Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Al' hajkacki odred ponovo u akciji. Ista ekipica sa B92 foruma i ovdje nastavlja da spinuje, fura neku jeftinu psihologiju i onako suptilno, izokola pokusava da navuce druge forumase na ban. Potpuno ista garnitura likova ni na starom ni na ovom forumu bukvalno nikada nije bila ni opomenuta, a kamoli sankcionisana za ovakvo djelovanje. I onda se, kao, oni zale na moderaciju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, x|o said:

Al' hajkacki odred ponovo u akciji. Ista ekipica sa B92 foruma i ovdje nastavlja da spinuje, fura neku jeftinu psihologiju i onako suptilno, izokola pokusava da navuce druge forumase na ban. Potpuno ista garnitura likova ni na starom ni na ovom forumu bukvalno nikada nije bila ni opomenuta, a kamoli sankcionisana za ovakvo djelovanje. I onda se, kao, oni zale na moderaciju.

 

gde si iksoks, kako ide kladza, rulet, kocka, karta?

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Isiah said:

Poenta nije takve ljude odstraniti vec im pomoci da postanu funkcionalni deo zajednice.

Imam utisak da ti imaš sliku u glavi (postojeću i željenu) a ne pratiš ono što se zaista dešava.

 

Sve što si naveo u delu koji nisam citirao se upravo i radi. Ti banovi su vremenski, vaspitna mera upravo da se postigne ovo što sam citirao. Odakle ti to da se tek tako banuje za psovke i teži rečnik i da se sad ljudi zbog toga ustežu? Primeri koje si naveo su kad se baš pretera. Ako ljudi shvate da je to no-no, napredovaće i diskusija u pravcu u kome svi želimo.

 

Vode se često neke rasprave oko moderacije ali, evo neka neko kaže da li ih ona kaznenom politikom sputava u pisanju.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, uini said:

zaplet

- dulematic i njegov kum mcleod je trebalo da uđu u još jedan startup biznis nakon nekolicine uspešnih zajedničkih startup biznisa u prethodnim godinama

- mcleod u poslednjem trenutku i na opšte iznenađenje okoline, obznani društvu da ide bez dulematica u startup biznis, te da će povesti u ovaj poduhvat birčevića koji je uvek spreman da pomogne makar da se prenese nešto fizički iz tačke A u tačku B, mada nije najoštrija olovka u pernici. kumara mcleod takođe kaže društvu da ste pričali i da Ti znaš zašto ovaj put ne radite zajedno. pitali smo i tebe, nismo dobili konkretan odgovor.

 

Rasplet

Doslo je do tradicionalne srpske svadje medju kumovima. :classic_ninja:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ana je verovatno najlosiji sudija u EL. Ja evo ne mogu da se setim nekog losijeg. Ko toliko nema osecaj za kosarku.

Ali to nije opravdanje za onakve reci. Mada sam i ja svasta opsovao ali u TV 🙂

Sudila nam je par nebuloza ali ne zbog namere nego zbog neznanja

@drakon1 je korektan clan foruma, meni je ovo neprepoznatljivo za njega. Ali svako od nas ima nekad nekih zutih minuta

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=241]drakon1[/mention]
 
odes na slavu,  stuces na brzinu pre klope 2-3 radze koje je uzgred domacinov deda ispekao jos davne 70 i neke, ali ti to saopste tek posle druge, za to vreme srces trecu dok pustas tekmu i lagano metamorfoziras u burazera baneta trifunovica. 


Da se ubacim ovde kao veliki ljubitelj vocnog destilata i dobar poznavalac materije: Nije problem rakija iz 70 i neke, cak je i dobra jer je odstojala. Problem je mlada rakija, pecena ove sezone koja udara kao ludara.
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, ivan9 said:

@drakon1 je korektan clan foruma, meni je ovo neprepoznatljivo za njega. Ali svako od nas ima nekad nekih zutih minuta

 

 

Dešava se.  Rečnik  je neprihvatlji i otišlo se malo dalje u istom...  ništa strašno ako ne predje u naviku.  Svakome se dešava da mu kočnice otkažu u nekom trenutku jbga... zato smo ljudi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Liska Manjina said:

Da je kojim slučajem muško, Ana Panter ne bi mogla suditi ni drugu ligu Srbije, a kamo li EL! Za nju je Jasmina Juras - Lotermozer, lično. Ali eto, usled činjenice da je jedini ženski sudija u EL ona jaše i dalje...

 

nećemo tako.  Ima i muških i ženskih sudija koji veze s vezom nemaju...  i to što jedna dama veze nema sa sudjenjem, jebi ga... nego daj da vidimo mi ko je nju tu postavio tako nestručnu...  kontaš?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stondisha said:

 

nećemo tako.  Ima i muških i ženskih sudija koji veze s vezom nemaju...  i to što jedna dama veze nema sa sudjenjem, jebi ga... nego daj da vidimo mi ko je nju tu postavio tako nestručnu...  kontaš?

Slažem se da ona nije jedini problem, i da ima mnogo većih problema od nje kad je u pitanju delegiranje sudija. Kao i u svakoj profesiji, tako i ovde imamo razne lobije, a bilo je priče da je došlo do toga da su određeni klubovi ucenjivali Đordija, odnosno primorali ga da određene sudije uključe u Elitnu listu sudija. Kompletan UEBO je smešna organizacija, a kao i svugde onaj ko finansira ima pravo da bira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...