Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, goldberg said:

 

Ti pricas o posledicama - da, takvo je stanje i u kosarci i u fudbalu i u politici, ali je uzrok uvrnuto shvatanje politike i sporta kod nas. U Srbiji se uvek gleda samo korist - bilo to na materijalnom nivou, kad se podrzava vlast jer "je dobra za mene i moju porodicu" bilo na mentalnom nivou, kada se klubovi podrzavaju jer svojim uspesima i velicinom maskiraju probleme koje svako od nas ima.

 

Gde je Borac bio od 1990. do 2012.? Bili su filijala FMPa, dok se u isto vreme Zadar borio za EL i bio u vrhu ABA lige, a pricamo o gradovima slicne velicine. Ti kazes da je Vucic uveo ovakvo stanje, a ja kazem da ga je on samo ogolio do koske i jase na nasoj potrebi za ocem nacije (politika), velikim klubom za kojeg svi navijaju (sport) i neprijateljem na kojeg ce se preusmeriti mrznja i frustracija (politika - DS, sport - veciti rival). Pa nije onaj mucenik sa Arene pre nekoliko godina zazivao povratak Partizana protiv Borca jer mu je Vucic rekao da to govori, nego za takve ljude postoje samo "nasi" koji zive za pobedu Partizana i "oni drugi" koji ne mogu da smisle Partizan.

gde ti ode

 

druze, napisao si ovo "To je davna proslost, sad imamo dva projekta, filijalu jednog od projekta, menadzerski klub i to je to, nema dalje, ostalo se nimalo ne razlikuje od neke druge ili trece lige - bez novca, bez kvaliteta, bez navijaca, bez interesovanja."

 

ja sam na to reagovao

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...