Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

"Predsednik #KKPartizan @Ostoja1945 se zvanično obratio predsedniku @FCBbasket @JoanLaportaFCB sa zahtevom za rešenje nastalog problema sa otkazanim ulaznicama navijača koji su u svom aranžmanu došli u Barselonu na večerašnji meč @EuroLeague."
cafbe2014fcee08b121956d9e4d355c4.gif

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uvrnuto said:

https://www.fcbarcelona.com/en/basketball/first-team/news/2914941/return-of-tickets-for-partizan-v-fc-barcelona

 

Smestiće nas sve u isti sektor. 

 

Idemooooo!!!

  Reveal hidden contents

Jeste da nisam hteo da budem sa onim našim lobanjama, ali ajde. 😄

 

 

Spoiler

hajde, sad možeš slobodno da furaš majicu srbi i rusi braća, vodka.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Inače, eto još jedne ideje za ono članstvo. Da samo članovi KKP imaju priliku da kupe karte za gostovanja. 

 

Ostali da budu prepušteni ovakvim stvarima.

 

Svaki put da se organizuje anketa ko bi putovao (da li u sopstvenom aranžmanu ili ne). Tako mogu i da vide kakvo je raspoloženja za čarter. 

 

To bi bilo svakako i bezbednije i za klub i za navijače, jer bi klub imao sve podatke o članovima i onima koji idu. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dobar u piku said:

Koliko se ocekuje nasih vcrs, ovo je jos bolje nego ranije gde su se karte random uzimale, moze da se ori lepo pesma vcrs. 

 

Barselona je napisala preko 250 karata da je poništila. Onima koji su ostavili španski broj prilikom kupovine nisu poništili, ali su im napisali da ponesu pasoš i verovatno ih ne bi pustili. Na tw je neko napisao oko 700.

Kontam da je istina negde na sredini, tj. 500.

 

Nego, ovi naši sad napisali ovo:

A nisu uopšte objavili onaj deo da ćemo moći da uđemo, ali da ćemo biti u istom sektoru. Osim ako ja ne razumem engleski. 😄

 

Ili postoji neki specijalni sektor home/away, koji pominju, pa da samo za te karte važi. 

 

Quote

Partizan Belgrade supporters who purchased tickets for the home and away sections will be relocated to the upper, central zone of the Palau Blaugrana, which is typically used for visiting supporters. If visiting fans are observed during the game to be in unauthorised sections, the club's security staff will move them to the visiting area.

 

Smara sve ovo, možda nisu loše ni te pare što @Beonegro pominje. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uvrnuto said:

https://www.fcbarcelona.com/en/basketball/first-team/news/2914941/return-of-tickets-for-partizan-v-fc-barcelona

 

Smestiće nas sve u isti sektor. 

 

Idemooooo!!!

  Hide contents

Jeste da nisam hteo da budem sa onim našim lobanjama, ali ajde. 😄

 

 

Kad vidiš na velikom ekranu da kamera snima naše navijače trepni triput da te prepoznamo 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nisam optimistican, nego prezirem 'seljonu

 

ja ih volim još od kada su gari lineker i bernd šuster otišli tamo. pomogao je i maradona.

generalno su divna organizacija, napravljena na entuzijazmu jevrejske zajednice u španiji, ako me doktor nestorović nije slagao.

Link to comment
Share on other sites

Ovo mi je najgori potez nekog kluba u smislu organizacije tekme, za koji sam čuo u poslednjih par godina.

Kakvi idioti, ne verujem.

 

Iskreno se nadam nekoj ozbiljnoj tužbi.

_____

 

@uvrnuto

 

Ovo je zadnji rumor sa tnjitera, ti javljaj šta se dešava

 

 

Quote

Kaže mi drugar da je izgleda rešeno u Barseloni, da će sve sa srpskim pasošima preusmeravati na jednu tribinu, bez obzira za koji deo hale imaju kartu. Jeste on u Barseloni, ali uzeti ovo sa rezervom i on je rekao da su izgleda rešili, ne sigurno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...