Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Moze da pozove legendu NBA fantazija delgada sa 2 titule sa mesta co-ownera. Ja se ne bi eksponirao kao onaj lik iz Stare Pazove :P To ono pred pocetak NBA sezone i predlozi za fantazi draft :P

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

posle plejofa gosti uini i delgado, malo o buducnosti niksa i lejkersa/lebricka, lordofterror obavezno co-host kao ruki godine

 

mairosu sa majicom vatrenog poljupca

 

 

Edited by SunZero
  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

srđan "sve više čitam da im se sve više dopada cam reddish" radojević.

mislim ok, za fana bostona i nije tako loš ali samo da skrenem pažnju ukratko na temu kada već ne moram da pišem saopštenje

 

ian begley je jedini to napisao pre 3-4 dana u smislu kako knicksi veruju da može da prenese svoju igru u nba

drugo, da li je čuo za dimne ekrane pred draft, bilo od timova ili od novinara koji hajpuju xy igrače

 

treče i najvažnije: knicksi kao i još dve ekipe imaju bednih 14% šansi za prvi pik. pelicansi kao sedmi po procentima imaju 7.5%

e sad, knicksi ne mogu da padnu ispod 5og mesta ali ujedno za to isto peto mesto imaju fantastičnih 47.9%, dakle ne sumnjam da će tamo i završiti.

 

14ecnzp.png

 

kada se onako amaterski pogleda draft, na tom petom mestu mogu da završe reddish, culver ako ne ode ranije, valjda taj d'andre 3&D hunter koji ima blizu 22 godine i garland koji me po opisu podseća na DSJa koga već imamo

 

drugim rečima, verujem da su knicksi ozbiljno skautirali te neke likove od 4 do 8, pošto je naizglednije da baš tamo i stignu.

 

 

 

 

inače, solidna 'zoda, nemam šta zameriti osim waay too much bostona, to mogu i kod simmonsa i na forumu da slušam. ali dobro, takav je svet generalno, zaveden

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mairosu said:

Upravo snimio jedan super pod sa Kostom Perovićem, emitovaće se idućeg petka. Sjajan lik baš, lepo smo se ismejali, ima šta da ispriča na razne teme, a i šarena karijera skroz...par odličnih anegdota.

 

u super, jel pricao o karijeri u poljoprivredi? 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mairosu said:

Upravo snimio jedan super pod sa Kostom Perovićem, emitovaće se idućeg petka. Sjajan lik baš, lepo smo se ismejali, ima šta da ispriča na razne teme, a i šarena karijera skroz...par odličnih anegdota.

A ko ide ovog petka? 😁

Pošto si rekao da će biti i jedan aktuelni reprezentativac, tipujem Teo ili Bogdan, oni su u BG-u 😁

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mairosu said:

Upravo snimio jedan super pod sa Kostom Perovićem, emitovaće se idućeg petka. Sjajan lik baš, lepo smo se ismejali, ima šta da ispriča na razne teme, a i šarena karijera skroz...par odličnih anegdota.

 

Ja se sećam, dovozi me ćale na trening, a ono ispred sale čeka neki dečko mojih godina, došao na staroj ponici, viši od mene bezmalo duplo, mislim da je već tad imao 210 cm, neki četvrti, peti osnovne. U toj ekipi su još od igrača koji su napravili profi karijere bili Vlada Micov, Ratkovica, Aleksej Nešović...naravno, bili su šampioni SRJ u mlađim selekcijama, a meni su samo rekli da moram u "razvojni tim". Klipa bio trener. Kosta je davao u proseku 50+ poena, bio viši od svih za dve glave, u tom uzrastu si centra igrao ako si imao 190+, a sa 195 si već bio pravi hibrid. Dobru je karijeru napravio Kosta, nema šta, al mogao je možda i više, jes nekad bio drvo kuvano.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Golijat said:

Bilo bi lepo kada bi bio neki podcast sa nekim iz repke,Jovica Antonic npr. 😊 U moru ovih nagadjanja oko Jokica,sastava, i svega oko reprezentacije i domaceg takmicenja,mislim da bi lepo leglo. 🙂

 

naprotiv, mislim da ne bi lepo leglo (edit mislim, kod nas kad god neko nešto zine, zajebe oko repke, u tom smislu ne, pre svega)

 

a možda ja imam predrasude prema jovici antoniću ali šta možemo da čujemo osim anegdota šta je neko drugi uradio ili rekao

 

btw, nisam u fazonu da moram da slušam legende i aktuelne igrače i trenere, sasvim mi je ok i neki no name gdin ili gdja koji zna i voli basket

jovica, šta znam  ( :

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, dee jay said:

 

u super, jel pricao o karijeri u poljoprivredi? 🙂


Zapravo jeste nešto malo.

 

25 minutes ago, Green23 said:

A ko ide ovog petka? 😁

Pošto si rekao da će biti i jedan aktuelni reprezentativac, tipujem Teo ili Bogdan, oni su u BG-u


E jbg, nisu ni Teo ni Bogdan. Saznaćete sutra, elem, pošto ne najavljujem ništa dok kamere ne odrade svoje. Mogu samo da se obrukam na kraju 😄

 

4 minutes ago, uini said:

btw, nisam u fazonu da moram da slušam legende i aktuelne igrače i trenere, sasvim mi je ok i neki no name gdin ili gdja koji zna i voli basket

 

I meni al' narod voli da čuje/vidi neke glory days štorije. Za sada uspevam da pravim balans između hard talka i guslanja, videćemo za dalje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pepe sancez said:

A kad smo vec kod egzoticnih zemalja onda bi i Aco Petrovix bio zanimljiv sa osvrtom.na forumaski zivot za vrijeme dok je bio selektor 😄

 

 

tegeltija ali samo o forumaskom životu na b92njet

 

to bi bio tegeltija kojeg bih gledao

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...