vidi a tek da reaguje instinktivno.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Nini3112 said:

Slucajno kaze Zeljko,ne bih bas rekao.

 

Evo još par situacija koje su mi pale na pamet:

 

 

 

Pošto imam par drugara grobara koji isto tako ne vide ništa prljavo u igri Ledaya, imam bukmarkovane ove stvari za svaki slučaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

Ja želim prelazni rok, ebe mi se za derbi i utakmice.

 

Predlažem da o tome pričate šifrirano, npr. niz emodžija je ime igrača. Ili napravite grupni chat pa lepo pišete o prelaznom roku. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...