Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, realno *w said:

 

Sa koliko osećaja je ovo bilo, tako je ušla da sam ja na prvu pomislio da je promašio sve.

 

 

Što Bentli? Nedović kasni, preuzeo šutera. Trebao je kao prvo Nedović da ostane na Zeku, a kad već on nije, da Martin izadje do kraja, a ne da brani pas za Lesora.

 

To su te kretnje Andjusica koje je pominjao ZO ... juce je tacno ispred sudije promenio smer kretanja i Stefan Markovica pravi faul koji sudija ne može a da ne vidi jer je ispred njega 
Malo nedostaje Andjusicu da isporuci ono sto moze, a to su otvoreni sutevi za 3, verujem da kada bi vezao 2 trojke da bi mu se otvorilo (kao protiv Monaka, ili Albe u prvom kolu...)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Smajli nam je koliko - toliko spasao guzicu u 3/4, inače bi nam još tad prišli na minimalnu razliku.

 

A kako smo uopšte došli u situaciju da nam Smajli spasava guzicu? Kevin Panter u utakmici u kojoj je u sjajnom ritmu i pogađa sve živo, pravi potpuno neverovatan 3. faul i potpuno se isključuje iz utakmice. Kada se posle duge pauze ponovo vratio na parket, naravno da više nije bio isti igrač, dao je neka bacanja ali i napravio brdo grešaka na obe strane terena. Kad sam kod duge pauze, i Madar je imao dva lica, odličan u prvom izlasku na parket, ali onda duga pauza do početka 2. poluvremena i ni on više nije bio u dobrom ritmu. U takvoj situaciji u 3/4 je Naneli trebalo da bude prva napadačka opcija, ali on je isporučio jedno veliko ništa. Anđušića više ne mogu ni da komentarišem, jednostavno se nikada ne pojavljuje kada ti treba.

 

Panter - ima taj fetiš da u problem sa faulovima ulazi gotovo isključivo kada igra odlično. Pada mi na pamet Žalgiris, Fener, Real. Većinom tekme u kojima je na poluvremenu bio na 17-18 poena i onda morao da pauzira zbog ličnih i posle ispadao iz ritma. Mada mu je juče organizacija bila odlična u drugom pol.

 

Madar, toplo hladno, što je opet napredak u odnosu na ranije. Ogromna je razlika bila sa njime ili Egzumom u drugom poluvremenu, da Dante nije imao lične, rešili bi mi ovo mirno.

 

32 minutes ago, uvrnuto said:


Da, al' zavisi šta je dogovor. Po Nedovićevoj reakciji mi je delovalo da se čudi što je Bentil uzeo.
Strana pomoći isto loša. 

Zato mi se i svideo napad, maksimalno ih raširili, puno opcija, a jednostavno.

 

 

Ne znam za dogovor, ali ako odbrambeni kasni za igračem koji živi od tih šuteva iz kretnji, logično je da preuzme. Bez preuzimanja, ovde Danilo šutira trojku kao slobodno bacanje.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam danas utakmicu na miru, mislim da ne bi trebalo biti pretarano optimista, mogli su najlaganije da nas okrenu bez nekog cimanja, da Pefi nije odlomio tablu kad je bilo kriticno. Plus ovo je bez da im je igrao Lukavi Ldoza, sa njim bi nas vrv i pobedili.

Ja ne znam sta je igracima u glavi da konstantno 3/4 propadnu ko muda kroz pocepane gace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 40Wins said:

Odgledao sam danas utakmicu na miru, mislim da ne bi trebalo biti pretarano optimista, mogli su najlaganije da nas okrenu bez nekog cimanja, da Pefi nije odlomio tablu kad je bilo kriticno. Plus ovo je bez da im je igrao Lukavi Ldoza, sa njim bi nas vrv i pobedili.

Ja ne znam sta je igracima u glavi da konstantno 3/4 propadnu ko muda kroz pocepane gace.

 

Odgledao i ja. Baš suprotan osećaj. Deluje da vas ne bismo dobili 5 dana da se igralo. Deluje kao rutina. Ali moguće je da ja previše dramatizujem nas a ti vas.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za košarkaški pismenije kolege s foruma:

Zašto je ono sinoć bio faul Egzuma na Kampacu?
Ne kažem da nije faul samo mi je potrebno obrazloženje.
Ako se uđe u putanju igraču koji ima prednost, jasno - faul.

Ovde je Kampaco đonom zakačio Egzumovo koleno pri trku pri čemu Egzum nije ispruzio/poturio/izbacio koleno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

@Cooper

Stavi malo razmaka između gifova da bude preglednije

 

Što je najgore ova dva ispod su odlično ispala ovako spojena. 😄

 

5 hours ago, Cooper said:

.ed300d737469a357ebf99b53b2857b24.gif6ed81b08e0377d47588bde24ebcb2ceb.gif

 

Spoiler
1 hour ago, Cooper said:

Ne može preko tapatalka, samo može na plus da se dodaje.

Mogu jedino da sačekam 5 minuta između postova.


Zašto ih ne upload-uješ negde drugo, pa onda samo linkuješ ovde?

 

Link to comment
Share on other sites

Sa zakašnjenjem par utisaka sa lica mesta:

 

1. NBA prvo pol KKP, nema se tu šta više reći.

 

2. U najmanju ruku ispodprodečno drugo po svim parametrima sem trudu - nisu se štedeli ni sekunde, da imaju toliko kvaliteta da koncentraciju drže na najvišem nivou 40min, bili bi prvaci Evrope, ali ipak nemaju.

 

3. Madar će biti odličan igrač, ali još uvek ili previše ili premalo misli dok igra. Na našu žalost, verovatno će najsvetlije trenutke doživeti u nekom drugom klubu

 

4. Ja nisam paničio niti sekunde. Prilično mi je jasno bilo da nas CZV ne može dobiti, tj da smo sinoć samo mi sami sebe mogli da dobijemo. Lazić je igrao baš malo, Kampaco vrlo dobar ali na momente baš umoran, mada ne samo on, kao da su se mnogi igrači CZV borili za dah na momente. 

 

5. Publika klasika - deo van kopa sjajan, kop standardno nema osećaja za igru i tako... kod nas sve isto

 

It ain't over yet, samo je 1:0. Nova utakmica nova priča, videćemo šta će biti.

 

E da, ponašanje igrača na terenu vrlo korektno sem Luke Mitrovića koji se na apsolutno svaku odluku sudija bunio toliko da ga je i sopstveni trener smirivao, i to ne jednom. Ćuti bre i igraj...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dzep said:

E da, ponašanje igrača na terenu vrlo korektno sem Luke Mitrovića koji se na apsolutno svaku odluku sudija bunio toliko da ga je i sopstveni trener smirivao, i to ne jednom. Ćuti bre i igraj...

 

Već duže vreme ima taj drčan stav koji mi se uopšte ne svdija, ne samo protiv vas. Ne znam šta mu se desilo. A kad treba da sačuva Lesora, usere se ko grlica.

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

 

Već duže vreme ima taj drčni stav koji mi se uopšte ne svdija, ne samo protiv vas. Ne znam šta mu se desilo. A kad treba da sačuva Lesora, usere se ko grlica.

 

Ja to stvarno ne razumem, nikad nije bio neka velika prznica, ok tu i tamo se pobuni, ali uglavnom realan dečko koji ćuti i igra. Za njega je bolje da ostane fokusiran, čim mu fokus opadne počne fa maši one pogačice od kojih živi.

 

Drugo, Lazarević je možda super dečko i sve ok, ali on ne može biti u timu pre Holanda, to je uvreda za talenat. 

 

Kad već komentarišem igrače... Anđušić 😂😂 sam kao duh dva puta, žestoki promašaji, ni blizu nije bio. Ok spoji dva dobra poteza, a onda šut iz  kretnje i staje lik a Nedović već u road runner fazonu c yaaaa. Željko dobio boju cvekle na tajm autu, kako i ne bi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...