Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Bilo bi dobro kad bi mogli da raspakujemo jos ponekog sportskog komentatora koji se krije pod nekim forumskim nikom. Kladim se da ima dosta poznatih imena koja vrludaju forumima, u raznim pojavnim oblicima. Vec mogu da zamislim kako Mcleod zatrpava Viskovica postovima o tenisu 🤣

Link to comment
Share on other sites

Kosta Perović je izuzetno zahvalan gost, sećam se kad je bio gost kod Radojevića, da sam bio baš iznenađen pričom, anegdotama, načinom izlaganja, bukvalno nisam mogao da povezem sa onim drvetom sa parketa. 

Link to comment
Share on other sites

najbolje je bilo da je tokom emisije kada mu je gost bio npr grba on citao i pisao na forumu ni ne obracajuci paznju na gosta. 

 

vidis ga na tv-u da je zavrsio sa kucanjem i ono izadje post pevca-krelca na forumu...

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Baron23 said:

Kosta Perović je izuzetno zahvalan gost, sećam se kad je bio gost kod Radojevića, da sam bio baš iznenađen pričom, anegdotama, načinom izlaganja, bukvalno nisam mogao da povezem sa onim drvetom sa parketa. 


Kostu mi Srđan i jeste preporučio. Često se desi da nas trojica koji snimamo ovakve formate imamo međusobne konsultacije kad neko "zaglavi" sa idejama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mairosu said:

Snimanje gotovo, dakle u petak Milan Mačvan. Izuzetno prijatan lik, došao je dobro raspoložen, lepo pričao, ima po meni par baš interesantnih segmenata...imaće šta da se vidi i čuje, ukratko.

Znala sam :bravo:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mairosu said:


Kostu mi Srđan i jeste preporučio. Često se desi da nas trojica koji snimamo ovakve formate imamo međusobne konsultacije kad neko "zaglavi" sa idejama.

Evo ti gratis predlog od mene, Nenad Miljenović. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, pavijan2 said:

@Mairosu predlazem da iskopas Radeta Milutinovica. Imalo bi se sta cuti.


Pre bkv neki dan sam se raspitao za njegovo zdravlje ali sagovornik nije umeo da mi kaže gde je i šta radi.

Ali, hej, pitamo Ljubu Lukija a on će možda znati...

Link to comment
Share on other sites

On 5/14/2019 at 5:03 PM, estranged said:

Kad je vec sad b92 pao je l smeju modovi da potvrde da je to stvarno bio on :D

 

 

100%

Tadasnji mod mu je pratio IP adresu i provalio da je u Turskoj (reprezentacija igrala nesto)  i pravio se lud na forumu, posle se pravdao kao da je bio sa kadetima (posto je bio neki trener kadeta u svojoj masti). 

 

U emisji javno rekao kako nije na forumu i nema veze sa bilo kakvim forumima, a na avangardi se tada hvalili kako su na kuckanju sa njim kada mu je gost bio Covic :-D

 

Da ne zaboravim legendarno kada su ga pitali nesto o taktici a on pocne price ko je koga video golog i ko je kome opsovao majku? Cime se ono bese busao da zna ko sa kim ne prica u reprezentaciji zbog zene? 

 

Tabloidna budala. 

 

p.s. davno je bilo pa baratam maglovitim secanjima, u nekoj emisiji je kamera uhvatila da mu je otvoren tab foruma dal rahmetli 92 il avangarda. 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Tamburinjo said:

 

 

100%

Tadasnji mod mu je pratio IP adresu i provalio da je u Turskoj (reprezentacija igrala nesto)  i pravio se lud na forumu, posle se pravdao kao da je bio sa kadetima (posto je bio neki trener kadeta u svojoj masti). 

 

U emisji javno rekao kako nije na forumu i nema veze sa bilo kakvim forumima, a na avangardi se tada hvalili kako su na kuckanju sa njim kada mu je gost bio Covic 😄

 

Da ne zaboravim legendarno kada su ga pitali nesto o taktici a on pocne price ko je koga video golog i ko je kome opsovao majku? Cime se ono bese busao da zna ko sa kim ne prica u reprezentaciji zbog zene? 

 

Tabloidna budala. 

 

p.s. davno je bilo pa baratam maglovitim secanjima, u nekoj emisiji je kamera uhvatila da mu je otvoren tab foruma dal rahmetli 92 il avangarda. 

 

Vjeruj mi, meni jos uvijek nije jasna ona papajzijanija koja je nastala. A i tada sam bio svjez forumas. Bilo je to ludilo u informacijama, te jeste on, te nije on, te ne smije se otkrivati identitet forumasa, trese se forum, sve puca. I na kraju se porodi novi forum, a meni nekako mi je bezze obrazlozenje da je to jedini povod za cijelu zbrku.

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...