Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Usudiću se da kažem vrlo loše pripremljena utakmica od strane Željka. Ovo su povadili pre svega Aleksaaaa energijom, na koju se nadovezao Madar, kao i Lesor. Što se tiče Lesora, nedopustivo ponašanje za koje mora biti kažnjen. Razumem sve, zalaganje na terenu, visok naboj emocija, ali keep yourself in check. Nije bilo potrebe za izazivanjem incidenta sa Petruševim u obe situacije. Nema se baš mnogo toga pozitivnog reći o vašoj igri, mora koncentrisanije ako hoćete neke rezultate u ovoj sezoni, pre svega mislim na defanzivni skok i odbranu in general. I da, večeras se lepo videlo zašto sam pisala ovde 3 dana da je Kampaco prednost i game changer u match upu. 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo demoliranje u drugom poluvremenu. Nisu videli koš. 

Madar prelomio. Sad će tek da vide kako je kad imaš prednost domaćeg terena u finalu. Dosta je bilo sve ove godine. 

 

Matijas me baš razočarao. Sirovina. Suspenzija, kako igrački, tako i finanaijski po džepu. Šta god da mu je Petrušev dobacio, nema opravdanja. To tako na ulici može. 

 

  • Like 4
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pobeda!

Super je TOP8 ali fokus i raspodela resursa ka ABA ligi je prioritet sada.

Lesor počeo mentalno da pada, sto je bilo i očekivati s obzirom na njegov sklop licnosti. Više ga biju, više ulazi u nervozu, više maši bacanja.

Petrušev klasičan igrač za Zvezdu, koliko god da je grobar.

Nadam se da nećemo kretati četvrtinu sa više od jedne koske u petorci u buduce ako prekoputa nije MZT, SC Derby, Mega..

Link to comment
Share on other sites

Čestitke igračima na pobedi, izvukli su ovo a da vrv ni oni sami ne znaju kako. 

 

Festival gluposti sa naše strane u prvom poluvremenu, sramotan skok, pogotovo defanzivni, nepostojeće kretnje pa kad voda uđe u uši, odustajanje od bilo kakvog plana i igraj iso pa šta bude. Nećemo se mi sa ovakvom igrom leba najesti u EL, a moguće ni u ABA jer neće ovi sledeći put doći u ovakvom stanju i polupovređeni ko večeras.

 

Interesantno je da smo ih stigli bez Puntera; meni se tu lično svidela Nanelijeva odbrana i prisutnost na skoku. 

 

Lesor je čista emocija, ali mora da nauči da se obuzda, mada mislim da od toga nema ništa. Žao mi je što su sudije propustile da mu dosude tehničku kod flopa, to mora da se kažnjava, pogotovo zbog pokušaja fizičkog kontakta nakon toga. 

 

Čist peti faul Kampaca, ali pre toga nepostojeći četvrti, čini mi se, onaj ispod koša. U svakom slučaju, sve oko terena manje više korektno, doduše gledao sam na min zvuku, možda sam nešto propustio?

 

Takođe, ako ove dve ekipe dozvole sebi takve amplitude u igri, to dovoljno govori o njihovom kvalitetu. Mi se možda i dovučemo do top 8, ali nismo nivo Olija, Fenera, Barse, Reala, pa ni Monaka ako igraju kao što umeju. Ne sme se ovako ulaziti u utakmici, Zvezda je morala da vodi 30 razlike na HT koliko smo bili loši 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk Spletom okolnosti, moglo je i drugačije da bude. Da nije Nedović povređen (i Lazić od ranije) i da nije Kampaco izašao zbog ličnih, bilo bi neuporedivo zajebanije.

 

Težak idiotizam Lesora. Ajde jednom, u žaru borbe, tu ide tehnička (koje nije bilo), ali ovo na kraju je za suspenziju i kaznu. Glupo i ružno.

 

Mi smo prvo poluvreme odigrali kao tek probuđeni, a Zvezda je plesala. U drugom je energija bila na nivou, što raduje.

 

Ništa ni ova utakmica ne znači za sudar u plej-ofu, biće kao da se prvi put sastajemo.

 

6 minutes ago, Dzep said:

Čist peti faul Kampaca, ali pre toga nepostojeći četvrti, čini mi se, onaj ispod koša.

Taj peti bih morao ponovo da pogledam ali četvrti je baš izmišljen.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim da sam odgledao poluvreme utakmice pod vecim besom. Ono silovanje sa Aleksom, ona muka u prevodjenju lopte i kreiranje akcije, ono konstantno zakucavanje u 3 igraca pa vracanje nazad, dok Madar sedi na klupi je nesto zbog cega sam Zeljku pominjao majku i oca. 

Zatim Ledej, crne sekvence, promasen otvoren sut, izgubljena lopta i nepotreban faul...i na kraju ono iskupljenje. 

 

Svaka cast momcima, mi u narednim mecevima protiv njih moramo da maksimalno optimizujemo klupu, jednostavno ono sta oni imaju na klupi ne moze da se poredi sa nasim rosterom, mislim da je tu kljuc svake buduce pobede nad njima. 

 

Imam jedno pitanje, od kada je Punter dosao u KK, na apsolutno svakom derbiju se na njemu igra udvajanje i to poprilicno agresivno, da li je bilo slucajeva gde smo mi to uspeli da iskoristimo, kao i koji je to tacno bio derbi. 

 

Svaka cast momcima, ovo je veliki boost za ono sto nas ceka ? 

Edited by longbowman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

@Kooineeperk Spletom okolnosti, moglo je i drugačije da bude. Da nije Nedović povređen (i Lazić od ranije) i da nije Kampaco izašao zbog ličnih, bilo bi neuporedivo zajebanije.

Pa Nedu i Lazica sam i apostrofirao. Faku sa 5 licnih, sta znam, realno urnisovao vas je u prvom poluvremenu, nisam to ocekivao pa se to nekako iznivelisalo sa ovim ranim izbacivanjem iz igre. Secam se da je imao indeks 30 u prvom poluvremenu, na kraju je zavrsio sa ocekivanih ~25 (mislim da je bilo 27 kad sam proveravao). 

 

Da ja mogu da predvidim i pojedinacne igrace, uzeo bih pare i na tome 😄 ovako samo 5k na preokret. 

 

Ko sta pije? 

Link to comment
Share on other sites

Kretenska reakcija Lesora i to dvaput, za ovo mora da mu se rebne od plate plus novčana kazna i/ili suspenzija od strane lige. Da ga je Petrušev nazvao prljavim crnjom ili nešto slično (što sasvim sigurno nije) nije opravdanje za onakvu debilanu, a kamoli nešto blaže.

 

Što se utakmice tiče, prestao sam odavno da dižem sebi pritisak zbog košarkaškog derbija. Previše je tu zle krvi. Pobedio Partizan, lepo, da je izgubio, jebiga. Barem nema mrtvih glava. Što ne smem da se zakunem da ću moći da kažem posle svakog košarkaškog derbija.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Drugo poluvreme sam doziveo kao u nekom delirijumu pod telesnom temperaturom od 39.

 

Zaista nisam verovao da imamo u sebi da u nastavku makar promenimo pristup, a naeocito ne da izadjemo kao apsolutno druga ekipa, na oba kraja terena. Ne pamtim kada je KKP uspeo tako drasticno da promeni ritam.

 

Bio sam visoko pa nisam video sta se desilo izmedju Lesora i Filipa, ali mi nije tesko da poverujem da je Lesorova reakcija bila vise nego preterana. To je, nazalost, paket. Nema energicnog i eksplozivnog Lesora bez bolida Lesora. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...