Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

U petak, NBA draft preview sa Ivanom Ognjanovićem i Igorom Tadićem. Biće ovo veliki izazov za montažere jer sam pod antibioticima odjutros nakon par neprospavanih noći od kašljanja, a i tokom snimanja danas me par puta uhvatili napadi kašlja pa sam se sklanjao u stranu i krljao dok njih dvojica pričaju. 😄 Srećom, ljudi iz medija su profesionalci, pa se to ništa neće ni videti u finished proizvodu...ali njih dvojica znaju znanje baš tako da biće dobar pod sasvim.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Mairosu said:

U petak, NBA draft preview sa Ivanom Ognjanovićem i Igorom Tadićem. Biće ovo veliki izazov za montažere jer sam pod antibioticima odjutros nakon par neprospavanih noći od kašljanja, a i tokom snimanja danas me par puta uhvatili napadi kašlja pa sam se sklanjao u stranu i krljao dok njih dvojica pričaju. 😄 Srećom, ljudi iz medija su profesionalci, pa se to ništa neće ni videti u finished proizvodu...ali njih dvojica znaju znanje baš tako da biće dobar pod sasvim.

 

Reglerisali te ko Vesica onomad u Upitniku :classic_biggrin:  :P  Brz oporavak zelim.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

Slabo te izreglerisashe, nemaju iskustvo ko ovi sa RTS-a 😛


Zapravo su me odlično sredili jer je bilo mnogo gore on air. Ali as I said, ne slušate ovo zbog mene već zbog gostiju.

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2019 at 11:20 PM, Mairosu said:


Jedini put kad sam stvarno bio van fokusa u poslu je kad sam (san) snimao (snimaja) Splićane za doc o Jugoplastici. Moj mozak ne poima da oni fakat tako GOVORE, da to nije zezanje da bi nama Srbima bilo smešno. Treba održati straight face kad sediš pored Rađe koji sa nekime komentariše a e, zabija je dvi trice iz kantuna. Kao crtani film, tako mi je to zvučalo. Uz dužno poštovanje Dalmatincima, je li... 😄

hahaha...ja isto umirem dok slusam slovenacke komentatore u bilo kom sportu, dal je zoga ili pika, za kosarkarje svejedno...😃 Oni stvarno tako grdno pricaju ko kad bismo se mi trudili da napravimo sto vise gramaticki nepravilnih recenica plus sto cu ceste reci koje zvuče kao prosti izrazi "sklepani" u slengu. No, generalno je simpaticno..."zaradi tega" rado slusam njihove komentatore.

Link to comment
Share on other sites

Inace, da ne govorimo samo o kosarci, ubedljivo najslomljeniji i najkomplikovaniji komentator kojeg smo neradi slusati, je Vladimir Maksa koji umori sve zivo matematickim kalkulacijama, nerazumevanjem samog dogadjaja koji prenosi bez atmosfere bez tempa, tek pukim nabrajanjem i lapsusima koje i malo dete vidi i ne mili mu se da prati prenos.  Ne bih zaista govorio lose o coveku ali kao komentator je blagi uzas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...