Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

37 minutes ago, ZiS said:

Neka, neka...uzece im na sudu vise nego sto je zaradio za ovih 9 titula...a Rafi zelim sve najgore u daljoj karijeri a i zivotu generalno...smrad poltronisticki...

 

:classic_huh:

Druze, je l' ti dobro? Stavi prst na celo i razmisli sta pises?

Nije to bas zdravo, ugledaj se malo na svog idola... neki amor y paz i slicno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čudesno je kakve relativizacije prolaze kod pojedinih, spremnih da zbog dešavanja sa Novakom momentalno skoče na zaključak da je Australija divlji zapad. Odatle do zaključka pa eto, Australija divljina, šta nama fali je samo jedan korak. Ovo vam pišem jer želim da vam skrenem pažnju da ovakva razmišljanja idu u korist samo zločinačkom udruženju koje je zarobilo Srbiju. I koje je - moram to da im priznam - maestralno uzjahalo ovu situaciju sa Novakom da, uz Srkijevu asistenciju, na 3 mjeseca od izbora stvori mi protiv svih polarizaciju u društvu.

 

Za ilustraciju, evo podataka Svjetske Banke o kvalitetu vlasti (governance quality) u Australiji (koja je po vladavini zakona recimo u 93 procentu na svijetu, u prevodu, ima manje od 8% država na svijetu koje imaju bolju vladavinu prava od Straye), a za poređenje eto i indikatora SAD, kao i Srbije i nasumično odabrane države podsaharske Afrike - Senegala - da vam pomognem da situirate Srbiju nakon 8 godina radikalske vlasti u neki globalni kontekst.

 

 

image.thumb.png.fd48612f6eb71c40eba5ebc3ab0ac558.png

Edited by Beonegro
  • Like 8
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darth Steva said:

 

:classic_huh:

Druze, je l' ti dobro? Stavi prst na celo i razmisli sta pises?

Nije to bas zdravo, ugledaj se malo na svog idola... neki amor y paz i slicno.

Zasto bi razmislio...i kakve veze ima kome ja zelim dobro ili ne? Remeti li to doticnog?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Darth Steva said:

 

:classic_huh:

Druze, je l' ti dobro? Stavi prst na celo i razmisli sta pises?

Nije to bas zdravo, ugledaj se malo na svog idola... neki amor y paz i slicno.

Vise je pitanje da l moze da opere neko kretenoida koga podrzavas.

Cini se da njemu najvise fali amor y paz.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Vise je pitanje da l moze da opere neko kretenoida koga podrzavas.

Cini se da njemu najvise fali amor y paz.

 

Od čega tačno da ga opere? Nadal ne sme da ima stav? I šta je tačno pogrešno rekao kada je izjavio da bi Novak sigurno igrao da se vakcinisao.

1 minute ago, BojanaCZV said:

Ja koliko vidim, Rafa je izjavio da ne bi voleo da Nole ucestvuje sa sportske strane, ali da treba postovati odluku suda.

 

Mozda malo treba smiriti strasti u vredjanju ovakvih velicina. Poltron, nevakcinisana budala itd. 

 

 

 

To je bila šala...

Edited by Jurgen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZiS said:

Zasto bi razmislio...i kakve veze ima kome ja zelim dobro ili ne? Remeti li to doticnog?

 

Ma pusti ti njega, on je nebitan, ja to zbog tebe i svakodnevnog zivota... mnogo je lepsi zivot kad tako neke stvari na koje ti ne utices, i za koje si nebitan, ne mogu da ti pokvare raspolozenje.

Nije bas prirodno zeleti nekome sve najgore u zivotu zato sto on tamo ne zeli da igra protv najjaceg protivnika ili sta je vec problem.

 

Opusteno, ti si i dalje moj skauzerski brat samo nemoj da ides full Srki mod... nije to bas za pohvalu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darth Steva said:

 

Ma pusti ti njega, on je nebitan, ja to zbog tebe i svakodnevnog zivota... mnogo je lepsi zivot kad tako neke stvari na koje ti ne utices, i za koje si nebitan, ne mogu da ti pokvare raspolozenje.

Nije bas prirodno zeleti nekome sve najgore u zivotu zato sto on tamo ne zeli da igra protv najjaceg protivnika ili sta je vec problem.

 

Opusteno, ti si i dalje moj skauzerski brat samo nemoj da ides full Srki mod... nije to bas za pohvalu.

Dobro tu imas pravo...Mada, posto sam i sam zakljucan vec dva meseca, zadrzavam pravo da se vadim na neuracunljivost 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I nakon svega ovoga meni su i dalje ove dve Nadalove izjave najporažavajući prikaz trenutnog stanja u svetskom tenisu u paketu sa mizernom podrškom kolega za aktuelnog šampiona i bez ikakve reakcije ATP-a. Opet kažem, potpuno je razumljivo da se kao takmičar privatno iskreno obraduješ zbog iznenadnog ispadanja glavnog favorita turnira i svog najvećeg rivala upravo na slemu na kojem možeš i sam da predješ u vodjstvo u istorijskoj trci za GOAT-a svetskog tenisa. Ali ispostavilo se da je Nadal ipak samo jedan samoživ i jako tužan lik koji će verovatno sa stravičnim psihološkim posledicama završiti karijeru bez obzira da li on ili Novak zakucaju taj presudni "and one" trofej. Sada verujem da ništa od ovih izjava nije izbačeno impulsivno i bez predumišljaja već se ovim uvlačenjem plebsu nada da će dobiti dodatnu podršku sa tribina protiv mladih lavova gde sa bar dvojicom nije favorit. Kakva top level demistifikator sportskog duha...

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Beonegro said:

Čudesno je kakve relativizacije prolaze kod pojedinih, spremnih da zbog dešavanja sa Novakom momentalno skoče na zaključak da je Australija divlji zapad. Odatle do relativizacije pa eto, nije ni ova Srbija tako raspala je samo jedan korak. Ovo vam pišem jer želim da vam skrenem pažnju da ovakva razmišljanja idu u korist samo zločinačkom udruženju koje je zarobilo Srbiju. I koje je - moram to da im priznam - maestralno uzjahalo ovu situaciju sa Novakom da, uz Srkijevu asistenciju, na 3 mjeseca od izbora stvori mi protiv svih polarizaciju u društvu.

 

Za ilustraciju, evo podataka Svjetske Banke o kvalitetu vlasti (governance quality) u Australiji (koja je po vladavini zakona recimo u 93 procentu na svijetu, u prevodu, ima manje od 8% država na svijetu koje imaju bolju vladavinu prava od Straye), a za poređenje eto i indikatora SAD, kao i Srbije i nasumično odabrane države podsaharske Afrike - Senegala - da vam pomognem da situirate Srbiju nakon 8 godina radikalske vlasti u neki globalni kontekst.

 

 

image.thumb.png.fd48612f6eb71c40eba5ebc3ab0ac558.png

 

Hvala na podacima. 🙂 Svakako da Srbija nije naprasno postala obećana zemlja nakon ovog u Australiji, i da su u svim aspektima daleko bolje uređena zemlja od naše, ali ovo što se desilo je skandalozno i pokazuje nepostojanje nezavisnosti pravosuđa. 

 

Takođe trenutna situacija u Australiji koja je na pragu eskalacije očigledno ne ide u prilog vlastima.

 

Što se Nadala tiče, ko je ikad od njega očekivao iskrenu izjavu i otvorenu podršku Novaku, grdno se zeznuo. To se nikad neće desiti, možda i ne mora jer onda rivalstvo ne bi bilo tako veliko i donelo istorijske momente u tenisu (hehe). On je odabrao svoju stranu, da bude ispoliran i uštirkan, Nole svoju, i ako ništa drugo bar su obojica dosledna.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jurgen said:

 

Od čega tačno da ga opere? Nadal ne sme da ima stav? I šta je tačno pogrešno rekao kada je izjavio da bi Novak sigurno igrao da se vakcinisao.

 

To je bila šala...

 

Bas je za salu nakon sto je Novak proveo nekoliko dana u zatvoru.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jutros malo cituckao o sudjenju i dosao do zakljucka da je ovo najbesmislenije sudjenje koje sam u poslednje vreme video. Dakle, on je dobio ovaj spor gde je njegov advokat dokazao da vlasti nisu postupale po protokolu. Nije uopste odlucivano da li on ima validnu dokumentaciju ili ne, po svemu sudeci nema i ministar moze da ga deportuje. Dakle kao i pre ovoga, sve se svodi na administraciju i na politicku volju da se to eksploatise ili ne. Ovo Djokovic samo moze da iskoristi za kontratuzbu i uzme im pare, sto se nadam da ce i uraditi. Takodje ziv nisam da vidim kako ce ispeglati ovu brljotinu sa dva masovna dogadjaja dok je bio pozitivan.

Edited by McLeod
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Ja sam jutros malo cituckao o sudjenju i dosao do zakljucka da je ovo najbesmislenije sudjenje koje sam u poslednje vreme video. Dakle, on je dobio ovaj spor gde je njegov advokat dokazao da vlasti nisu postupale po protokolu. Nije uopste odlucivano da li on ima validnu dokumentaciju ili ne, po svemu sudeci nema i ministar moze da ga deportuje. Dakle kao i pre ovoga, sve se svodi na administraciju i na politicku volju da se to eksploatise ili ne. Ovo Djokovic samo moze da iskoristi za kontratuzbu i uzme im pare, sto se nadam da ce i uraditi.

 

Uzeće im ogromne pare ako ovaj ministar u naredna 4h odluči da ga deportuju.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Beonegro said:

Čudesno je kakve relativizacije prolaze kod pojedinih, spremnih da zbog dešavanja sa Novakom momentalno skoče na zaključak da je Australija divlji zapad. Odatle do relativizacije pa eto, nije ni ova Srbija tako raspala je samo jedan korak. Ovo vam pišem jer želim da vam skrenem pažnju da ovakva razmišljanja idu u korist samo zločinačkom udruženju koje je zarobilo Srbiju. I koje je - moram to da im priznam - maestralno uzjahalo ovu situaciju sa Novakom da, uz Srkijevu asistenciju, na 3 mjeseca od izbora stvori mi protiv svih polarizaciju u društvu.

 

Za ilustraciju, evo podataka Svjetske Banke o kvalitetu vlasti (governance quality) u Australiji (koja je po vladavini zakona recimo u 93 procentu na svijetu, u prevodu, ima manje od 8% država na svijetu koje imaju bolju vladavinu prava od Straye), a za poređenje eto i indikatora SAD, kao i Srbije i nasumično odabrane države podsaharske Afrike - Senegala - da vam pomognem da situirate Srbiju nakon 8 godina radikalske vlasti u neki globalni kontekst.

 

 

image.thumb.png.fd48612f6eb71c40eba5ebc3ab0ac558.png

 

stavku rule of law upravo gledamo

Link to comment
Share on other sites

Just now, Instinkt said:

 

Uzeće im ogromne pare ako ovaj ministar u naredna 4h odluči da ga deportuju.

Moze da im uzme ogromne pare i ako on to ne odluci. A treba da odluci cisto po onome sto znamo do sad jer razlozi zbog kojih su my ponistili vizu i dalje stoje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je nazalost Novak sam sebe unistio. To sto u Srbiji niko nece da ga pita kako je bio pozitivan a isao na dogadjaje 17.12. i potencijalno 18.12. u ocima sveta ispao je tezak zlotvor a mene iskreno mnogo razocarao (ne da je to bitno).

Do sad uglavnom nije davao zapadnjacima razlog da ge ne vole sem sportskih rezultata ali sada im je dao materijala dok je ziv. Sto je najstrasnije masovno ce izgubiti podrsku i ljudi koji ga vole. Ne verujem da postoji bilo koje PR trik da ovo opravda sem da kaze da je test laziran so sam sobom pa vuce nove posledice.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...