Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Just now, Prijatelj Mitar said:

Ja sam za to da konacno isprobamo one migove i objavimo Australiji rat. Ionako Srbija odvajkada vapije za izlaskom na more, pa kad ako ne sad?

 

Ne mora migovi, al bi mogao da se izbaci njihov ambasador nakon ovog cirkusa. Ali naravno nema ovaj muda, Rio Tinto i tako to.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da ljudi koji (opravdano) smatraju Srbiju banana drzavom, misle (neopravdano) da neke druge nisu. Ako je ista Australija dokazala ovde to je da JESTE banana republika. Menjaju misljenje iz dana u dan, procedure, zastrasuju, prete, galame, povlace politicke, populisticke poteze bez ikakve potrebe osim da se naddrkavaju nad nekom ciljanom metom, ovde Novakom. Sve to ukazu upravo na ne prisustvo pravne i uredjene drzave, vec bas kontra toga.

 

I to sve rade jer nikako ne zele da priznaju da potpuno bezveze maltretiraju svoje sunarodnike idiotskim striktnim pravilima koja su se pokazala kao fijasko.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Jel sud preinacio presudu protiv NIN-a od strane Stefanovica sa obrazlozenjem da javni celnici moraju da trpe vecu kritiku.

Iskreno za to pojma nemam. Ali mi je tesko da poverujem da bi ovde sud doneo suprotnu odluku od zelje vlasti za neku krupniju stvar.  

Link to comment
Share on other sites

Nadalov komentar... Kako jadan lik, kakvi kompleksi.   

 

 

Lako je zamisliti kako se mukica sada raduje...i to je razumljivo ali sa ove dve izjave je potvrdio da kao karakter dolazi sa samog dna kace. Karma će to znati da ceni. A RTS u medjuvremenu kao pao s Marsa...još slave i brinu kada će krenuti sa treninzima. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Edward Louis Severson III said:

I to sve rade jer nikako ne zele da priznaju da potpuno bezveze maltretiraju svoje sunarodnike idiotskim striktnim pravilima koja su se pokazala kao fijasko.

 

 

Pa sad? Ako se ne varam Australija ima najmanje smrtnih slucajeva u odnosu na broj stanovnika? Cini mi se da sam negde procitao taj podatak:smiley33:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dzoneee said:

Pa sad? Ako se ne varam Australija ima najmanje smrtnih slucajeva u odnosu na broj stanovnika? Cini mi se da sam negde procitao taj podatak:smiley33:

Ne baš ali jesu među najboljima po tom parametru, broj umrlih/milion. Globalno, po zvaničnim podacima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dzoneee said:

Pa sad? Ako se ne varam Australija ima najmanje smrtnih slucajeva u odnosu na broj stanovnika? Cini mi se da sam negde procitao taj podatak:smiley33:

 

Ne znam taj podatak, ali znam da imaju ogroman talas zarazavanja i da je ogroman broj njih vakcinisan, sto znaci da iako vakcine spasavaju zivote ne smiruju talase - ERGO Novak nije nikakva veca opasnost za tamosnje stanovnistvo nego li neki vakcinisan.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Edward Louis Severson III said:

 

Ne znam taj podatak, ali znam da imaju ogroman talas zarazavanja i da je ogroman broj njih vakcinisan, sto znaci da iako vakcine spasavaju zivote ne smiruju talase - ERGO Novak nije nikakva veca opasnost za tamosnje stanovnistvo nego li neki vakcinisan.

Da imaju zarazene i to bas bas drastican skok upravo sada, ali smrtnost im je izuzetno niska. A vankcinisani su negde oko 92% valjda?

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne računaju države iz Afrike, gde niko ne zna koliko je stvarno ljudi umrlo, Australija je peta po najmanjem broju umrlih od korone. Bolje od njih stoji samo Kina, Novi Zeland, Hong Kong i Tajvan.

Edited by Wookie
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dzoneee said:

Pa sad? Ako se ne varam Australija ima najmanje smrtnih slucajeva u odnosu na broj stanovnika? Cini mi se da sam negde procitao taj podatak:smiley33:

 

Pa to ne znači ništa, mislim okej mere pošto im je cilj bio nulti kovid, ali to nikako ne znači da su pravno uređena država. Očigledno je da nisu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...