Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

5 hours ago, odupri se ludilu said:

Ovo.

Kao u rukometu kad se braniš sa četri igrača pa ti sa dva pasa naprave višak na krilu.

Još jedna stvar koja mi je upala u oko. Često smo se imi i vi branili preuzimanjem. Neverovatno je koliko smo mi lakše spuštali loptu pod koš iako ste krupniji, dok su sa druge strane Luka i Nedović odlično branili te situacije uz dobru pomoć celog tima.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Instinkt said:

Valensija ne dolazi u dobrom momentu, vezali su 5 poraza. Nisu loša ekipa, ali ne verujem da imaju municije za nas u Areni. Obratiti pažnju na Jonesa. I da se Kremen ne zapali. Dubljevićev zenit je prošao, ali može da isporuči. Sad ih je Unikaha oladila skoro 20 razlike u gostima

Ja mislim da će vam to biti nezgodna tekma. Loše branite liniju za tri poena, a oni igraju poput Baskonija sa dosta šuta , five out, na taj fazon, ako ih krene baš su kratko ćebe

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se pominje Obradovic i odbrana u istom kontekstu?! Jos kada je dosao izjavio je da on nece trenirati odbranu vec da mu je za to odgovoran onaj jedan od pomocnika, mislim onaj spanac Ibanjez, kako se vec zove. Znaci, ako ne bude zadovoljan odbranom spanac ce dobiti sut kartu i to je to.
Jeste da je poenta kosarke dati kos vise, ali ako su nesto pokazale utakmice jeste da mi inspiraciju u napadu dobijamo iz dobre odbrane. Neko vec rece da mi nr mozemo igrati "kos za kos". Najveci problem je sto imamo puno minuta gde smo pogubljeni kao prase u Teheranu. Juce su bile bar 2-3 takve sekvence gde je ona na kraju bas bila za nepoverovati.


Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako ne dobijemo Valensiju, nemojte samo da budete previse šokirani. Lose igraju, ali 3 ovakva poraza (2 da te vrate u surovu realnost gde pripadas i jedan gde te rival jednak po snazi ponovo rutinira) i te kako mogu da razjebu hemiju koja se isticala do pre samo 2 nedelje

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

"I to je to" znači da ćemo nakon tog poteza igrati dobru odbranu ili nešto drugo?
Samo sam obrazlozio neciji post gore gde je pomenuto da trener treba da dobije otkaz. Samo sam mnogo posle tog posta izlistao pa me mrzilo da ga trazim i kvotujem. Mnogo bre ljudi pisete. A najvecu inspiraciju pojedinci dobiju posle poraza.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Alek The Great said:

Samo sam obrazlozio neciji post gore gde je pomenuto da trener treba da dobije otkaz. Samo sam mnogo posle tog posta izlistao pa me mrzilo da ga trazim i kvotujem. Mnogo bre ljudi pisete. A najvecu inspiraciju pojedinci dobiju posle poraza.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Naravno da su priče o otkazu posledica vruće glave, međutim ne može nikako glavni trener biti oslobođen odgovornosti za svaki deo igre ekipe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jakob Aman said:

10 kola u el i 8 u aba. Da je bar u jednoj pokazana naznaka da se igra odbrana. Eventualno u Barseloni ali tanak je to uzorak. Kad vec govorimo o crnom ili belom.

 

Milano, Virtus, Zalgiris. Nije idealno, ali bilo je naznake. Od Milana je delovalo da se napreduje, manje bezveznih preuzimanja, vise truda i Lesor koji je privatizovao off skok. 

Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2022 at 11:08 PM, jedibojan said:

Evo Zoc kaze da smo igrali dobro 35 minuta...

 

Ma kakvi 35 minuta, 18 minuta do 48 poena, posle toga je na teren izasla Cedevita, a Partizan je otisao u svlacionicu iz koje se nije vracao.

 

Ono je zaista sramotno izgledalo - nakon rapsodije u napadu, Obradovic je dozvolio da mu se tim svede na poene sa linije bacanja i neke frljoke Papapetroua. Kao da je u pitanju Alibegovic koji je, eto dao neke poene i smanjio razliku, a onda se Crvena zvezda uozbilji, da malo gas, udje Vildoza i ode razlika na +10 jer sad odbrana Partizana puca, a napad garantuje nulu.

 

Ja sam jos na 63:61 znao sta se desava, kazem evo ga ulazi Vildoza ide laganih 68:63 kad stvarno bude 68:63. Jednostavno je Partizan izgledao kao Buducnost samo sto je Buducnost ofanzivno slabija ekipa, dok eto KKCZ tada nije imala Vildozu i Nedovica.

 

Evo ja kao kao navijac KKCZ kazem da sam ocekivao mec u kojem bi obe ekipe dale sve od sebe i u kojem bi neki tim dobio sa maksimum 5 razlike. Bukvalno mi je dosta ovakvih utakmica gde igraju kosarkasi koji zaradjuju ogroman novac, samo da bi KKCZ rutinirala KKP u drugom poluvremenu, onda ce taj isti KKP da rutinira Valenciu (osim ako ekipa iz Spanije stvarno ne zapne, sto sumnjam da ce biti slucaj), onda ce 8.12. KKP isto ovako lagano da dobije KKCZ, pre toga ce dobiti lagano Buducnost.

 

Majku mu, dajte jednu staru dobru neizvesnu zavrsnicu, nemoj da jedna serija zavrsi sve dileme 10 minuta pre kraja.

 

Stvarno sam razocaran Obradovicem, uzasan pristup i nadam se da ce mu se isti osvetiti u ABA ligi. Ne znam sta on misli, da ce lagano dobiti sve do kraja? Pa gasi onda ligu, to ni FKCZ u superligi Srbije ne moze da garantuje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

zasto bi midrange papapetrua, koji je automacki bio okarakterisan kao neke frljoke, pojma nemam.

 

a svaka cast za kremansko prorocanstvo na 68-63 @goldberg

( :

edit

za tekme koje se obavezno zavrsavaju sa 5 razlike ili manje kod ekipa slicne jacine, moras da se vratis deloreanom 10ak godina u proslost, kada je broj napada bio manji i napad trajao duze, na postavljene odbrane.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...