Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

U klubove u najboljem slučaju da se ulupavaju par desetine miliona eura godišenje dok u Air Serbia-u se ulupanne stotine pa ne vidimo da se na temama o dijaspori ili putovanjima priča o tome i gleda ko kojim prevoznik putuje.
 

Košarka i njeno finansiranje se potencira samo jer na ovom podforumu piše dosta ljudi i mi kao Srbi se ložimo na nju pa Goldeberg ima publiku i koga da nervira i maltretira. Na kraju ako SNS mora da uloži da bi jedan Željko došao u Partizan pre nego što završi karijeru mislim da nijednom Grobaru nije mnogo krivo. Postoje mnogo gori načini da SNS ulupa te pare koje su realno smešne u odnosu na koliko se krade na autoputevima ili u namenskoj tako da je i moralna dilema samim tim manja.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Barkley#34 said:

Kakve veze ima finale EL, ako ga gledaš a mts netu ili ovaj post pišeš na mts mobilnoj mreži doprinosiš Vučiću.

 

A sve one Vuciceve reklame sto iskacu na forumu?

Dakle Vox92.net je SNS projekat #3249889243

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ma pusti reklame, mene brine što svim onim forumašima na NBA temi niko da kaže da se gledanjem iste na Areni promoviše taj projekat u koji je ulupano 600 miliona naših para.

 

Ili, raspravljamo o svemu u ABA ligi a nikako da se dotaknemo toga da ona služi istom cilju na Areni, kao i širenju propagande esenesa u pauzama prenosa na B92.

 

Svi bi hteli neke velike koncerte, da u jednoj od najsiromašnijih evropskih država gaje iluziju da je sve normalno. Smeta im blato, skupe cene i dezorganizacija na Ušću, a ne blatnjava realnost u Srbiji. Zatvaraju oči i lažu sebe, treba da nas gazi Vučić.

 

Strašne su to stvari.

  • Like 5
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Miran sam ja, valjda je pozitivno to što sam shvatio da ne treba zatvarati oči pred problemima i ne držati ih u četiri zida.

 

Kad čovek pogleda stvari iz drugog ugla dosta toga se otvori.

  • Like 2
  • Love 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Miran sam ja, valjda je pozitivno to što sam shvatio da ne treba zatvarati oči pred problemima i ne držati ih u četiri zida.

 

Kad čovek pogleda stvari iz drugog ugla dosta toga se otvori.

 

Ma ja to u pozitivnom smislu, volim kad ''poludiš''. :smiley53: :smiley34::classic_biggrin:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Barkley#34 said:

Ma pusti reklame, mene brine što svim onim forumašima na NBA temi niko da kaže da se gledanjem iste na Areni promoviše taj projekat u koji je ulupano 600 miliona naših para.

 

Ili, raspravljamo o svemu u ABA ligi a nikako da se dotaknemo toga da ona služi istom cilju na Areni, kao i širenju propagande esenesa u pauzama prenosa na B92.

 

Svi bi hteli neke velike koncerte, da u jednoj od najsiromašnijih evropskih država gaje iluziju da je sve normalno. Smeta im blato, skupe cene i dezorganizacija na Ušću, a ne blatnjava realnost u Srbiji. Zatvaraju oči i lažu sebe, treba da nas gazi Vučić.

 

Strašne su to stvari.

Mislim da treba da se prebacimo na temu "Mlađe kategorije" jer to je ono što je budućnost Srbije. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Knipex said:

Mislim da treba da se prebacimo na temu "Mlađe kategorije" jer to je ono što je budućnost Srbije. 

 

Da, ali i u tim klubovima predsednici kluba dolaze iz SNS, dok ih finansira gradska vlast, koja je ponovo u rukama SNSa:wink2:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Mislim da treba da se prebacimo na temu "Mlađe kategorije" jer to je ono što je budućnost Srbije. 

 

Goldi mode on:

 

Mladje kategorije, hm, zvuci kao neka SNS provokacija. Kao mladje kategorije="za nasu decu". Klasicna SNS prica. Kakve mladje kategorije, kakva kosarka, to su sve deca koja odrastaju u SNS sistemu gde 90% Srbije navija za blizance u koje SNS upumpava novac, ta deca iz mladjih kategorija se loze na igrace koji su dovedeni u blizance od SNS para. 

 

Goldi mode off.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

Bukvalno sam ti citirao post gde si i na EL temi pisao o tome, petak, na dan F4.

 

Dakle, pre pocetka meceva, koliko se secam?

 

Sustina je da su svi ti postovi reakcija, u vecini slucajeva ona izostaje jer su u toku vaznija desavanja, ali sada ne.

 

Evo, recimo na EL temi nisam nastavio sa pricom o KKP/KKCZ koju je poceo @Čočo. Resenje je da jednostavno moderacija brise sve postove koji nemaju veze sa temom ili da ih prebacuju na klupske teme, kao i:

 

5 hours ago, Don Dusko said:

@goldberg jedino mogu da te zamolim ako vec  pises to sto pises da ako napises na EL temi ne ides po KK CZ i KKP da to isto ili variaciju toga napises.

Svi smo mi ovde svesni da je Partizan i Zvezda SNS projekti(u kojoj meri necu da ulazim).

Meni to jeste gadno i lose ali to je mnogo manji problem u odnosu na druge stvari sta radi SNS.

 

Eto, recimo, ovo je dobar predlog - ali, ako je takav dogovor, onda to ne znaci da se na EL i ABA temi izbegava takva diskusija i da ja sad napisem 5 vezanih postova kao na EC temi cisto da imam neki ventil ili tako nesto.

 

5 hours ago, Мџе said:

U klubove u najboljem slučaju da se ulupavaju par desetine miliona eura godišenje dok u Air Serbia-u se ulupanne stotine pa ne vidimo da se na temama o dijaspori ili putovanjima priča o tome i gleda ko kojim prevoznik putuje.

 

Pricali smo vec o ovome - uzmimo primer izgradnje hrama Svetog Save. Ljudima koji nisu vernici ili su vernici ali nisu pravoslavne vere to smeta, govore da drzava nije sekularna, imas cak i izvrgavanja ruglu i te crkve i SPC i pravoslavlja uopste, kao i drzave Srbije.

 

Sta mislis, da li bi oni promenili misljenje ako bi neko napisao nesto kao ovaj tvoj post? Pa ne bi, jer osecaju da su u pravu, ne vole sto se to radi, a i formalno su u pravu - sekularna drzava ne moze da promovise pravoslavlje.

 

A to cak i nije najgori primer, jer po tome sta su milioni evra koje pokrade ovaj ili onaj funkcioner SNS, svako od njih ce reci da je to samo vrh ledenog brega i da se zatvaranjem, eto, Miskovica, nece zemlja pretvoriti u Francusku ili Kanadu. Po tvojoj logici su u pravu, kao sto je u pravu svaki SNS clan koji ne radi nista i za to dobija nase pare jer je skupio sigurne glasove.

 

@Don Dusko je to vec lepo primetio - paradoksalno, jedino sto se postiglo ovolikim finansiranjem klubova je stvaranje sve vece mrznje prema tim istim klubovima od strane dobrog dela navijaca jer "pobednik moze biti samo jedan". Ovo sto ja osecam prema projektima je nista kada se uporedi sa onim sto jedan veliki deo navijaca KKP misli o KKCZ i obrnuto. A cak i da uzmemo ostale, da li postoji atmosfera postovanja prema bilo kom protivniku? Nema, protivnici su ili seljani koji nam nisu ni do kolena ili mrski zapadnjaci koji nas mrze + litvanski nacisti ili odvratni Grci protiv kojih nas sudije uvek kradu, jednostavno to nije zdrav duh (u zdravom telu).

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kad goldberg krene da piše o sportu sa svojim teorijama o puštanju i nezainteresovanosti, taj post automatski preskačem. 😄 Da mu se otvori i tema motivacija u sportu, da ne bismo morali da čitamo stvari sa kojima se ne slažemo? Pa ne, jer za to nikoga suštinski nije briga. Ljudi ne vole da pročitaju kako investiraju vreme i emocije u dva stuba Vučićevog simulakruma, inače ih ne bi tangirali goldbergovi postovi u tolikoj meri.

 

 

Da je sport (košarka) benigna i beznačajna stvar u široj slici, ne bi onaj kmečao po televiziji kako je obezbedio para kao pleve, a nezahvalnici mu pevaju da je peder. Ne bi se manipulisalo jebenim reglerom (!!!) na državnoj televiziji.

 

A nama ostalima valjda treba da bude lakše što je ista situacija bila i u bivšoj državi. Gle čuda totalitarni sistemi koriste sport kao mehanizam upravljanja masama, ko bi rekao. 😄 

 

 

Armija debila je sa jedne strane iškolovana od strane Čovićevog politbiroa na pokojnom RSB-u, sa druge strane na raznim romantizmima i avangardama. Korisno je da postoji jedno mesto na internetu gde neki klinac od 18 godina može da pročita i nešto drugačije. 

Edited by robespierre
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Neki mogu istu priču da ponavljaju svakog dana a Petar1995 ne može jedno isto pitanja da postavi na temi koja je i onako žali Bože i bez kvaliteta. Da je na matičnoj temi Zvezde, pa i ajde ali ovako iskreno ne vidim ni jedan jedini razlog za ovakav postupak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...