Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Aman 2 said:

Eventualna pobeda u Istanbulu odvaja prvu osmorku od ostatka.

Moze se reci. Od konkurenata za top8 koje cine 5 ekipa: Baskonija, Macabi, Zalgiris, Efes, Virtus, od 4 bismo imali bolji medjusobni skor!

1 hour ago, Cooper said:

.b39e2aa38955c1d406b78c88b5a1c941.jpg

Moga si i MIlano otseci 😉 Donji dom je ispao iz trke za top8. Valensija ima tezak raspored i njih bih otpisao

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Priviđa mi se Panatinaikos u zadnjem kolu za prolaz, jer kad smo mi prošli (ili ispali kad smo već kod toga) a da nije neko trganje živaca do zadnje sekunde…


gde god da igra

Partizan mi živce kida

 

  • Like 11
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Priviđa mi se Panatinaikos u zadnjem kolu za prolaz, jer kad smo mi prošli (ili ispali kad smo već kod toga) a da nije neko trganje živaca do zadnje sekunde…

 

Pa gotovo da ne postoji šansa da obezbedimo prolaz pre zadnjeg kola.

 

Iz ugla trenutne pozicije, deluje kao premija da dodjemo u situaciju da od toga zavisimo. A opet, verujem da ako dodje do toga, da će biti lasično kidanje živaca.

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možda ipak bolje da mi dobijemo sve mečeve prije zadnjeg kola, ili makar 4 od 5.

 

😁

 

Uh, već vidim scenario u kojem taj posljednji meč odlučuje...obruči odjednom postaju pretvrdi, navijači nestrpljivi, protivnik relaksiran, a pritisak samo raste iz minuta u minut. Treba odraditi ozbiljne psihofizičke pripreme za ovu završnicu sezone. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobio nas u BG, ali smo mi prvu dobili u Atini.

 

Pao je u poslenjem kolu dobio Marusi kad su vec bili ispali i to nam je osiguralo plejof.

 

Ti mislis na 08/09 kad smo ih dobili Novicinom trojkom.

Edited by Cooper
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Eddard said:

I u F4 sezoni smo za prolaz u cetvrtfinale igrali protiv PAO, pa nas Žoc pustio.

Ako me sećanje dobro služi. A trebalo bi, bio sam na toj utakmici.

 

Lose te sluzi. Zeljko pustio sezone 07/08, u Top 16, kada je Novici usla sledeca. 

 

U F4 sezoni je bilo bizarno. Dobili smo ih u Atini bez Marica, a njima igrao Nidza. U revansu nas rutinirali u Pioniru, nama igrao Maric a oni bez Pekmena 😁

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Šuška se da nam se odlaže utakmica protiv Budućnosti, zbog izbora u CG 

 

Dobro bi nam došao "free" vikend, mada da se bira bolje bi bilo pred duplo kolo, al kako ono od birača.. 

Najčudnije od svega mi da nam utakmica protiv Olimpijakosa nije u četvrtak nego u petak, jer sledi COL u nedelju, pa duplo kolo protiv španaca, jedino dobro je što smo sve vreme kod kuće 

Link to comment
Share on other sites

Samo treba poneti gace sa dobrim lastišem tamo, pa sta bude.

 

Zar je neko stvarno mislio da ce Vasa odsustvovati duze? Svaka njegova grimasa kao da je zavrsio sezonu, svako hramanje sa terena, kao da je zavrsio karijeru. A onda se vrati za 5 minuta ili najkasnije 2 nedelje 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdravio nas Ataman...

"It's an important week, nothing is lost yet," he stressed. "We have five more games at home. That's why we want to beat Real Madrid and enter the most crucial game, against Partizan, in high spirits."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...