Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, Stiletto said:

Ono što će biti gadno u Areni je atmosfera u publici. Tražiće se krv od prvog minuta i ako slučajno Real bude u prilici da pobedi može doći do velikog sranja.

 

Ako su uspjeli biti civilizovani na EL derbiju, sumnjam da ce napraviti neko sranje ako Real kojim cudom dodje u priliku da dobije. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

 

Nista strasno, cak si nas i malo nasmejala ovom preteranom rekcijom 🙂

 

Sve i da jesam preterano reagovala, može se na to odgovoriti i bez pominjanja devojaka koje vrište sa strane. No dobro, to je sad manje bitno.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Za mene su sve ovakve stvari (pa i admiral Nelson) za mnoooooogo duze kazne nego sto se dodeljuju. 

 

Lesor je tada dobio 3, a po mom misljenju, realno a ne moja nulta tolerancija, mogao je i vise.  

Ovde sada, opet sa nekim predumisljajem udara i to opet u predelu vrata. Samo zato sto nije pokrenuo frku rekao sam 2 dana.

 

Jabusele 5 (odnosno do kraja EL), ali se plasim da mu ne daju manje (mada ce Real svakako zavrsiti svoj put u Beogradu), to bi bilo bas kriminalno. 

Ako je bilo realno da Lesor onda dobije 3 ili više, kako onda može da bude realno da Yabusele za ovo dobije 5?

Link to comment
Share on other sites

Da li je istina, što rekoše na SK, da je još samo jedan igrač pored Rudija ostao na klupi Reala, da bi oni dobili pobedu?

 

I pored sveg haosa, neverovatno mi je da su Zeljko i stručni štab dozvolili svima da ulete. Makar par njih ima taj zadatak da gura rezerve nazad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, El Duderino said:

Braćo grobari držite se ovo je pakao.
Ako se slučajno desi da izjednače na 2:2 voleo bih da se upadne na teren i da im se prebije cela delegacija koja je došla.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Da li si realan😵💫

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Eddard said:

A ako su prekinuli utakmicu zato što nije moglo da se igra 3:1, jel to znači da smo izgubili?

 

Ja koliko sam razumeo, svi su izbačeni osim Rudija, a nisam video da li je on zgazio na parket. Svi na terenu su učestvovali u tuči.

Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

Da li je istina, što rekoše na SK, da je još samo jedan igrač pored Rudija ostao na klupi Reala, da bi oni dobili pobedu?

 

I pored sveg haosa, neverovatno mi je da su Zeljko i stručni štab dozvolili svima da ulete. Makar par njih ima taj zadatak da gura rezerve nazad.

 

Ta dvojica mogu da izvedu i daju koš, kao nekada kada se neka ekipa ne pojavi.

 

Posle toga više nema uslova da se igra utakmica zar ne?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mfmilan said:

 

Realno kolega.

 

Yabusele 5 utakmica, Lesor 2. Tu su negde. Koliko si tražio za ono sa Petruševim?

 

Ja bi Yabuseleu za ovo dao 10ak utakmica ko ništa.

 

Ali iako bi to bilo pravedno, Partizanu je verovanto u interesu da dobije manje. Jer ako budu njemu zalepili jaku cifru, onda če osečati potrebu da to malo izbalansiraju sa po par utakmica glavnim akterima sa druge strane.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kooineeperk said:

Ljulj nije podneo to sto ga Panter ponizava onim Harlem Globetrotters driblinzima, pa je potegao onaj ruzni, namerni faul. Sudija odmah dosudio... I tu je trebalo da se zavrsi. 

 

A i Panter, em se tako igra, jbt nemoj da se zajebavas i da se tako ponasas dok nije bas izvesno da uzimate seriju. 

 

Aj ne seri. U celoj priči problem Panterovi driblinzi. Ne verujem šta čitam

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Eddard said:
5 minutes ago, El Duderino said:
Braćo grobari držite se ovo je pakao.
Ako se slučajno desi da izjednače na 2:2 voleo bih da se upadne na teren i da im se prebije cela delegacija koja je došla.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

Ne lupaj

 

Simpatican lik, eto imate i vi ultrase 😄 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SamoFlacko said:

Prvo Panter nije nista uradio.
Bukvalno se sudrzao, niti je odgurnuo niti udario onog govnara.
I na tome bi se sve zavrsili da ono tele nije uradilo sto je uradilo.

 

zabio se u ljulja telom prilicno snazno i drzao mu pesnicu nad glavom kao klint istvud u rendom filmu.

 

ljulj je govno a panter glup, posto od kada je sveta i veka u plejofu, tj tekmama na ispadanje, zrtva samo legne ili naglasi ucinjeno, pa govno leti napolje i sve je okej.

 

ovo je profi sport gde je posledica individualnih odluka, nesto sto utice na ceo kolektiv i aspiracije, ne moze da se poredi sa nekim licnim popizdom, jer onda licno odgovaras ili ne.

 

tuce ne bi bilo bez punterove reakcije a on kao iskusan igrac i jebes dal je kapiten, treba da zna sta se tu desava i da samo partizan moze da izgubi nesto.

 

al nebitno sad, sto kaze zeljko, desilo se pa se desilo, nema nazad.

 

 

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mfmilan said:

Ako je bilo realno da Lesor onda dobije 3 ili više, kako onda može da bude realno da Yabusele za ovo dobije 5?

Ne bih da sirim ovu pricu i vracam se na ono u ABA ligi. Ono sto je Lesor uradio u ABA, gde ceka celu utakmicu da uradi ono, pesnicama u grudi/glavu igraca, bez povoda, je meni za psihijatriju a ne za kaznu. 

Ovo Jabusele sto je uradio je takodje grozno, "olaksavajuca" okolnost je sto je bilo u zaru borbe, nije bilo nekog predumisljaja. Ali i njega bih odrapio zestoko, problem je sto nema preostalih utakmica. 

 

Zato kazem da mi je realno da EL kaze Jabusele 5 utakmica (iliti do kraja sezone) a Lesor 2 utakmice jer se drzao po strani a onda krenuo i slicno kao Jabusele potezom oko vrata bacio igraca na pod. A cini mi se da je EL (po onom sto smo videli u EC) blaga po pitanju ovakvih kazni... 

 

Opet ponavljam, moje misljenje je da svako udaranje na utakmici mora da bude drasticno kaznjeno a ne par utakmica. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...