Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

31 minutes ago, Zvezdinho said:

Nisam znao gde da stavim. Izgleda da se Zvonku Mihajlovskom isplatila podrska Vucicu na zadnjim izborima. Evo ga prenosi SP u hokeju na Arenisport :s_d:

 

u sfrj je i napravio komentatorsko ime na hokeju, valjda je bio i dosta dosta dobar hokejas. 

 

onda se probio do fudbala a tu je bio vazda sprdnja 

 

kul je da se neko setio da sada nisu samo fudbalski komentatori oni koji imaju siguran posao, kazu ljudi da je on tu (bio) vrj, ja se ne razumem. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uini said:

 

u sfrj je i napravio komentatorsko ime na hokeju, valjda je bio i dosta dosta dobar hokejas. 

 

onda se probio do fudbala a tu je bio vazda sprdnja 

 

kul je da se neko setio da sada nisu samo fudbalski komentatori oni koji imaju siguran posao, kazu ljudi da je on tu (bio) vrj, ja se ne razumem. 

 

Bio je dosta dobar hokejaš, mali, brz, preciznog šuta, doduše i prznica koji je umeo da prljavo potkači protivnika, pa kad ga ovaj pojuri da mu vrati da pobegne iza Mirka Holbusa ili tako nekog krupnijeg saigrača da ga brani 🙂

 

Takođe je, što se komentatorskog posla tiče, bio poznat kao ekstremno pripremljen za svaki prenos, u kabinu dolazi sa ispisanom A4 sveskom podataka, ali sportskih, ne proserava kao Aca Informacija boju čarapa sestre unuka brata od rođaka majke igračeve polusestre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:s_d:

 

 

3 hours ago, Barkley#34 said:

Ako me moje detinje sećanje ne vara čak mu je izašla i sličica u albumu posvećenom JSD Partizan, posvećenom valjda 40 ili 45 godina društva.

 

Prenosio je on i neke utakmoice CZ u Evropi samo nisu njega terali sa stadiona kao Milojka kad je prenosio Partizan: Simon Vukcevic Partizanov Ronaldinjo. (pauza). Neee Simon Vukcevic je Simon Vukcevic😄

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jel zna neko šta se dešava sa Plavšićem? Nema ga nigde poslednjih meseci čini mi se.

Ne bavi se više komentatorskim poslom, barem ne na SK. Ne znam gdje je otišao, samo sam tako pročitao.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Perkos2 said:

Edin se propisno izbrukao 

 

ne gledam aba lige osim važnijih mečeva u reg. sezoni i plejofa.

sad u plejofu sam krenuo uredno sluške da stavljam baš kako bih čuo oko čega zvezdaši nariču nakon svake tekme koju prenose njih dvojica.

 

kao i obično, ništa se ne dešava osim belosvetske zavere protiv svega što je zvezdino.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

ne gledam aba lige osim važnijih mečeva u reg. sezoni i plejofa.

sad u plejofu sam krenuo uredno sluške da stavljam baš kako bih čuo oko čega zvezdaši nariču nakon svake tekme koju prenose njih dvojica.

 

kao i obično, ništa se ne dešava osim belosvetske zavere protiv svega što je zvezdino.

 

gde mene nađe 🤪 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

nisam nasao tebe per se, vec tvoj komentar. izvinjavam se ako si mislio na neki drugi tip sramote od uobicajenog koji citam o njemu na forumu. 

Ja derbije kad je Partizan domaćin gledam sa isključenim tonom ali sinoć za nesreću pustih malo pred početak utakmice da čujem šta kažu komentatori i eto ga Edin sa tiradom da je Partizan drastično oštećen u drugoj utakmici, a Kole tajac, knedla u grlu ni da bekne( njegova sramota) ostalo nisam ni slušao.

 

Link to comment
Share on other sites

slusao sam i ja isto 

rekao je da je komisija zakljucila kako je bilo valjda 7 greski na stetu partizana i 4 na stetu zvezde a u finisu tekme (opet valjda, pricam napamet cifre), 3 odluke na stetu partizana, ukljucujuci i lessort bacanja 

 

nije iznosio licni sud, vec je prenosio saopstenje zvanicne komisije 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

slusao sam i ja isto 

rekao je da je komisija zakljucila kako je bilo valjda 7 greski na stetu partizana i 4 na stetu zvezde a u finisu tekme (opet valjda, pricam napamet cifre), 3 odluke na stetu partizana, ukljucujuci i lessort bacanja 

 

nije iznosio licni sud, vec je prenosio saopstenje zvanicne komisije 

po meni to nije nikako trebalo pred početak utakmice da potencira, o tome kako ta komisija radi ne mora da iznosim komentar, vidljivo je na terenu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

po meni to nije nikako trebalo pred početak utakmice da potencira, o tome kako ta komisija radi ne mora da iznosim komentar, vidljivo je na terenu.

 

poenta je da je eksplicitno i nedvosmisleno citirao izveštaj aba lige. da li se mi slažemo sa tim odlukama ili ne, je potpuno drugi par cipela.

mislim da je to rečena pre svega zato što su on i kole na drugoj tekmi odmah reagovali na odluku oko prestupa lessorta kao ispravnu, pa eto, da napomenu šta je odlučeno post-festum.

 

u svakom slučaju nije nikakvo brukanje, ne znam zašto bi trebalo da nas uskrati za mišljenje lige.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...