Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

17 hours ago, MrTwister said:

McCollum je ozbiljan strijelac čitavu svoju karijeru i sad na utakmici kad radi ono sto najbolje zna vi ocete da Srdjan glumi nekog Kuzmanovića ili Plavšića i da priča u prenosu kako ga sere i da su sudije, ECA, Putin i Biden svi u dilu protiv Partizana?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

Jok ja. Samo bih da se to Trejjangovsko unošenje u defanzivca ne predstavlja nekim posebnim skillom koji mladi naraštaji treba da uče

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

Jok ja. Samo bih da se to Trejjangovsko unošenje u defanzivca ne predstavlja nekim posebnim skillom koji mladi naraštaji treba da uče

Nazalost, jos je to pravilo aktuelno odje u Evropi pa mu se ne moze mnogo zamjeriti na tome sto to koristi kao sto je i Trae Young i ekipa to koristila u NBA dok se nije tome donekle stalo na kraj. I mene nervira sto u NBA take foul kojim se prekida kontra zovu "eurofoul" iako je to kod nas vec odavno po pravilima nesportska (2 bacanja i lopta sa strane).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je l zna neko ime komentatora koji je sinoć prenosio Asvel-Fener? 

Po mom ukusu, fantastičan komentator, lepa boja glasa, neutralno posmatranje i iznošenje svog mišljenja kad treba (što i očekujem od komentatora), odlično poznavanje igre, a nisam ga često slušao. Odličan!

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Losmi17 said:

Ono je bilo bas daleko od neutralnog, a pritom je par puta vristao.

Ispalio je minimalno 3 hejta ka Guduricu, bukvalno Plavsic nivo ka Lorenzu.

 

Apsolutno nisam saglasan. Gledao sam drugo poluvreme i skoro sve sto je rekao bilo mu je na mestu. Lepo je balansirao i ostao potpuno neutralan, prvo pokudio Gudurica koji je zasrljao u zavrsnici, a onda i sudije koje su donele odluku na stetu Fenera. 

Obozavam komentatore koji kazu ono sto misle, ne treba mi samo prenos tekme, ne pratimo preko radija.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Srkica Radojevic u dominacija modu.

Arteaga postaje Juing kad igra protiv kkp.

Kkp svetski rekorder poslednjih par sezona u promasenim and one situacijama. Wtf

 

Zacinjeno sve sa drhtavim i skoro pa placnim glasom kad je krenuo da objasnjava kako je publika kkp navikla na mlade i talentovane igrace.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...