Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

14 minutes ago, realno *w said:

 

 

Ako je Dante povređen, kazne Lesora i Pantera, a kod njih Jabusela, ko je favorit?

Mi nemamo 16 igrača kao oni. Bude li taj scenario, kraj serije po meni.

 

Mene je strah od duzih kazni, ovu seriju dobijate, ali ako vam pola tima suspenduju pa ne mogu da igraju F4 to ce biti katastrofa.

Link to comment
Share on other sites

Skola kosarke veceras u Madridu...

 

LJulj klasican izdanak spanske provokatorske skole.

 

Jebiga jak faul, nije bas najjasnija reakcija Pantera  na 15 razlike, da mu se iskezio u facu, polio bi ga kofom gov..a al sta je tu je 

Nije lako ni obuzdati se u takvim situacijama.

 

Yabusele je zreo za dozivotni ban i da ne igra kosarku vise nigde...

Ali je utisak cele veceri Lessort, prvo krece frka, covek koji je najveci u partizanu stoji 10 metara od svih i nakon toga kad se vec situacija smiruje hvata Musu za vrat sa ledja i obara ga na pod????

Totalni brain fart ali totalni

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mfmilan said:

Btw, ako su komšije za ono tražile suspenziju Lesora do kraja sezone, šta onda mi da tražimo za Yabuselea sad? :smiley33:

Ja bi trazio izuzece iz kosarke. :))

Inace od svega mi je zao brata Exuma najpitomiji i najkorektniji ovde a najgore prosao.

 

I tu se pokazuje izreka da najbolji najvise stradaju(nazalost).

Link to comment
Share on other sites

Predali su se 5 minuta prije kraja, bukvalno smo ih odvalili. Mirisalo je na neki jak faul. doduse mislio sam da ce ga Dek napraviti.
 
Jedino ko je dobro prosao sa ovim je onaj  nesretnik na klupi Reala, spasio se bjelih maramica.
 
 
Pa napravio ga je na Exumu par napada ranije
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ne sam Safete said:

Predali su se 5 minuta prije kraja, bukvalno smo ih odvalili. Mirisalo je na neki jak faul. doduse mislio sam da ce ga Dek napraviti.

 

Kad je Leday zabio onu trojku, videlo se da se ni ne trude da odigraju neki privid odbrane. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

A kad je to Musa 'napao' Puntera

Sad odgledah ponovo, Musa je kolateralna steta. Odgurnuli ga sa centra pravo na Pantera koji je mislio da ga ovaj napada, zveknuo mu par krošea, a Lesor sa centra skontao da Musa napada pa ga i on potkačio. Mukica Musa.

Edited by mfmilan
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

ja se najpre setio tvog posta jutros sa knicks-heat tucom & kako prizeljkujes taj intenzitet, pa sam pomislio kako je stiglo brze nego sto si se nadao :i

Ma intenzitet je OK, ja govorim o svom emotivnom statusu, od vrha do dna za manje od minuta. Većsam se spremio da gledam reprizu kad ono...:frusty:

Link to comment
Share on other sites

Nimalo me ne bi iznenadilo da i Punter i Lessort dobiju 2 meca suspenzije na racun Realovog uticaja u EL. Bez njih dvojice i Exuma (ako je povreda ozbiljnija) tesko da mogu dobit i ovakav nepovezan Rea u Areni. Yabuseleu po mogucnosti dozivotno zabranit da igra kosarku, momak je bolestan. 

 

Just now, Instinkt said:

Danteu pukla tetiva!! Na štakama u Beograd. Nemam reči da opišem šta želim onom smradu

 

WTF????? Pa daj jbt jel realno, meni je djelovalo ko da je zglob u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, realno *w said:

 

Panter je reagavao na udarac šakom u genitalije. Na 17 razlike i 10 metara od koša. 

Pogrešan potez, ali smešno da pričamo o tome.

 

Kako god.

Nije bilo ni blizu genitalija, blize je bilo ramenu. Trebao je Panter da iskulira, mada ni njegova reakcija nije nista strasno.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Barkly ako sam malo lose primetio i video stvari izvinjavam se.Valjda znas da mi namere nisu lose.

Pa nisam tebe citirao nego Voltera. :classic_biggrin:

9 minutes ago, Volter said:

Nisam mogao veruj sve videti u prvom trenutku. Mene je najviše zaprepastilo ovo što je uradio Jabusele. Pantera za ono kasnije ne mogu kriviti jer to je gužva, ne možeš znati da li neko prilazi da te udari ili da razdvaja. Sad sam video udarac Ljulja, al opet ma koliko bilo teško, suzdrži se, ne mora to značiti da si kukavica. Mani budalu koja na ulici ne bi smela ni pomisliti da ti uradi tako nešto.

Pazi, buraz, kapiramo se, sve ok. Ja ne kapiram kako ljudi ne kapiraju da ne mogu da gledaju neki sedmi događaj u nizu i seciraju ga kao da se nije desilo ništa pre toga.

 

Znači, Panter je na kraju utakmice, umoran, itd... dobio pogan udarac, uneo se u Ljulja, a onda uleće gomila, ko zna koliko je odgurivanja i udaraca dobio, svašta se dešava, krv vri i onda ostaje sam sa Musom i iz gluposti ga udara. Ljudima se, bre dešavalo da u takvim situacijama udare nekog svog, ne vide ništa, samo znaju da je bilo mlaćenje pre toga i da su dobili po glavi.

 

Nije trebalo da reaguje, rekosmo mi iz fotelje, ali ja nažalost, isto tako uvek skačem na neki poganluk i zato ne mogu da ga krivim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Dusko said:

Jeste,  lako je nama pisati ovde ali on onako vruce glave bas je doneo losu odluku.Verovatno da je nekako iskulirao(ako je bilo moguce) mozda ovi ne bi krenuli i zapoceli.Ovako su videli da oce kao kavgu pa krenuli.A to im je najbolji izgovor za ovakvo rasturanje.Ono posle necu da komentarisem sem da Yabusele treba bas zestoku suspenziju da popije jednog 10godina za ono.

 

Barkly ako sam malo lose primetio i video stvari izvinjavam se.Valjda znas da mi namere nisu lose.

Oni subili nervozni, samo se čekala "iskra"-sranje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...