Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Meni je ova poruka u redu i uvijek treba ih slati. Do nekoga ce dobaciti. I to treba uvijek raditi dok ima potrebe za tim.
Ali ne sviđa mi se tekst koji je Madaru napisan, parafraziram .. da predmet bačen na teren može povrediti igrače obe ekipe....
Šta je poenta ovoga? Da navijači mogu bacati predmete ukoliko njihova ekipa nije recimo još istrčala na zagrejavanje. Ili da navijači budu precizniji i da gađaju samo goste. Ili slično 
Ne i opet ne, ne smije se bacati predmet na teren a i nije civilizovano da se bacaju predmeti na teren. Nema tu filozofije.
Ponavljam treba fer navijati za svoju ekipu klub a goste ometati bukom zvizdukom tj na dozvoljen nacin.
 
Da bi mandril shvatio posledice , trebalo je ovako da im se obrate - znači tebra,ono, nemoj bacaš čpalja na teren,onooo, mož da spičiš mene u vugla umesto cigana i šta ćemo onda matori,a,a,a?
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, uini said:

tako se doris burke kod jj redicka fascinirala jokićevom linijom uživo, tj prenosila uverenje slušalačkom življu, kako tv vaistinu dodaje kilograme, tj širinu;

 

..što me tera na misao da nam možda treba topic

"ono što je doris burke za jokićevu liniju, to sam ja za.."

 

pa fritrou intro post "..samilagićevu." 

što nije obavezno put kojim bih voleo da tema ide ali mora se odnekud krenuti.

....

ali maćori, ordiniraš po pevcu; šta radi moka? ili si išao do dečkocar prodavnice

 

Išao sam da popričam sa Mokom o komarcima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Ne sam Safete& @Luchifer89

Tačno je to sto zborite.Treba je štetu sprečiti. Dobra je to metoda.Možda sam ja peofesionalno deformisan i prostorno distanciran pa praštajte.

Ali  i dalje mislim da stvari treba zvati pravim imenom i odnositi se prema njima tako i samo na taj način rjesavati ovaj ili bilo koji drugi problem. Šire zahvatiti. 

Uostalom imali smo ove sezone trajno odstranjivanje mandrila uz pomoć kamere. To je dobar potez.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, odupri se ludilu said:

@Ne sam Safete& @Luchifer89

Tačno je to sto zborite.Treba je štetu sprečiti. Dobra je to metoda.Možda sam ja peofesionalno deformisan i prostorno distanciran pa praštajte.

Ali  i dalje mislim da stvari treba zvati pravim imenom i odnositi se prema njima tako i samo na taj način rjesavati ovaj ili bilo koji drugi problem. Šire zahvatiti. 

Uostalom imali smo ove sezone trajno odstranjivanje mandrila uz pomoć kamere. To je dobar potez.

Ma ja se, manje-vise, slazem s tobom samo objasnjavam logiku. 

 

Link to comment
Share on other sites

" Trener Željko Obradović pred ovaj duel pozvao je navijače da fer navijaju i da ne prave incidente, koji bi mogli da naruše imidž koji su stekli tokom godine:

“Imam poruku za naše navijače, koji su do sada već pokazali da su najbolji i najodaniji u Evropi. Taj podatak da ćemo imati preko pola miliona miliona navijača je neverovatan. Pozivam ih da ponovo naprave fantastičnu atmosferu i da sve prođe u fer i sportskom duhu. Želim da se svi iz Crvene zvezde osećaju prijatno i da se posle meča priča samo o košarci.“

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:
2 hours ago, odupri se ludilu said:
Meni je ova poruka u redu i uvijek treba ih slati. Do nekoga ce dobaciti. I to treba uvijek raditi dok ima potrebe za tim.
Ali ne sviđa mi se tekst koji je Madaru napisan, parafraziram .. da predmet bačen na teren može povrediti igrače obe ekipe....
Šta je poenta ovoga? Da navijači mogu bacati predmete ukoliko njihova ekipa nije recimo još istrčala na zagrejavanje. Ili da navijači budu precizniji i da gađaju samo goste. Ili slično 
Ne i opet ne, ne smije se bacati predmet na teren a i nije civilizovano da se bacaju predmeti na teren. Nema tu filozofije.
Ponavljam treba fer navijati za svoju ekipu klub a goste ometati bukom zvizdukom tj na dozvoljen nacin.
 

Da bi mandril shvatio posledice , trebalo je ovako da im se obrate - znači tebra,ono, nemoj bacaš čpalja na teren,onooo, mož da spičiš mene u vugla umesto cigana i šta ćemo onda matori,a,a,a?

 

Kako bumer zamišlja da izgleda konverzacija u 21. veku: 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

... javljam se oko 00:00 da vam cestitam.

 

realno se igra čisto reda radi. partizan je veliki favorit, top5 ekipa evrolige, imaju najboljeg trenera i jednog od najboljih igrača el, šakotino dete, odraslo u zvezdi.

ćestitaj i u moje ime, meni je to baš kasno i nepristojno da se javljam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

realno se igra čisto reda radi. partizan je veliki favorit, top5 ekipa evrolige, imaju najboljeg trenera i jednog od najboljih igrača el, šakotino dete, odraslo u zvezdi.

ćestitaj i u moje ime, meni je to baš kasno i nepristojno da se javljam.

 

Ako sve prodje bez poruka za covica i cigane, bez nasrtaja onog bolida na Petruseva i bez praznjenja tribina, ima im cestitam od srca.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...