Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

39 minutes ago, CLakiSH said:

Ne znam , za Savu koga god pitam kaze sranje, kazu da bolje Tigar da uzmem.

A pitam vozace u firmi, to je nesto slicno kao kad pitas taxistu da ti objasni bilo sta;)

Ove moje su Sava - za cetiri godine su se ishabale tek nesto ispod zakonskog minimuma za zimu i zbog toga sam ih menjao, a nije da ih nisam arcio.

Zato sam i uz`o iste - provereni opanci.:s_d:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja uzo prosle zime preko onog online sajta ubedljivo najjeftinije ruske gume....Kama se valjda zovu. Onih nedelju dana po snegu sam sasvim normalno isao, mada sada najesen po kisici sam primetio da dosta lako (ili lakse) proklizavaju. Koliko para toliko muzikice, a ja sam se drzao one krilatice 'najbolja zimska guma je nova guma' makar i ona najjeftinija. Najjace sto mi vulkanizer rece - pa gde moze da Rus napravi losu zimsku gumu? 🙂

 

ps. Pre toga sam imao britanske Kleber i za 3 godine sam pocepao isto toliko komada (po jednu u proseku godisnje) na nase fenomenalne trotoare pri parkiranju. 

🙂

Edited by mmajstor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Južni said:

Korisna rasprava, kupio sam kola pre mesec dana i sad po prvi put treba da kupim 4 zimske gume. I ja sam kontao Lassa ili Hankook. 

 

Ima li neko iskustva sa Hankook?

Ja kupio prosle godine, za SUV i sasvim su dobre, nemam primedbi za sad.Isao na Jahorinu i sa nje po najvecoj mecavi i dobro se pokazale

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Kad god sam proveravao kemoimpex je bio najpovoljniji što se tiče cena guma.

 

Pa i ja gledam kod njih, blizu mene imaju servis, a može i dostava. 

 

Ipak, mislim da je zamena i balansiranje skupo kod njih, gledam negde drugo. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Južni said:

 

Pa i ja gledam kod njih, blizu mene imaju servis, a može i dostava. 

 

Ipak, mislim da je zamena i balansiranje skupo kod njih, gledam negde drugo. 

Nije preterana razlika, čini mi se da sam plaćao 600 po gumi zamenu, a mnogo je lakše, nega da preuzimaš gume, pa voziš negde drugde.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Knipex 4 Laki said:

Odlične gume. Srednja klasa guma po ceni niže klase. Ja sam ih uzeo na preporuku kolege. Posle ispostavilo da nas desetak ima lassa gume i da su svi prezadovoljni. Nisam od nikoga do sada čuo nešto loše o njima. Ono što znam je da su turska firma u bridgestone grupaciji i da su sponzor Barselone u basketu godinama unazad.

 

Pre neki dan predložih kolegi za mondea mk3, 15". Gledali cene u kemoimpexu i videli da su oko 150din skuplje od wintere. Oko 5300 po komadu. Rekao da će uzeti, da li je uzeo ne znam.

Ja furam Kleberove letnje, evo već druga godina i zaista sam prezadovoljan. Inače Klber je tu negde u rangu sa Lasom, ali su se mnogo bolje pokazale na svim testovima - ušteda goriva/kočenje/decibeli. Inače, imao sam sreću da prilikom kupovine auta na njemu zateknem 4 nov novcate Mišelinke Alpin 5, e to je jebeno dooooobra guma. Ja vam ne mogu opisati kako to jede sneg, pri tom su testirane i u ravnici i po vrletima Bosne. U neko selo nadomak Mrkonjića, gde sam išao po rakiju i kajmak, izašao sam jedini ja, dok je neki dasa sa Kiom 4x4 ostao sa strane. Vrede svaki dinar, ali ih i čuvam, čim dođe sredina marta skidam ih i meĆem letnje.

 

Da li je neko imao iskustva sa Fuldom? Švabo je to, a vidim i na testovima da su se odlično pokazale 😄

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Južni said:

 

Pa i ja gledam kod njih, blizu mene imaju servis, a može i dostava. 

 

Ipak, mislim da je zamena i balansiranje skupo kod njih, gledam negde drugo. 

Imaju oni nekad akcije da je besplatna zamena guma. Verovatno van ovih špiceva mart-april i oktobar-novembar. Znam da je kum kod njih završio sve i nije platio zamenu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...