Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

On 5/15/2019 at 7:27 PM, Zvezdinho said:

A ja sam mislio Ana Ivanovic :P

uf moze ana, daj anu  :classic_love:

 

mairosu brate, mozda nina kolundzija ?!

 

tegi je naravno pod obavezno pre ili kasnije!

 

 

Edited by ranzo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2019 at 10:54 PM, Mairosu said:

Mačvan, inače, totalno ima taj freaky Jack Torrance pogled kojeg čini mi se nije ni u potpunosti svestan i često ga primenjuje. To je odvlačilo moj fokus povremeno 😄

Gledam podkast upravo.

Svaka cast na fokusu, ja ne bih uspeo ozbiljno da razgovaram sa covekom 1 na 1 da leti ovim ludim pogledom non-stop. Bilo bi - aj' Maki kumim te gledaj u mikrofon da odradimo ovo 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, threepwood said:

Gledam podkast upravo.

Svaka cast na fokusu, ja ne bih uspeo ozbiljno da razgovaram sa covekom 1 na 1 da leti ovim ludim pogledom non-stop. Bilo bi - aj' Maki kumim te gledaj u mikrofon da odradimo ovo 


Jedini put kad sam stvarno bio van fokusa u poslu je kad sam (san) snimao (snimaja) Splićane za doc o Jugoplastici. Moj mozak ne poima da oni fakat tako GOVORE, da to nije zezanje da bi nama Srbima bilo smešno. Treba održati straight face kad sediš pored Rađe koji sa nekime komentariše a e, zabija je dvi trice iz kantuna. Kao crtani film, tako mi je to zvučalo. Uz dužno poštovanje Dalmatincima, je li... 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mairosu said:


Jedini put kad sam stvarno bio van fokusa u poslu je kad sam (san) snimao (snimaja) Splićane za doc o Jugoplastici. Moj mozak ne poima da oni fakat tako GOVORE, da to nije zezanje da bi nama Srbima bilo smešno. Treba održati straight face kad sediš pored Rađe koji sa nekime komentariše a e, zabija je dvi trice iz kantuna. Kao crtani film, tako mi je to zvučalo. Uz dužno poštovanje Dalmatincima, je li... 😄

 

a e si postavija negde taj doku? 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Mairosu said:


Jedini put kad sam stvarno bio van fokusa u poslu je kad sam (san) snimao (snimaja) Splićane za doc o Jugoplastici. Moj mozak ne poima da oni fakat tako GOVORE, da to nije zezanje da bi nama Srbima bilo smešno. Treba održati straight face kad sediš pored Rađe koji sa nekime komentariše a e, zabija je dvi trice iz kantuna. Kao crtani film, tako mi je to zvučalo. Uz dužno poštovanje Dalmatincima, je li... 😄

Uh, veruj mi da znam o cemu pricas. Nadredjeni na poslu mi je bio Zadranin rodom iz Sibenika. Uzasna kombinacija izmisljenih reci 😄

Prolazim ja tu neku obuku sa njim, on se stvarno trudio da prica tako mogu da ga razumem, ali ne vredi, kad se zaprica bukvalno rec ne mozes da ga razumes. 

Link to comment
Share on other sites

Odličan Perasović kod Edina&Koleta, emisija naravno snimljena u Vitoriji.

 

Izdvojio bih deo o Priđonija za koga je Peras rekao da je bio "indijanac" tj. da nije razumeo igru sve do dolaska kod Duška Ivanovića i da nije mogao da veruje kako se transformisao.

Link to comment
Share on other sites

Da, da, odlican. Mene zivo interesuje za koliko ce utopiti Poairea? Poslije onoga sto je rekao djeluje nemoguca da ostaje kod njih. Iako kaze da NBA ekipe stoje u redu za njega kladim se da ce CSKA da uzme njega ili Milutinova. S obzirom na NBA obestecenje ne sumnjam da ce CSKA kesnuti milion, a da ce na trogodisnji ugovor dati 4-5 miliona.

Link to comment
Share on other sites

Navodno je, elem, Peras bio najveći basket frik u Jugoplastici - ono, baš fah idiot, predan treninzima, sve to. I kaže priča dalje, Boža jednom nešto morao kratko do npr. Herceg-Novog i pita Perasa ako može da pozajmi njegov auto jer je Božin na servisu. Peras odmah baci ključeve i kaže, cepaj miki, sve OK. Siđe Boža na parking, uđe, kad vidi nema radija i vire žice. Zabrinut se vrati kod Perasa i dijalog kreće ovako nekako.

 

"Perase, izgleda da su ti obili auto."
"Kako obili, šta pričaš?"
"Pa nema radija, vire samo žice"

"A, ma to je OK, nema radija u kolima."
"Kako bre nema radija u kolima."
"Pa nema, uzeo sam bez radija, ne treba mi."
"Ti ne slušaš muziku dok voziš, ili radio, ili bilo šta?!"
"Jok"

"Pa šta radiš kad ti dosadi"
"Pa imam jednu loptu u gepeku, stanem na prvo moguće mesto, izvadim loptu i malo driblam levo, desno, kroz noge, jedno par minuta, pa aj dalje..."

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...