Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

17 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

Mobilna verzija 4uma je postala potpuno neupotrebljiva od silnih reklama. Na vrhu strane, na dnu strane, između postova, između tema....samo čekam da mi neka iskoči u lice i ujede me za nos.

 

Opera za mobilni sa ugrađenim adblockerom i ćao nema više.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jos radim na optimizaciji... video sam i sam da je na mobilnom previse. Kao da duplira nesto. Ne mozes podesiti Google da bude ok nikako... 

 

Ideja je da postoji samo jedna na vrhu i jedna na dnu. Osim na glavnoj stranici gde ima i sa strane. I to je to. Ne sme vise od toga. Barem se meni ne svidja vise od toga. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MetalHead said:

Jos radim na optimizaciji... video sam i sam da je na mobilnom previse. Kao da duplira nesto. Ne mozes podesiti Google da bude ok nikako... 

 

Ideja je da postoji samo jedna na vrhu i jedna na dnu. Osim na glavnoj stranici gde ima i sa strane. I to je to. Ne sme vise od toga. Barem se meni ne svidja vise od toga. 

 

Uze li, bar, neke pare?:lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, John Dies at the End said:

Kod mena jedna na , i jedna ispod... Ja zadovoljan :wink2:

 

Ukapurao Google da me ne zanima trenutno nov autic ( dobro de, ponekad ubaci ovak krs od FIATa 😄 ) presao na jeftiniju varijantu, smece od 🍎  :thumbdown:

Ja menjao skoro: sve cet`ri Savine za manje od 13000, i to na 5 rata.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Dragi moji, drage moje, jedna molba.

 

Tiče se trajnog bana za Dekkarda.

 

Dobio ga je za ovaj post;

 

Dakle, čovek se jednostavno, da iskoristim eufemistički izraz, nespretno izrazio.

 

On zaista ume da bude pain in the ass, kao kotraš, ali jbg, znam tisuću i jedan posto da šovinista nije. Znam i kako je reagovao na slučaj Omić, i u nekim drugim situacijama.

 

Stoga bih zamolio moderaciju da još jednom razmisli o ovom banu, te da se preimenuje u vremenski. Ja verujem da je ovo došlo ko kec na deset zbog nekih drugih stvari, ali nemojmo grešiti dušu, da ne ispadne sada odmah mali Šešelj od njega jer on to zaista nije. Lako je ponovo banovati ako bi se ispostavilo da lupetam.

 

Stoga, hajde još jednom razmislite o svemu. Hvala.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Mislim da mu nije bila namera govor mrznje.  On je po meni liberalnih shvatanja koliko sam mogao da citam njegove postove.  Pogresno se izrazio i mislim da je kazna previsoka. Izgleda ruzno, ali mislim da mu nije bila to namera.  Nije taj tip covek, cak koliko sam zapazio on se gnusa takvih stvari. Da je davez, to svakako jeste, ali ne treba preterivati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Mobilna verzija 4uma je postala potpuno neupotrebljiva od silnih reklama. Na vrhu strane, na dnu strane, između postova, između tema....samo čekam da mi neka iskoči u lice i ujede me za nos.

 

Meni se uglavnom javljaju slobodne dame za upoznavanje. U koje li sam ja to mracne hodnike interneta zalazio pa mi to izlazi kao sugestija? 🙂

 

Nije bas strasno kod mene, imam jednu reklamu gore, jednu skroz dole i to je to. Mislio sam da sam ja nesto zabrljao jer sam apdejtovao telefon i radio hard reset pa da su mi se neka google podesavanja vratila na fabricka jer sam ja iskljucio sve te opcije, ali sad kad vidim da je svima tako onda je ok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...