Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

15 hours ago, 21Barkley said:

Odem sinoć na mondo na kompu, kad sa strane reklama za sve moguće gume. Aman... :classic_biggrin:

 

browser: Opera (ima ugrađen Ad blocker, VPN i  vidi sliku u spoileru)

search engine: Duck duck go

 

 


StatCounter-browser-ww-monthly-200901-20
 

 

itd.

 

:default_coffee:

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

S obzirom na nova pravila u NBA koja treba da stupe na snagu a i činjenici da sada otprilike 30,40% drafta čine internešnal igrači možda bi trebalo otvoriti neku temu o Draft prospektima i srednjoškolskim/juniorskim/mladim igračima da se to nekako objedini, vidim da ima tema mlađe kategorije ali tu se piše o domaćim igračima pa bi bilo glupo da se ta tema zaguši. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moze to bez problema na NCAA topik, moze samo da se preimenuje/doda u naslovu topika nesto tipa & NBA prospects discussion

Ionako se na tom topiku tradicionalno pisalo i o prospektima i pre nego sto se odluce za koledz ili odigraju prve minute ozbiljnog takmicenja

Mislim meni je svejedno, nego kapiram da ce biti malo cudno da se na 3 razlicita topiku pise manje-vise o istom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne ali bez zajebancije mogla bi da se otvori tema posto ocekujem porast mladih amera koji ce svoju draft poziciju da traze po kinama/australiji itd. Lamelo je legitimni top 5 prospekt plus ima jos jedan isto u Strayi elitni prospekt stao mi mozak kako se zove.. a ako lamelova epizoda prodje (bude 1 pik) sto ne bi i drugi otisli da uzmu kintu umesto da volontiraju po koledzu. A ne ide da se guse 2 teme koje nemaju veze sa njima; ncaa tema je finog kvaliteta iako meni puca ona stvar za koledz kosarku osim mozda f4

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

A ne ide da se guse 2 teme koje nemaju veze sa njima; 

 

frenkiju neće smetati :

 

If, for some reason, I had a newborn baby whose upbringing I had to entrust to a stranger from New York, I would choose Frank. That’s right, he’s my starting point guard and now the legal guardian of my hypothetical child.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oɹəd™ said:

S obzirom na nova pravila u NBA koja treba da stupe na snagu a i činjenici da sada otprilike 30,40% drafta čine internešnal igrači možda bi trebalo otvoriti neku temu o Draft prospektima i srednjoškolskim/juniorskim/mladim igračima da se to nekako objedini, vidim da ima tema mlađe kategorije ali tu se piše o domaćim igračima pa bi bilo glupo da se ta tema zaguši. 

Budi slobodan da otvoris, a onu "Mladje kategorije" mozemo da preimenujemo da se zna da je rec u domacim kosarkasima. 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Whitnail said:

Kolega @Laki21  ogolio igru Filipa Čovića kroz YT klipove. NČ na konferenciji prilikom predstavljanja Šakote prozivao internet "lake" pojedince, za koje tvrdi da zna ko su i gde žive. Nakon toga u više navrata pominjao ime Laki, i indirektno pretio čoveku. 

 

@nemanjaol

 

lele

 

Opasno govedo je Nebojsa. 

Link to comment
Share on other sites

Predlog za administraciju foruma. 

Da se pozabavi moderacijom i zloupotrebom ovlašćenja na sportskom delu foruma gde pre svega Barracuda, Baroš i Xpert (koji je odavno trebalo da bude banovan) vode taj deo foruma na sramotan način i svoju sujetu stavljaju na prvo mesto. 

Da ja budem trajno banovan jer sam reagovao na insinuaciju forumaša tsva da je Partizan osvajao nameštene titule u fudbalu, to samo pokazuje da ovde par moderatora pravi cirkus od ovog foruma. Ja nisam kriv što je Crvena Zvezda kanta za napucavanje u Ligi Šampiona i sramota srpskog fudbala. 

A moderatori PDF-a fudbal su dobri jedino za čuvanje ovaca na Zlatiboru i za mužu krava. Ako su i za to.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...