Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

Tačno se vidi da ide da preseče loptu, onda gubi korak i u padu ide sasvim prirodan mae geri. Da me i ovog puta ne bi banovala moderacija, evo da kažem i da ne mislim da je ovo bilo namerno, potpuno je slučajno, baš se vidi. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

зар си икада видео овакав потез од Рудија?...ово је дно...

 

ovo povremeno do često pominjem; rudy radi kvarne stvari ali ne ide da povredi čoveka (ili u najboljem slučaju kod zacha, ne briga da li će povrediti čoveka).

ponekad je čak i simpatičan u toj kvarnoći: sećam se kada je sale đorđević tek preuzeo repku i igramo pripremnu (nije baš prijateljska bila) protiv španije.

bogdan se baš naoštrio da ga juri kroz blokove da nikada više ne primi loptu, rudy se u jednom trenutku te jurnjave samo ukopao u mestu da se ovaj zakuca za njega.

 

mislim, podlo ali drži odstojanje u saobraćaju, mnogo sam se smejao.

 

leday je kafanski džiber sa vrhunskim košarkaškim talentom.

Edited by uini
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Meni više i ne smeta ovo što radi ovaj govnar u crno-belom dresu. Jednostavno takav je i dok njega neko ne izlomi ili ne dobije neku kaznu/zabranu neće stati. Uostalom svi smo igrali basket ispred zgrade i svi znamo kako se takve stvari rešavaju.
Meni je veći problem to što se naši drugari sa ovog mesta prave mrtvi, a ovi malobrojni koji se i usude nešto napisati obavezno brane nasilnika. Doduše ne tako davno je bio slučaj andjusic....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Barkley#34 said:

Ovo je baš bilo sumanuto, što i dalje ne znači da je u slučaju sa Dekom bilo tako. Al' dobro, ciganski forumski sud je presudio, ko smo mi da to komentarišemo?

 

pa nije da je ovaj i slučaj sa dečkom uzorak od dva komada zach leday situacija; više je neki niz od 17 situacija za nepune dve sezone.

mislim da je ovde ciganjski forumski sud nepotreban, čisto konstatacija nečega što konstantno radi u raznim iteracijama.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fillam said:

Jeste, pošto je moralna obaveza svih nas da uđemo na ovo sveto mesto i okajemo Zekove grehe.

 

Dovoljno je samo da ne opravdavate potez / relativizujete isti / skrecete paznju na posledicu (vredjanje) sa uzroka (po ko zna koji put potez za svaku osudu). Kao sto to cesto rade 3K drugari. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Dovoljno je samo da ne opravdavate potez / relativizujete isti / skrecete paznju na posledicu (vredjanje) sa uzroka (po ko zna koji put potez za svaku osudu). Kao sto to cesto rade 3K drugari. 

 

 

Ja repliciram na onaj 'pravite se mrtvi' deo, jer kao neko ko ne komentariše ovo, upućeno je i meni, a ne pronalazim se u tome što ti pričaš. Meni lično taj trenutak nije ni u top 20 hajlajta sa utakmice na kojoj sam bio, i nemam potrebu da se javljam da ga komentarišem da bih afirmisao nečije mišljenje ovde, a naročito ne da bih se pravdao i dokazivao da sam na pravoj strani.

Link to comment
Share on other sites

Pa šta je problem priznati da je lik smrdljivac i u najboljem slučaju izuzetno reckless igrač a u verovatnijem ozbiljno nesportsko govedo? Nije vam iz oka ispao. I kako sada ne poželeti da ga neko složi na parket? Ne mnogo, samo malo. Malkice.

 

To ga ne čini ništa manje dobrim igračem, jedan od boljih PF u EL bez sumnje.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fillam said:

 

Ja repliciram na onaj 'pravite se mrtvi' deo, jer kao neko ko ne komentariše ovo, upućeno je i meni, a ne pronalazim se u tome što ti pričaš. Meni lično taj trenutak nije ni u top 20 hajlajta sa utakmice na kojoj sam bio, i nemam potrebu da se javljam da ga komentarišem da bih afirmisao nečije mišljenje ovde, a naročito ne da bih se pravdao i dokazivao da sam na pravoj strani.

 

I ja repliciram na tvoj ironicni odgovor, u kome, kad si vec dosao ovde, upisao se i pomenuo situaciju, mogao si i misljenje o njoj da izneses (valjda ga imas) a ne samo da se sprdas. I time relativizujes pricu... 

 

No dobro. Do neke sledece situacije... 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Kooineeperk said:

 

I ja repliciram na tvoj ironicni odgovor, u kome, kad si vec dosao ovde, upisao se i pomenuo situaciju, mogao si i misljenje o njoj da izneses (valjda ga imas) a ne samo da se sprdas. I time relativizujes pricu... 

 

No dobro. Do neke sledece situacije... 

 

Nisam ni pomenuo situaciju, nego sam prokomentarisao to što ne smatram da je 'veći problem' to što ja ne dođem ovde da osudim nešto javno da bi ivan9 imao bolje mišljenje o meni, navijačima Partizana, čemu god.

 

Ni na KKP temi nisam ništa prokomentarisao posle utakmice, a kao što rekoh, solidan broj stvari mi je veći hajlajt od Zekovog trzaja nogom. 

 

A sad kad me već direktno pitaš, naravno da sam protiv nepotrebnih i nesportskih poteza koji mogu da dovedu do povrede drugog igrača. Da li imam poriv da ga nazivam govnarom i poželim da ga neko olomi zauzvrat? Pa jebiga, nemam i prihvatam da je to do moje navijačke subjetkivnosti.

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, uini said:

 

pa nije da je ovaj i slučaj sa dečkom uzorak od dva komada zach leday situacija; više je neki niz od 17 situacija za nepune dve sezone.

mislim da je ovde ciganjski forumski sud nepotreban, čisto konstatacija nečega što konstantno radi u raznim iteracijama.

Ne sećam se da je iko branio njegove očigledne nesportske/nesmotrene/kakve god poteze. Jasno je da čim ih pravi u tolikom broju postoji problem s njim. Frka je ispala posle Deka, kada se na forumu masovno pisalo i lajkovalo da je to bilo namerno. Pakovanje zločina čak i najvećem zločincu je i dalje pogrešno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

više je bilo zbog važnosti tekme koju su svi gledali.

 

ja sam npr i tada napisao da ne verujem da je namerno, već reckless ali da ujedno ne vidim preteranu razliku u ta dva, u smislu potencijalno grdnih posledica.

a kao što niko nema magičnu kuglu da kategorički tvrdi da su ove stvari koje radi namerne, tako mislim da niko ne može sa sigurnošću reći da ne radi namerno, pošto, uzorak sličnih poteza je golem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fillam said:

 

Nisam ni pomenuo situaciju, nego sam prokomentarisao to što ne smatram da je 'veći problem' to što ja ne dođem ovde da osudim nešto javno da bi ivan9 imao bolje mišljenje o meni, navijačima Partizana, čemu god.

 

Samim tim sto si pomenuo "Zekove grehe" referencirao si se na ovu situaciju o kojoj se diskutuje. Ili to ne spada pod Zekove grehe? Aaaa ok onda 🙂 Dakle ipak jesi izneo misljenje, jbg, ponedeljak jutro, slabije povezujem. 😄  

 

Salu na stranu... 

 

7 minutes ago, fillam said:

 

Ni na KKP temi nisam ništa prokomentarisao posle utakmice, a kao što rekoh, solidan broj stvari mi je veći hajlajt od Zekovog trzaja nogom. 

 

A sad kad me već direktno pitaš, naravno da sam protiv nepotrebnih i nesportskih poteza koji mogu da dovedu do povrede drugog igrača. Da li imam poriv da ga nazivam govnarom i poželim da ga neko olomi zauzvrat? Pa jebiga, nemam i prihvatam da je to do moje navijačke subjetkivnosti.

 

...eto, vidis, ne mora ironicno. I ok je i navijacka obojenost, nemam sta tu da zameram. 👍

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Leday je odličan košarkaš i možda najvažniji šraf KKP kroz celu ovu sezonu. Ozbiljno rilja na terenu svih 30+ minuta, koliko je najčešće igrao. Ali jbg, jeste reckless i dovoljno puta su mu se dešavale takve situacije, da ne mogu baš da zažmurim na njih. Da nije toga sigurno bi mi bio najgotivniji igrač ove ekipe KKP.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:


Kakav crni hajlajt...?


Just play dead.

 

Šta ti nije jasno? Hajlajt, kao lični utisak. Nisam imao potrebu da uđem na forum da brže bolje prokomentarišem sa nekim, kao što nisam ni sa mnogim drugim stvarima koje su mi bile bitnije.

 

Meni ovo nije bio glavni utisak sa utakmice, tebi jeste i to je ok. Ono što nije ok je to slobodno tumačenje nečijeg nekomentarisanja. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Ovo je baš bilo sumanuto, što i dalje ne znači da je u slučaju sa Dekom bilo tako. Al' dobro, ciganski forumski sud je presudio, ko smo mi da to komentarišemo?

Da li cemo doziveti kosmsija od vas ikada da ne postoji neko "ALI", i da se bezrezervno osudi ono sto je za svaku osudu, po ko zna koji put u toku samo ove sezone🤔

Neko? Nekad? Still waiting....

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da li cemo doziveti kosmsija od vas ikada da ne postoji neko "ALI", i da se bezrezervno osudi ono sto je za svaku osudu, po ko zna koji put u toku samo ove sezone[emoji848]
Neko? Nekad? Still waiting....
Saće Kronos na ovo da ti prihefta par tako brutalnih gifova da ima da se pušiš?

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Gudura said:

Da li cemo doziveti kosmsija od vas ikada da ne postoji neko "ALI", i da se bezrezervno osudi ono sto je za svaku osudu, po ko zna koji put u toku samo ove sezone🤔

Neko? Nekad? Still waiting....

Evo, ja ću bezrezervno da osudim tvoje lupetanje na ovu temu.

 

Nema na čemu, i drugi put.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...