Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

8 minutes ago, Beonegro said:

Pogledaj odnos indeksa pa nam reci šta bi bilo realno.

 

103-66... hmm, pa dobro. Nije delovalo na terenu da je tolika razlika, iskreno. Ta statistika ne mora bas uvek da bude ukazivac razlike u poenima. Do 3 i po minuta pre kraja utakmica je bila otvorena.

 

Sad i videh 42-18 poeni u reketu. To je verovatno odnelo pobedu. Sve ovo ostalo manje vise slicno.

Edited by Sam B
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Sam B said:

Zanimljivu izjavu je dao Zoc na konfereniciji, parafraziram "Ne znam da li je utakmica bila odlicna, ja sedim na klupi i pokusavam da to kontrolisem, nekad uspevam nekad apsolutno ne uspevam". Sad sta to znaci, zna on, ali moguce je da znaci da nekad ne dopire do svojih igraca. 

 

ja to skapirao prosto, kao, nemam ja vremena tokom tekme da prosuđujem da li je obostrano kvalitetna i lepa (pošto je to otprilike bilo pitanje), nego gledam šta da uradim da pomognem svojoj.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice, stvari su vrlo jednostavne.

Mi cemo ovako proci sa komsijama svaki put kada u mec udjemo k'o p..kice, bez zelje i volje da se pobijemo u meso. Simple as that.

Oni nama sad vec godinama rade ono sto je njima Dule radio 15 godina, ubijaju nas fizickom odbranom. A sa druge strane mi najcesce praktikujemo odbranu pogledom. 

Nikada mi nije problem poraz kao poraz, vec nacin na koji gubis. A mi uglavnom gubimo slavnosramno, u smislu pristupa, energije i borbe. U nasem rosteru jedini koji zna kako da udje u derbi je Aleksa, a on jos nije zaigrao ove sezone.

Ok, duga je sezona jos, i nije bitno kako pocnes vec kako zavrsis, ali za sada ne vidim nikakav pomak u odnosu na proslu sezonu po ovom pitanju.

 

Druga stvar, da li pocinje da dolazi na naplatu 35+ minuta igra Lesora i Lideja, da li se igraici generalno više "loze i zalazu" na EL utakmicama, da li je u pitanju samo tradicionalno raspadanje nasih centara protiv komsija ili je nesto cetvrto, videcemo vec za par dana.

Edited by Klipan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo smo poena dali iz reketa što se Partizanu nije događalo ranije, baš se videlo odsustvo Lesora . Ostalo manje više u skladu sa dosad viđenim minus vaš nerazumljiv raspad u poslednja 2-3 minuta.

Trojka Dobrica i šut Vildoze pre toga baš amaterski, preveliko skupljanje na Nedoviću, lagan pas i sam Luka/Dobrić

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

inače, što se tekme tiče, realni je napisao ovde 100x da vas od početka sezone drže lessort i leday, bez obzira na jake i relativno često dobre partije nunnalyja, puntera, exuma.

sama činjenica da su pomenuta dvojica bili non-factors a punter ništa posebno, je pomogla zvezdi da održi egal a potom i odvli tekmu kada joj je krenulo.

 

hoću da kažem, ta defanziva koja se priziva, i koja bi na vašu logiku sastava bila nice to have, nije razlog zbog kojega ste izgubili utakmicu, već nedostatak egzekucije i gravityja od igrača koji su vam do sada glavne poluge.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Bzvze komentar, Deju su nudili ugovor 2x tako da ti to ne ide. Nije prica o tome i ako ne zelis ozbiljnu diskusiju nemoj  bar trolovati.

 

ozbiljnost tvojih teza je

"ako ne napune halu ili pobede, svi ostavke". "ako ne uzme aba, ostavka moralni cin".

 

kako da vodimo ozbiljnu diskusiju ako si ovoliko neozbiljan?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ozbiljnost tvojih teza je

"ako ne napune halu ili pobede, svi ostavke". "ako ne uzme aba, ostavka moralni cin".

 

kako da vodimo ozbiljnu diskusiju ako si ovoliko neozbiljan?

Pa dve sezone da ne uradi nista je ozbiljan blam za ova ulaganja. Nemoj zaborivati Bursu, da je ABA izgubljena a da na KLS nije ni izasao. Tu je Bursa ozbiljan fail, a KLS sramota.

 

Ove sezone, kakvi god bili domaci ti npr dovedes Brodzanskog i zatvoris i to mali domacih u koje nemas zrno poverenja.

 

Sinoc mu jedan veci deo Andjusic cuva Nedovica??  Uglavnom vam se igra svodi na individualnost i jos ne vidim timski duh i poverenje u sve igrace u rosteru.

 

Pocetak je sezone, ali bio bih iznenadjen da se nesto promeni. Brodzanski je ok igrac, ali defanzivnu tugu na bekovskim linijama je tesko ispraviti. Covic je opet neprimetno dobio vas i van parketa....i izvrsio pritisak na sudije, iskusno rekao bih.

 

Primati non stop 90+ pts je uzas..svega navedenog trener mora imati pritisak rezultata a ne u fazonu ja sam Zelimir i ako izgubim sve do kraja, ostacu trener KKCZ. Ovde citiram neke navijace KKCZ o nasim trenerima..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Sinoc mu jedan veci deo Andjusic cuva Nedovica??  Uglavnom vam se igra svodi na individualnost i jos ne vidim timski duh i poverenje u sve igrace u rosteru.

 

da ti odgovorim samo na opasku vezanu za tekmu sinoć, prosto nekako da ti pokažem da ofrlje pričaš.

nedovića preuzimaju, jer prvog čuvara izbaci na prvom-drugom driblingu. iskreno se ne sećam da je bilo previše situacija gde je anđušić bio taj "originalni" defanzivac na nedoviću, možda u nekoj polu-tranziciji, gde odbrana nije postavljena.

 

a ovo "vam" bi kao trebalo da me iznervira, šta li. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

da ti odgovorim samo na opasku vezanu za tekmu sinoć, prosto nekako da ti pokažem da ofrlje pričaš.

nedovića preuzimaju, jer prvog čuvara izbaci na prvom-drugom driblingu. iskreno se ne sećam da je bilo previše situacija gde je anđušić bio taj "originalni" defanzivac na nedoviću, možda u nekoj polu-tranziciji, gde odbrana nije postavljena.

 

a ovo "vam" bi kao trebalo da me iznervira, šta li. 

Jos gore ako ga preuzimaju. Izvini ovo za vi, necu ti persirati vise.

Link to comment
Share on other sites

Necu vam mnogo otkriti ali defanziva vam je amaterska a igraci su pristojno do vrlo sposobni za 1na1 igru.Holand sa betonskim nogama iz istrcavanje/izlaznih kretnji ne pravi prednost protiv Cibone,zaista je tako a protiv vas sam kao duh.

Sa ovakvim rosterom i ja bih postavio dobar napad a tek Alimpijevic.Bolje da ste njega trostruko manje platili od sadasnjeg trenera kad se vec na odbranu ne obazirete

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marokanac said:

Jbt, koliko samo empatije imaju nasi ljudi poslije derbija.

 

Ja nemam da se ne lazemo 😁 mislim prema vama kao navijacima ne kao ljudima.

 

Elem sve ste videli sve culi, ono sto ja garantujem da za 10 dana necemo gledati ni priblizno istu utakmicu i da ste i pored sinocnjeg rezultata i prikazane zelje i igre 

ipak favoriti u tom duelu. 

 

Sto li je Smajlagic igrao tako malo kao je Lesor vec bio povrejen? Kapiram da ima tu povredu tetive prsta ali em je igrao malo em je to povreda sa kojim moze da se igra pogotovo kada ti fale centri u ekipi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa obzirom na okolnosti, pre svega povredu Lesora i neadekvatne zamene na poziciji 5 (roviti Alen i novajlija Broz), nije bilo realno da dobijemo meč protiv Zvezde koja je trenutno u boljem psihofizičkom stanju. Bez obzira na to, skidanje gaća na kraju je za svaku osudu jer sada umesto zasluženog pristojnog poraza imamo veliku razliku za nadoknaditi u slučaju istog broja pobeda.

Sada 3 važne utakmice u Areni, moramo se dići kako znamo i umemo, ako dobijemo sve tri, lepše će sve izgledati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...