Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

7 minutes ago, Ne sam Safete said:

Kakvo bambergovanje o čemu pišeš?

Ako se desi da ne dobijemo onda ide red pljuvačine, pretpostavljam. Nije da nismo navikli.

 

Šala,šega,zajebancija,bambergovanje...taj neki rad. Kakva pljuvačina je u pitanju?

Link to comment
Share on other sites

Za vikend sam reprizirala EL 2016/17 finale Fener-Oly i malo sam razmislila o tome koji put je prošla ta ekipa. Želimir je odlično selektovao roster ali im je trebalo cca 3 sezone da se uigraju i dođu do krova Evrope. Bilo je tu mnogo uspona i padova, povreda, izgubljenih PO utakmica, finala...  Da bi se napravio tim potreban je proces i strpljenje koje, čini mi se, danas nemaju ni klubovi ni navijači. Meni je bilo jako čudno kako je ovaj tim Partizana igrao prošle sezone i početkom ove (očekivala sam više), ali rekla bih da se poslednjih meseci vide obrisi tima i rezultati onoga što Željko radi sa njima. Šta hoću da kažem u stvari, ne znam šta će biti ove sezone do kraja EL i ABA, no mislim da će ovaj tim peak dostići sledeće sezone. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oni ce biti standardno prepaljeni protiv nas + moraju da se vade iz kanala kako znaju i umeju. Uopste nije izvesno na koju stranu ce rezultat. Nasa prednost je Arena, kao i mogucnost da uvek neko drugi bude igrac odluke. Ili cak vise njih. 

 

Nadam se da ce nasi izaci jednako nalozeni, u tom slucaju su nam sanse dosta dobre.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Za vikend sam reprizirala EL 2016/17 finale Fener-Oly i malo sam razmislila o tome koji put je prošla ta ekipa. Želimir je odlično selektovao roster ali im je trebalo cca 3 sezone da se uigraju i dođu do krova Evrope. Bilo je tu mnogo uspona i padova, povreda, izgubljenih PO utakmica, finala...  Da bi se napravio tim potreban je proces i strpljenje koje, čini mi se, danas nemaju ni klubovi ni navijači. Meni je bilo jako čudno kako je ovaj tim Partizana igrao prošle sezone i početkom ove (očekivala sam više), ali rekla bih da se poslednjih meseci vide obrisi tima i rezultati onoga što Željko radi sa njima. Šta hoću da kažem u stvari, ne znam šta će biti ove sezone do kraja EL i ABA, no mislim da će ovaj tim peak dostići sledeće sezone. 

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ala je lep

ovaj koš,

dobar protok,

dajte još,

tamo pick,

ovde blok,

eno switch,

evo skok!

Tamo ulaz,

reket pun,

teren ore

Kamerun,

i kop pesmom

ljulja jug.

Ja ga slušam

i moj drug.

 

167828124464088a1c36646.jpg

 

Mozda i najbolja od kad ste poceli ovu praksu... :23:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Mozda i najbolja od kad ste poceli ovu praksu... :23:

 

Tamo na kraju kad osvojimo sve ima da mi finansirate izdavanje zbirke i svi da kupite po pet komada. 😁

 

Onda krenem fino na turneju pod imenom Weird Son Ofaganovitch. 😜

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Od Arene dva putića
vode na dve strane,
ne znam kojim pre bih stigo
do ABE lagane.

Gledam jedan, gledam drugi
nisu oba mila
pobedom bi, ne porazom,
bliža ABA bila.

 

EDIT

 @Kooineeperk

evo original 🙂

 

Lepa Lukić:

 

Od izvora dva putica
vode na dve strane
ne znam kojim pre bih stigla
do tebe jarane

Gledam jedan gledam drugi
oba su mi mila
i jednim sam i drugim sam
s tobom prolazila

Edited by goofy
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...