Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Mislio sam, i napisao, da lagano dobijamo CZV (plitak potok varijanta). Derbi je od nastanka istog, zajeban za prognozu...ali dobiti 90p od Vildoze iz luna-parka i ekipe, to su novi momenti u mom ostrašćenom navijačkom mozgu, u kome se KKP na proleće šiba sa nekim Efesom za ulazak u ...nešto. Kakav epski danak neiskustvu, i neverovanje sopstvenim čulima, očima na prvom mestu. Jebeni užas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

au kakvo potcenjivanje vildoze, samo zato sto ne igra na siguricu.

 

Tebi je, ako se dobro sećam, Uroš Trifunović legit prospekt serbske košarke... zašto onda ne bi "branio" i ovog cirkusanta od kockovog jeftinog humora. Moral čoveka nekada odvede u najneverovatnije avanture.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, KockoOblo said:

 

Tebi je, ako se dobro sećam, Uroš Trifunović legit prospekt serbske košarke... zašto onda ne bi "branio" i ovog cirkusanta od kockovog jeftinog humora. Moral čoveka nekada odvede u najneverovatnije avanture.

 

aha, znaci, bolje da se ne javljam, posto sam smatrao trifunovica za prospecta.

 

izvini, vildoza je cirkuzant, ne znam samo kako to da ni zeljko ni mnogi drugi respektabilni treneri, nisu zatvorili ovog zabavljaca iz cirkusa.

 

valjda ih je sjebalo to sto su cekali deo kada treba da guta vatru, pa se zaboravili.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, uini said:

 

 

valjda ih je sjebalo to sto su cekali deo kada treba da guta vatru, pa se zaboravili.

 

😄 😄 oplakao sam... 

 

Sledeci put iz topa ispaljujemo midzeta (Filipa) na poluvremenu a teta Vesna pusta bradu do tada da bude kopletan cirkus. 

  • Like 4
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Jednostavno je, KKP bez Lessorta i Ledaya u zverskoj formi nema balans, tada može da igra samo na jedan način a to je neka šuterska rapsodija. LL tandem dere većim delom sezone bez pardona, međutim onolika minutaža i potrošnja mora negde da se oseti u toku sezone gde igraš 2 do 3 utakmice nedeljno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Patriota iz kauca said:


Vildoza je igrač za titule koliko i Panter

 

ne znam kako se tačno određuje igrač za titule. ako su igrači za titule oni koji šutiraju samo otvorene šuteve i dodaju samo sigurne pasove, onda se ne slažem.

verovatno ja imam dijametralno suprotnu vizuru, pošto mi je i punter super igrač a omašio sam kod trifketa, tako da eto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, uini said:

 

ne znam kako se tačno određuje igrač za titule. ako su igrači za titule oni koji šutiraju samo otvorene šuteve i dodaju samo sigurne pasove, onda se ne slažem.

verovatno ja imam dijametralno suprotnu vizuru, pošto mi je i punter super igrač a omašio sam kod trifketa, tako da eto.

 

Nisam siguran, možda preterujem, ako bih ipak dodao, ne znam koliko je relevantno za ovu diskusiju.. da je Vildoza osvojio titulu u Španiji.. i da je bio MVP finala.

 

Sad, kako se to uklapa u teoriju da nije igrač za titule, nisam siguran. Mislim, nemoguće je da ovako promišljena Patriotina logika ne šljaka, vidi se da je čovek dosta znanja i truda uložio da oblikuje gore izrečene misli. Možda je ta titula baš izuzetak koji potvrđuje pravilo. Naravno, i konkurencija u Španiji nije neka, pa je pomalo i bezobrazno sa moje strane da ovako navodim priču na svoju vodenicu.

  • Like 7
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...