Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ne bih se mnogo zadržavao na uvek mučnom domaćem derbiju (osim da vam napišem "esam vam reko" za tok utakmice). 

Nego da se vratimo slatkim obavezama praćenja ultra zanimljive završnice EL gde smo jedni od glavnih aktera.

Večeras prvi put navijam za Real od finala '98 sa Juventusom.

Edited by ChrisJudd
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DameTime said:

Everything Everywhere All At Once. 

 

Ovo je najrealniji prikaz.

 

Ne znam, nekako su mi pomiješana osjećanja, sretan sam zbog pobjede ali mi je mučno leglo naše izdanje iz prvog poluvremena a još mučnije Lessortov ispad na kraju, da je mene opalio štocom mislim da bih lakše podnio. Na kraju ovi neki upisi na forumu... Sve skupa mi se želudac skvrčio k'o kašmir u sušilici. 

 

Čašu meda jošt niko ne popi što je čašom žuči ne zagrči...

 

Pisaćemo se sutra opet. Valjda.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@Shonewizard je sve lijepo opisao i hvala mu.

Ponovio bih nedopustivo ponašanje Lesora.

Nevezano što mi nemamo nikakve koristi od toga njegovog ponašanja, ono je nedopustivo. 

Ja sam se u prvom pripremio na onakav tok i igračima čak ne zamjerim nego Žocu. Držiš Smajlija sa dve lične ovi ga napadaju tri napada čini mi se i naravno da popije treću u petom minutu.

Uvodis kompletnu ekipu u nervozu. Tupis odbranu jer se Lesor mora čuvati i svi nervozni.

Inače Smajli i Madar bas sazrijevaju. Trifa se već navikao na svoju ulogu i bas mi je zao Koprive, jer i on bi pokupio malo iskustva ove godine. Opet cu ponoviti ovo im je prva euroligaska sezona.

Kada je Vajldoza dao onu od tablu u momentu pristizanja našeg znao sam da dobijamo. To je nekako nepisano pravilo u košarci.

Madar definitivno dobio utakmicu.

Edited by odupri se ludilu
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

moram jos jednom

Ivanovic 'lomi' reklame lik u bjelom duksu mu daje tehnicku 😂

 

Meni je utisak ovog snimka Avramović koji izljubi Madara. 😄 Taj dečko pregotivan, pre svega mislim na Aleksu.

 

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

 

Ovo je najrealniji prikaz.

 

Ne znam, nekako su mi pomiješana osjećanja, sretan sam zbog pobjede ali mi je mučno leglo naše izdanje iz prvog poluvremena a još mučnije Lessortov ispad na kraju, da je mene opalio štocom mislim da bih lakše podnio. Na kraju ovi neki upisi na forumu... Sve skupa mi se želudac skvrčio k'o kašmir u sušilici. 

 

Čašu meda jošt niko ne popi što je čašom žuči ne zagrči...

 

Pisaćemo se sutra opet. Valjda.

 

Uh, ja sam više ciljala na upis koji je bio iznad tog mog. Mislim svi ovi scenariji sinoćnjeg derbija me podsećaju na multiverse na kom bi i autori pomenutog filma pozavideli. Nemoj da se sekiraš mnogo, da citiram našeg selektora glava gore, neću vidim glava dole. 😄 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Lesor je džiber i uz to nije preterano bistar i onda kad ga ovi na tribinama lože onda dođe do ovakvih gluposti. Naravno, činjenica je i da se stvari preuveličavaju pa se traži da mu se zagorča život ili što reče jedan od forumaša ima li Petrušev porodicu i hoće li ko da zaštiti malog Filipa, kaže on bi robijao zbog toga :lol_2: E sunce ti jebem, odavno se nisam tako dobro ismejao.

 

Eno i sinoć u NBA se pokačiše Lyles i Brook Lopez pa će se o tome pisati par sati ako i toliko. A ovde pošto je sve totalno prslo i poludelo, onda prvo dođe do tog scenarija da ovaj glupan iz čista mira na kraju utakmice pravi sranje, a onda i da hiljade idiota budu spremni da se svete i slično. Ništa od ovoga ne treba shvatiti kao opravdanje za Lesorov potez (povukla ga atmosfera, provociraju ga, itd.), nego možda i kao otežavajuća okolnost što ne može da se ponaša normalno s obzirom na moguće posledice. Tako da u klubu moraju ozbiljno da se pozabave time.

Edited by djole
  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da će Željko ozbiljno da popriča sa Lesorom povodom ovog sinoć. Za onu glumu, za to što pola tvog tima ne može da te zadrži, i to u trenutku kada si se vratio posle -20. To ne sme da se ponovi.

 

On a bright side, deluje da je posle toga kod Lesora ipak postojalo racionalno razmišljanje - "odigraću utakmicu mirno do kraja, a onda ću da se razračunam", pošto je bukvalno pogledao semafor da li je isteklo vreme i onda je krenuo u akciju. To uliva nadu da ipak može nešto reacionalno da se ubaci u tu glavu. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je licno Lesor smucio sinocnu utakmicu. Desavaju se i kacenja i tuce, nije to prvi put, niti se desilo prvi put nama, niti se desava samo nama. Posipanje kofa i kofa govana od vecinske javnosti po Zeljku zbog toga mi se tek gadi. 70% populacije se zgrozilo nasiljem, ali im je do jaja sto zive u drustvu gde je takvog nasilja na svakom koraku, na TV, na ulici, ama svuda. Ma ne, to je Zeljko doneo u Srbiju, inace svajcarsko seoce po mirnoci. Lesor ce biti kaznjen sigurno, sad koliko i kako ce se odraziti na rezultate, to cemo da vidimo. Kako ce izgledati play-off serija, ne smem ni da pomislim, verovatno i gore nego prosle godine. Bez trunke zelje da relativizujem ono Lesorovo divljastvo, Petrusev, kao mlad, veoma talentovan momak bi takodje trebao da se zamisli zasto se ovo njemu desava vec 3x, a ne mnogo grubljima od njega ili mnogo iritantnijima od njega. Da li provocira, prica, vredja, ili nista od toga, to samo on zna i ovi koji se sa njim obracunavaju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sinoć smo odigrali fantastično drugo poluvreme i na tome treba da bude današnji fokus.

 

Za 15 minuta drugog polivremena, i to 7 i po minuta od kraja 3. cetvrtine i 7 i po minuta 4., mi smo napravili seriju 47:18.

 

Odigrali smoznatno pametnije i raznovrsnije u napadu, podigli agresivnost u odbrani i konačno se pojavili na skoku.

Npr. odnos asistencija i izgubljenih mi 18/7, oni 15/12.

Skok je sa razlike od 15 iz prvog poluvremena spusten na samo 5.

Plus odnos blokada mi 5, oni 0.

 

Zanimljivo je da je sviran identičan broj faulova, po 29.

 

Jos par sati o derbiju, pa priprema za Efes...

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cooper said:

Sinoć smo odigrali fantastično drugo poluvreme i na tome treba da bude današnji fokus.

 

Za 15 minuta drugog polivremena, i to 7 i po minuta od kraja 3. cetvrtine i 7 i po minuta 4., mi smo napravili seriju 47:18.

 

Odigrali smoznatno pametnije i raznovrsnije u napadu, podigli agresivnost u odbrani i konačno se pojavili na skoku.

Npr. odnos asistencija i izgubljenih mi 18/7, oni 15/12.

Skok je sa razlike od 15 iz prvog poluvremena spusten na samo 5.

Plus odnos blokada mi 5, oni 0.

 

Zanimljivo je da je sviran identičan broj faulova, po 29.

 

Jos par sati o derbiju, pa priprema za Efes...

 

Ja se ne bih naročito hvalio drugim poluvremenom. Pogledaj u kom su oni sastavu igrali, a mi kompletni. Sve manje od ovoga što se desilo bi bio ozbiljan blam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

sunce ti jebem, odavno se nisam tako dobro ismejao.


Da ti upadnu dva bilmeza na gajbu, kao npr. Jokicevi burazeri ne znam bas koliko bi se smejao. Ja imam sina od dve godine, pisao sam iz svog ugla, kada bih video da ga nekada neko pesnici, spreman sam da odem na višemesečno izdržavanje kazne, ne znam šta je loše u tome, valjda bi svaki roditelj to učinio za svoju decu. A sada nastavi sa osmehom.

Link to comment
Share on other sites

Zasto?

I mi u Nisu nismo igrali sa Madarom i Papijem, Exum je izasao rano kao sinoc Kampaco, a Trifa je igrao cetvroku kad je Ledej sakupio 4 penala u 3. četvrtini.

 

Ko zna u kakvim ce se sastavima igrati zavrsnica EL i ABA.

Imaju oni sasvim pristojnu rotaciju.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Do utakmice:

 

vs Efes, oni imaju Real - mi /,

vs Oli, oni imaju Zalgiris, Pao, Lavrio - mi Efes,

vs Cedevita, oni imaju Ulm, Cibona, Bresa - mi Efes i Oli,

vs Barsa, oni imaju Zvezda, Unikaha, Pao, Huventud - mi Efes, Oli, Cedevita,

vs Real, oni imaju Efes, Milano, Baskonija, Virtus, Fuenlabrada, Fener - mi imamo Efes, Oli, Cedevita, Barsa.

 

napomena: crveno je evro takmicenje i utakmica protiv Buducnosti je odlozena zbog izbora u PG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Verovatno cu biti dobrano izvizdan, mozda se i niko nece sloziti sa mnom, ali mislim da su utakmica sinoc i utakmica u kupu namestene. Preslikani scenario u obrnutim ulogama. 20 razlike, pa spustanje do poluvremena na 14, ili deset, pa onda lagan preokret u drugom. 

Obratiti paznju na izjavu Ivanovica na konferenciji, mozda je se svi setimo nakon zavrsetka Aba lige. 

Edited by Angola
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Angola said:

Verovatno cu biti dobrano izvizdan, mozda se i niko nece sloziti sa mnom, ali mislim da su utakmica sinoc i utakmica u kupu namestene. Preslikani scenario u obrnutim ulogama. 20 razlike, pa spustanje do poluvremena na 14, ili deset, pa onda lagan preokret u drugom. 

Obratiti paznju na izjavu Ivanovica na konferenciji, mozda je se svi setimo nakon zavrsetka Aba lige. 

whistle-podu-gif.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Verovatno cu biti dobrano izvizdan, mozda se i niko nece sloziti sa mnom, ali mislim da su utakmica sinoc i utakmica u kupu namestene. Preslikani scenario u obrnutim ulogama. 20 razlike, pa spustanje do poluvremena na 14, ili deset, pa onda lagan preokret u drugom. 
Obratiti paznju na izjavu Ivanovica na konferenciji, mozda je se svi setimo nakon zavrsetka Aba lige. 
Mozzart protiv Meridijana u Admiralu,a na TO ide i Soccer, Merkur i ko zna koji još jebeni bet.
Pa ti onda vidi zašto su obe utakmice iz 2ojke
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...