Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 hours ago, Alek The Great said:

Da se pitam, ne bih prihvatio ove termine.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

nema pomeranja ne vidim razlog? dan jedan???

2 hours ago, Alek The Great said:

Da se pitam, ne bih prihvatio ove termine.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

nema pomeranja ne vidim razlog? dan jedan???

Link to comment
Share on other sites

Aman ljudi. Zasto se povinovati volji jednog coveka?! Zasto da udovoljavamo njegovim prohtevima?! Stvar je principa. Zna se kako se pravi kalendar i zna se koja liga ima prioritet. Vidim da su promenili termine, bez nase saglasnosti. Nadam se da ce ekipa izaci u ponedeljak na parket, pa opet u sredu. Nadam se i kraju Aba lige jer ovakva vise nema smisla. Vise trebamo mi njoj nego ona nama.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Zdravo ljudi.

 

Preporučujem svima da apsolutno prestanu da razmišljaju o bilo čemu osim o samim utakmicama. Nije bitno kad se igra, samo za nijansu je bitnije gde se igra. Jedino što je bitno jeste da se odigra i kamo sreće da ima više utakmica između nas i njih, zato što smo dva jako dobra tima (u top 10 u Evropi zasigurno) i to bi pomoglo u smislu konkurencije a i u svakom drugom smislu.

 

A meni lično pomaže da ne slušam, ne gledam i ne valjam se u unapred kreiranom blatu. 

 

Samo sport.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dzep said:

Zdravo ljudi.

 

Preporučujem svima da apsolutno prestanu da razmišljaju o bilo čemu osim o samim utakmicama. Nije bitno kad se igra, samo za nijansu je bitnije gde se igra. Jedino što je bitno jeste da se odigra i kamo sreće da ima više utakmica između nas i njih, zato što smo dva jako dobra tima (u top 10 u Evropi zasigurno) i to bi pomoglo u smislu konkurencije a i u svakom drugom smislu.

 

A meni lično pomaže da ne slušam, ne gledam i ne valjam se u unapred kreiranom blatu. 

 

Samo sport.

 

Potpis. 🙂 

 

Pratim tek toliko da budem u toku kad će mečevi, jer želim da ih ispraim i želim da pobijedimo u tim mečevima kao i uvijek. Sve ostalo na ignore.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

Zaista jedan sabanski potez od strane naseg kluba

 

Baš nisam ispratio situaciju, pa bi voleo da mi objasniš što ovo misliš?

 

Ja jedino što znam je da su Čović samovoljno odlučio da ubaci "finale" KLSa u termin kada je trebala da bude ABA, naravno bez bilo kakve logike, eto tako da pokaže da mu se može. I mi sada nismo pristali na to? Šta sam propustio?

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shonewizard said:

 

Potpis. 🙂 

 

Pratim tek toliko da budem u toku kad će mečevi, jer želim da ih ispraim i želim da pobijedimo u tim mečevima kao i uvijek. Sve ostalo na ignore.

 

Mislim da je to jedini recept ako čovek hoće da sačuva živce i energiju. Ipak je sve to samo sport i apsolutno ništa nema nikakvu važnost osim samog sporta.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

 

Baš nisam ispratio situaciju, pa bi voleo da mi objasniš što ovo misliš?

 

Ja jedino što znam je da su Čović samovoljno odlučio da ubaci "finale" KLSa u termin kada je trebala da bude ABA, naravno bez bilo kakve logike, eto tako da pokaže da mu se može. I mi sada nismo pristali na to? Šta sam propustio?

 

Nismo pristali na pomeranje od jednog dana, uz izjavu da eto ne mozemo jer smo pustili karte u prodaju. A pustili smo ih U TOKU SASTANKA gde se pricalo o terminima.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

 

Baš nisam ispratio situaciju, pa bi voleo da mi objasniš što ovo misliš?

 

Ja jedino što znam je da su Čović samovoljno odlučio da ubaci "finale" KLSa u termin kada je trebala da bude ABA, naravno bez bilo kakve logike, eto tako da pokaže da mu se može. I mi sada nismo pristali na to? Šta sam propustio?

Kako su stavljeni termini KLS u termine ABA kad ABA nije odredila termine
KLS je prvi objavio termine i onda ABA dan kkasnije preklopila iste
Isto tako smo videli pre toga pomeranje ABA mečeva zbog slovenačke lige pa ne znam kako SLO liga ima prioritet ispred ABA a KLS nema
Ovde je jedini problem napravila ABA sa objavom termina i ništa više
Ovo sad je samo inaćenje

Edited by Desiderius
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako mozete da budete u tom fazonu da gledate samo sport, kad je jasno da je to vec otislo mnogo daleko od "samo sporta".

 

To vam je kao kad neko kaze "Mene ne zanima politika, jebiga, to sto nije moje dete upucano u skoli nije moja stvar" i onda kad mecka dodje na tvoja vrata onda se cudis kako i zasto se tebi to desilo.

 

@realno *w Nisi mene pitao ali bih ti odgovorio iz najbolje namere, pa ti shvati kako god zelis, imas pravo na to.

Uz sve Covicevo patkometrisanje, ovaj put to jednostavno ne stoji. Termine finalne serije ABA liga je, koliko ja znam, objavila tek nakon sto je to KLS uradila. Zasto? Sta im je smetalo da iste objave uz termine polufinala? Znalo se da u duelu Partizan-Olimpija moze igrati samo do sestog juna. Sta je smetalo ABA ligi da pre mesec dana odredi i termine finala. To je vec radjeno u proslosti. Cak su finala bila toliko zbijena da se igralo tipa dan za danom, pa tek onda dva dana pauze.

 

I cemu pauza od 6 dana izmedju kraja vase polufinalne serije i pocetka finalne serije. Pre ce ovde biti da je neko hteo da se inati Covicu, nego da se Covic inati. Ponovicu, stavljam po strani sva udbaska javljanja Nebojsina. Pricam samo o ovoj situaciji.

4 minutes ago, Desiderius said:

Ovo sad je samo inaćenje

 

Pri tome, Covic apsolutno zasluzuje ovakvo inacenje, ali o cemu mi ovde pricamo, o inacenju sa budalom ili o legitimitetu lige?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa jbg @John Terry moram, jer stvarno em imam toliko posla em nemam više živaca da se petljam sa tim glupostima. A manje više je jedino što me zaista zanima evropsko takmičenje (koje god da je, a da mi u njemu igramo), tako da za ova domaća takmičenja ne mogu da trošim resurse koje nemam, a to su pre svega živci i vreme.  

 

A politika me jako zanima, by the way, mislim manje više sve oko nas a da se tiče našeg društva je politika, ali to je već druga stvar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, John Terry said:

@realno *w Nisi mene pitao ali bih ti odgovorio iz najbolje namere, pa ti shvati kako god zelis, imas pravo na to.

Uz sve Covicevo patkometrisanje, ovaj put to jednostavno ne stoji. Termine finalne serije ABA liga je, koliko ja znam, objavila tek nakon sto je to KLS uradila. Zasto? Sta im je smetalo da iste objave uz termine polufinala? Znalo se da u duelu Partizan-Olimpija moze igrati samo do sestog juna. Sta je smetalo ABA ligi da pre mesec dana odredi i termine finala. To je vec radjeno u proslosti. Cak su finala bila toliko zbijena da se igralo tipa dan za danom, pa tek onda dva dana pauze.

 

I cemu pauza od 6 dana izmedju kraja vase polufinalne serije i pocetka finalne serije. Pre ce ovde biti da je neko hteo da se inati Covicu, nego da se Covic inati. Ponovicu, stavljam po strani sva udbaska javljanja Nebojsina. Pricam samo o ovoj situaciji.

 

Sve to stoji kao kritika za ABA ligu kao organizaciju, koja je potpuna komedija.

 

Ali treba baš da se pravimo ludi pa da ne kažemo da to važi i za drugu stranu. KLS, tj Čović, u trenutku kada donose odluku o terminima, već znaju da je 1-1 Partizan Cedevita i zna se kada je majstorica i kada može da počne finale, te namerno ovo zakazuju u to vreme. 

Pri tome, da makar pričamo o nekim takmičarskim utakmicama, nego CZ FMP. Po ovim predloženim terminima, u slučaju da dođe do majstorice u KLS, Zvezda bi igrala dan pre prvog meča sa Partizanom? Čudi me da rizikuju da uđu tako umorni u finale ABA.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzep said:

A manje više je jedino što me zaista zanima evropsko takmičenje

 

Onda te ja nisam dobro razumeo. Ovo je sustina. Ja sam vec pisao na drugim temama. Bukvalno sam na jotu od odluke da gledam samo F1. Nema Srba tamo.

 

Ovo jednostavno nije regularno. Ko god da pobedi, ako se igra a mislim da hoce, nece biti regularno. I to je moja poenta. Umesto da se radi na normalizaciji odnosa i na promovisanju samo sporta, ono svake godine sve gore. Ja stvarno ne mogu ni da zamislim sta nam tek sledi. I onda, kao sto kazes, jednostavno odlucis da saseces gubitke, posaljes sve u pizdu materinu i odes da mirises cvece.

2 minutes ago, realno *w said:

Sve to stoji kao kritika za ABA ligu kao organizaciju, koja je potpuna komedija.

 

Slazem se.

 

2 minutes ago, realno *w said:

Ali treba baš da se pravimo ludi pa da ne kažemo da to važi i za drugu stranu. KLS, tj Čović, u trenutku kada donose odluku o terminima, već znaju da je 1-1 Partizan Cedevita i zna se kada je majstorica i kada može da počne finale, te namerno ovo zakazuju u to vreme. 

 

I ovo je u biti greska ABA lige. Nemam bas nikakvu nameru da branim Covica, njegove metode i njegovu narav. Ali sve ovo je moglo da se izbegne da neko zaista vodi ABA ligu a ne da ona plovi stihijski.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

I ovo je u biti greska ABA lige. Nemam bas nikakvu nameru da branim Covica, njegove metode i njegovu narav. Ali sve ovo je moglo da se izbegne da neko zaista vodi ABA ligu a ne da ona plovi stihijski.

 

Znači krivićemo isključivo ABA ligu što nije zakazala termine i time sprečila Čovića da napravi sranje. Pošto se ovo drugo podrazumeva i to je normalno. Ok.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uopste ne mislim da je normalno. Nista od ovoga nije normalno. Cak i da nije bilo ove situacije sa preklapanjem finala ABA i "finala" KLS, opet bi bilo neregularno sa svim prethodnim odlaganjima koja su dozvoljena nekome a nedozvoljena drugome.

 

Ne pada mi na pamet da pravdam Covica. Jahao je koliko je jahao. Sad je naisao na jednako bahatog Savica koji je apgrejdovana varijanta Bokana i ispao kurcslus. Samo kazem da neko mora nekad da stane na put tome, a to je valjda uprava ABA lige, koju biraju svi klubovi. Ako oni ne mogu da se odupru samovolji jednog, dvojice ili trojice ljudi, cemu takva liga i koja je satisfakcija uopste osvajanja takve lige. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...