Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Našalio se kolega Angola u vezi nameštanja i dogovora, ali utakmice i jesu ličile jednu na drugu.

Štaviše, ne sećam se kad su neka 2 derbija ovako ličila jedan na drugi.

 

U tom kup meču, kao što napisah gore, igrali smo bez Madara i Papija, rotacija bukvalno 9 igrača plus Tristan.

Može se reći i da je Zvezda sinoć imala skraćenu rotaciju, bez Lazića i Nedovića.

 

Kao što su navijači Zvezde sinoć bili nezadovoljni mislim 1 samo faulom od 5 Kampaca (valjda 4. po redu) isto tako smo i mi bili nezadovoljni faulovima koje je dobio Exum, koji nije bio faktor u drugom delu baš zvog problema sa faulovima.

Ili npr. sa kupa Ledej faulovi ili sinoć npr. Petrušev.

Ili npr. u kupu dosta penala Partizana u prvoj četvrtini, sinoć samo Kampaco 8 za prvih 6 minuta.

 

Isto tako ogromna prednost u prvom poluvremenu, identična plus 18, pa sve valjda do minus 13.

 

Kritičan kraj četvrtnina, neke glupo izgubljene lopte, loše utakmice nekih superstarova...

 

Naravno, opet podvlačim, samo kao zanimljivost, isti protivnici, slični problemi, slično kretanje rezultata i na kraju zaslužene pobede.

Naravno da nema teorije zavera...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K.Dot said:


Da ti upadnu dva bilmeza na gajbu, kao npr. Jokicevi burazeri ne znam bas koliko bi se smejao. Ja imam sina od dve godine, pisao sam iz svog ugla, kada bih video da ga nekada neko pesnici, spreman sam da odem na višemesečno izdržavanje kazne, ne znam šta je loše u tome, valjda bi svaki roditelj to učinio za svoju decu. A sada nastavi sa osmehom.

O cemu bre pricas ti???

 

Pricamo o nasrtaju na sportskom terenu (u profesionalnom sportu, dakle ne na ulici gde neko stvarno moze biti ozbiljno povredjen), koji koliko god ruzan, ipak se desava svuda u Svetu (pa cak i kad su ulozi i tenzije manje), a ti pominjes svoje dvogodisnje dete i njegovu zastitu? Ako ti ne vidis koliko je ovo apsurdno ja ti ne mogu pomoci. Mnogo vam je sve ovo popilo zdrave pameti ako ste spremni za ovakve stvari da padate u vatru i izjavljujete ovakve stvari (ne vama ciganima, nego svima koji se ovoliko vatriraju).
 

Prva recenica ne znam koju ima poentu, valjda da se uplasim?

 

 

btw zelim da pojacam svoju izjavu za Lesora, on nije dziber nego debilcina. Ja sinoc moram da priznam da nisam video onaj drugi nasrtaj rukom ka glavi nego samo ono guranje, verovatno mi je bilo mucno da vracam tad to. 

Edited by djole
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@djole 

Pricam o fajtu izmedju Jokica i Morisa kada su jokiceva braca pretila ovom da će ga olupati ako nešto pokuša, znaci Jokic je imao nekog ko je stao u njegovu zaštitu, Petrušev nema nikoga, to je bilo poredjenje a ne želja da se ti uplasis jokiceve braće ali očigledno sam morao da nacrtam. A druga izjava je nastavak sa KKCZ teme kako se osecaju Filipovi roditelji, braca, sestre dok im na košarkaškoj utakmice neko pesnici sina i kako bih ja postupio u datoj situaciji, ništa više ništa manje. Kakva “elita” obitava na ovom topiku, pokajao sam se sto sam uopšte bilo šta napisao. Nećete me više videti ovde, svako dobro i sportski pozdrav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, K.Dot said:

@djole 

Pricam o fajtu izmedju Jokica i Morisa kada su jokiceva braca pretila ovom da će ga olupati ako nešto pokuša, znaci Jokic je imao nekog ko je stao u njegovu zaštitu, Petrušev nema nikoga, to je bilo poredjenje a ne želja da se ti uplasis jokiceve braće ali očigledno sam morao da nacrtam. A druga izjava je nastavak sa KKCZ teme kako se osecaju Filipovi roditelji, braca, sestre dok im na košarkaškoj utakmice neko pesnici sina i kako bih ja postupio u datoj situaciji, ništa više ništa manje. Kakva “elita” obitava na ovom topiku, pokajao sam se sto sam uopšte bilo šta napisao. Nećete me više videti ovde, svako dobro i sportski pozdrav.

Prebacio sam tu situaciju, pa nisam mogao da ukacim kontekst. Bilo kako bilo, to sa njegovom bracom mi je teska glupost, doduse ne secam se da li je Moris nesto lajao pa su i ovi. No nebitno, ostatak posta ne vidim da sam se ja postavio ka neka "elita", nego se ocigledno ne slazemo oko konteksta cele situacije. Svako dobro. 

Link to comment
Share on other sites

Efes je sada na starom putu, bustovanog samopouzdanja čekaju četvrtak. Nemamo tamo šta da tražimo ovako pre svega psihički ispražnjeni posle derbija. Ali nemamo imperativ pobede, samo da se pobijemo pošteno, nema za šta da se štedimo, sledeća je (ključna) tek za 8 dana.

Link to comment
Share on other sites

Ja se zaista nadam i mastam o plejofu, ali let's face it - madridske peezde i uzasan raspored ce nas verovatno zaustaviti. 

 

Mi cemo sada morati da dobijemo 2 od 3 azdaje kod kuce, plus Pao. I da se nadamo da je to dosta*

 

*ako nas Efes nakanta, prema ocekivanjima.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice derbija...

 

Pobedu je donela publika !

17000 ljudi je verovalo u preokret, ljudi su bili bas naprzeni i zeleli su pobedu, ja sam cak bio iznenadjen... jbt smanjimo na -14 a ono euforija ludilo, svaki nas kos dok smo spustali prednost kao da smo poveli, a onda kad smo stvarno poveli znaci ludnica...

Znam da je pateticno ali ljudi se jednostavno nisu mirili sa porazom

 

Neko je vec pisao da ga je onaj nas ocaj iz prvog poluvremena toliko ubio u pojam da nije ni mogao posteno da se raduje na kraju preokretu... i ja sam bio negde na pola puta.

Ne mogu da razumem ni da opravdam, nije nam prvi put, tako mrtvo, bez energije, bez zelje, malokrvno, bezidejno, ma jedno veliko nista, dozvolis im da se razigraju onda se cudis sta im sve ulazi, bas strasno, nedopistivo...

Na poluvremenu nisam verovao u preokret, vrv sam se potajno nadao kao i svaki navijac ali bas sam bio ubijen u pojam au pi☆ku materinu opet sve isto, na sta ovo lici... cak mi je bilo i cudno kako publika reaguje, bukvalno oni ne iskoriste napad mi damo neki kos i evoooooo idemo ludnicaaaaa ajdeeeeee

Jedino sam se nesto mislio da su cigani mogli i ubedljiviju prednost da imaju jer mi smo bili bas neozbiljni... pa se mislim kad bi do 4/4 spustili ispod 10 pa da nesto probamo ali sam mislio ako im se i priblizimo necemo imati snage da prelomimo i vrv cemo da se samoubijemo... kad ono

 

Drugo poluvreme sta reci... trebalo je to doziveti, topimo njihovu prednost vrv ni mi sami ne znamo kako ali malo po malo i ide to nekako, imali smo u drugom poluvremenu i dosta srece ali valjda smo je i zasluzili...

Sto se tice lesora mislim da se preteruje... au jbt nije ni prvi ni zadnji put da bude guzve na terenu, naravno nadam se da ce neko ozbiljno popricati sa njim i jasno mu staviti do znanja da vise ne sme da se ponovi a ne bi bilo lose odma ga malo lupiti i po dzepu... meni je vise bilo krivo zbog svega onoga ubacenog na teren, ne znam koliko se videlo na tv-u ali dosta toga je poletelo

Na kraju highlights mi je uzvikivanje na kraju argentina argentinaaa

 

Nista nije gotovo cak sta vise ceka nas veeelika borba a ja imam neki glupi predosecaj da cemo se mi na kraju okliznuti i necemo ni sacuvati to prvo mesto jer tu abu neretko igramo kako cemo - lako cemo, protivnik ce sam sebe da dobije, hoce q

Ne bi izdvajao nijednog igraca ali moram da kazem da pojedina nosalancija vidljiva pogotovo u odbrani tu i tamo kod nekih je nedopustiva za iole ozbiljnu ekipu i trenera, pri tome ne mislim na prvo poluvreme jer ono nije vredno komentara

 

Jos jednom bravo i hvala za pobedu ali da nas cekaju muke, cekaju 

 

Ps smatram apsolutno ne fer izjavu ivanovica a nisam video da su je mediji negativno apostrofirali

 

U tursku na pobedu pa da im oprostim prvo poluvreme

Link to comment
Share on other sites

Bas odlicne role Smajlija i Yama, mozda su bili i najznacajniji za potpuni preokret. Janis ocigledno i dalje rovit, bas nista ne igra u poslednje vreme, a on nam je jako bitan u ovakvim mecevima. 

 

Jako znaci ovo odlaganje protiv Buducnost, da odmori malo ekipa, bice potrebno za ona 3 meca protiv teskasa. Protiv Efesa se ipak ne nadam mnogo, oni su preozbiljna ekipa a svaka utakmica do kraja im je jako bitna. Mi mozemo odigrati rastereceno, pa da se nadamo da cemo sutem za 3 ostati u igri do kraja.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Protiv Efesa nek bude šta bude. Nadam se da je momcima ova pobeda donela dovoljno sapouzdanja a ne emocionalno pražnjenje.

 

Stoji da će biti zajebano, ali ako ne možemo da pokupimo neke od skalpova ovih velikih timova kod kuće, onda nam nije mesto u TOP8.

 

 

Dešavala su se i veća čuda, treba hladne glave pristupiti svemu, kakav god rezultat da se dogodi sutra. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Verovatno sam u debeloj manjini onih koji se nisu preterano uzbudili zbog blejke u 1/2. Zvučaće čudno ali nisam se primio na prvo mesto u ABA ni kad je CZ izgubila od Cibosa. U ovom periodu mislim da je borba u EL prioritet i nisam se radovao velikoj potrošnji u derbiju, ali jbg, to se ne može izbeći. Ako ništa drugo, značiće odlaganje utakmice u PG.

 

Ne odbijam poklon prvog mesta ali stava sam da moramo da se potrudimo i za pobedu u gostima ako hoćemo da budemo prvi (mislim da je ranzo tako nešto pomenuo pre neki dan). Preživljavali smo Železnik, a i Radonjić nas je dobijao u krcatom Pioniru, to se tako radi ako si pravi šampion.

 

Za kraj, još jednom da bacim hejt na Real.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...