Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, Dzep said:

 

Ja to stvarno ne razumem, nikad nije bio neka velika prznica, ok tu i tamo se pobuni, ali uglavnom realan dečko koji ćuti i igra. Za njega je bolje da ostane fokusiran, čim mu fokus opadne počne fa maši one pogačice od kojih živi.

 

Drugo, Lazarević je možda super dečko i sve ok, ali on ne može biti u timu pre Holanda, to je uvreda za talenat. 

 

Kad već komentarišem igrače... Anđušić 😂😂 sam kao duh dva puta, žestoki promašaji, ni blizu nije bio. Ok spoji dva dobra poteza, a onda šut iz  kretnje i staje lik a Nedović već u road runner fazonu c yaaaa. Željko dobio boju cvekle na tajm autu, kako i ne bi

 

Slažem se za Mitrovića, uvek se ponašao gospodski, opet kažem ne znam šta mu se dešava trenutno.

 

Što se tiče vaših igrača... Alen rešio meč, pogurao svoj tim kad su svi pali i kad je mirisalo da možemo da se vratimo. A Andjušić jedini od svih vaših igrača sinoć bio minus na terenu, radovao sam se kad je u igri. :classic_biggrin:

 

Lazarević ima jedini smisao kao flaster na Ledeju. Mada ne znam ni da l' bih Holanda uvrstio u 12. Najviše mi ima smisla Kuzmić sa par minuta na Lesoru.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čvarkov said:

 

Slažem se za Mitrovića, uvek se ponašao gospodski, opet kažem ne znam šta mu se dešava trenutno.

 

Što se tiče vaših igrača... Alen rešio meč, pogurao svoj tim kad su svi pali i kad je mirisalo da možemo da se vratimo. A Andjušić jedini od svih vaših igrača sinoć bio minus na terenu, radovao sam se kad je u igri. :classic_biggrin:

 

Lazarević ima jedini smisao kao flaster na Ledeju. Mada ne znam ni da l' bih Holanda uvrstio u 12. Najviše mi ima smisla Kuzmić sa par minuta na Lesoru.

 

Slažem se, što Kuzmić nije bio u timu? Mnogo je nepoznanica oko vašeg tima... videćemo sutra

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dzep said:

 

Slažem se, što Kuzmić nije bio u timu? Mnogo je nepoznanica oko vašeg tima... videćemo sutra

 

Zato što imamo 16 igrača pod ugovorom i ne mogu svi biti u 12 iako bi Duško voleo da mogu svi biti u protokolu pa da ih rotira do mile volje.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Dzep said:

 

 

Drugo, Lazarević je možda super dečko i sve ok, ali on ne može biti u timu pre Holanda, to je uvreda za talenat. 

 

 

ali nije uvreda za košarkaško-trenersku logiku, pošto imamo puno problema u defanzivi, tj sa mečovanjem vaše ofanzive.

holland treba i trebalo je da igra cele sezone ali pre džonija ivanovića a ne lazarevića

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ulazimo sporije u ovaj meč. Očekujem najtežu vrstu  containmenta na Ledayu i Panteru i poprilično dosta prostora za ostatak ekipe. Da li i kako ćemo to iskoristiti, ne znam. 

 

To je jedini adjustment za koji mislim da je Duško sposoban. Mislim da bez crnih minuta imamo ovo na 10 razlike do kraja meča.

 

Nadam se iskreno i povratku Lesora, teško da ima bednijih centarskih linija od ove nasuprot koje će igrati, prava utakmica za vraćanje samopouzdanja i dizanje forme.

 

Neka bude sve, neka bude stoka razlike.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

Gazda Kronose, nadam se da nas čitaš negdje gore u gif raju.

 

rambo-bitches.gif

 

Ako veceras izgubite, ovo je odlucujuci faktor bio 🙂 sta vam radi crvena moderacija! Sve je to unapred smisljeno!  

 

 

BTW, nek opet protekne tekma u korektnoj sportskoj atmosferi, pa nek bolji pobedi 😉 

Link to comment
Share on other sites

Ja večeras očekujem da ce ekipa biti malo opustenija jer vodimo u seriji. Nije na moranje jer je serija u pitanju a mi nazalost znamo da se serija okrene i od 0:2.

Tako da nije baš preša, a kada je tako mi smo bas zajebana ekipa. Takodjer je evidentno kroz prvo i neke dijelove drugog da smo se oporavili od Reala i da forma ide gore. A kada smo u formi mi smo zajebano ekipa.

To je moj osjećaj za feeling.

 

A derbi je derbi osim ukoliko nije Derby SC.

 

Sto se tice kosarkaakih stvari resiti pritisak njihovih bekova kada smo u napadu ( na to je Zoc mislio na konferenciji bez gledanja analize) i udaviti Kampaca to je prioritet.Kampacu treba pustiti da se razigra ali ne i druge da razigrava, tada ga trener neće vaditi iz igre  a umara se očigledno pred kraj.

Bice dobra košarka.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, odupri se ludilu said:

Polako s ta laganica.

Ja jesam optimist ali imam respekt prema vama iz vise razloga.

 

naravno da imaš,kada znaš da je duško rek'o da 100% pobeđujemo; šta će željko da kaže, pobeđujemo 120%?? to je neizvodljivo.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, John Terry said:

 

Kojih?

 

edit: Ne sprdam se. Ja posle odgledane prve utakmice nemam nikakvo poštovanje prema mojim igračima. Ako se tako igra finale sa najvećim rivalom, onda da ga jebem baš.

Ima tu igrača koji su zajedno osvajali titule. Ima i onih koji su osvajali. Dobra ste ekipa i vrv bi igrali top 8 da je Kampaco mogao igrati i vasi gornji limiti nisu jos postignuti. Mislim i da neće ali možda kliknete kroz seriju. Trener vam nije od juče 100 posto😜

Edited by odupri se ludilu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...