Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

1 hour ago, Green23 said:

@Mairosu Jedva čekam tvoj i Edinov osvrt na situaciju sa Jokićem 😄 Kada da očekujemo epizodu večeras?


Pa oko 19-20h kao i obično.

 

1 hour ago, Green23 said:

Odbija da piše, ali čita 😄 


Svratim, lurkujem, poštujem sve al nešto nemam vremena da se ponavljam, a i tejkovi su mi low level. Al' evo javim se kad me prizovete, sve za fenstvo ❤️ 

  • Like 2
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
16 minutes ago, mmajstor said:

Tegeltija... jel sam dobro primetio ili u 3 uzastopne emisije (9.12, 13.12, 16.12) nije pokrio nijedno ucesce Zvezde u EL?? 

 

Ne pratim sta radi u svojim emisijama, ali neka zdrava logika (ako izuzmemo animozitet prema Zvezdi) mi kaze da nema jer nema pravo da prikazuje isecke utakmica (nema pokrivalice) koje nije sam snimio (kao sto ih recimo ima za KKP u EC). Mozda je samo pomenuo rezultat i diskutovao sa gostima ako oni pomenu, ali sigurno nije pravio izvestaj sa utakmica. 

Link to comment
Share on other sites

U eri kad imas studio za EL, YT konferencija za stampu sa utakmice, uzivo KZS, meni nije jasno zasto neko gleda Tegeltiju uopste. On je bio ranije ekskluziva jer nigde nisi mogao da vidis isecke sa utamica izjave itd, sad kad imas ovo na SK i na netu stvarno mi nije jasno zbog cega neko gleda Tegija , a da nije navijac Partizana.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

U eri kad imas studio za EL, YT konferencija za stampu sa utakmice, uzivo KZS, meni nije jasno zasto neko gleda Tegeltiju uopste. On je bio ranije ekskluziva jer nigde nisi mogao da vidis isecke sa utamica izjave itd, sad kad imas ovo na SK i na netu stvarno mi nije jasno zbog cega neko gleda Tegija , a da nije navijac Partizana.

Zona press gledaju ostrasceni likovi ili oni koji bi da se teraju sa Tegijem (mada nisam skoro video neki uradak na tu temu). Nema treceg tipa ljudi koji to gledaju.

Link to comment
Share on other sites

Gotivim Srdjana, ali sinoc nahvalio ona Mekalumova bacanja u igraca, kao da je to neki silan skill. Svaka cast, covek je majstor, ali daj mu ga malo po kritici druze, eno u NBA promenili pravila zbog toga, a mi cemo u EC da se pravimo da je to ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

McCollum je ozbiljan strijelac čitavu svoju karijeru i sad na utakmici kad radi ono sto najbolje zna vi ocete da Srdjan glumi nekog Kuzmanovića ili Plavšića i da priča u prenosu kako ga sere i da su sudije, ECA, Putin i Biden svi u dilu protiv Partizana?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...