Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Da li Novak pre početka turnira može da proveri da nije uneo kroz hranu neku zabranjenu supstancu tokom karantina i tako izbegne najjeziviji scenario u kojem baš ovde prvi put u karijeri pada na doping testu i tako vlada Australije ipak istera svoje prebacivši sav teret na Novaka koji bi u tom slučaju i završio karijeru.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da li ste realni sa komentarima da se Novak sad pokupi i ne odigra AO? Treba da ga odigra, osvoji, pokaki se na njih izjavom punom ljubavi i da te milione imigrantima u Park Hotelu - kao što neko napisa pre neki dan. Jer drugačije ne vidim čemu borba. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

On je potvrdio, ne znam sta jos da se razjasnjava...

pa sta je potvrdio? da je 16.12. dobio reziltat testa ili da je tog datuma uzet uzorak koji je nekada kasnije imao pozitivan rezultat?

imali smo do sada nekoliko puta priliku da vidimo da se pogresno protumace skrceni odgovori Novaka i ostalih.

za aplikaciju za izuzece je bitno sta pise na sertifikatu, a koliko sam shvatila u Srbiji na sertifikatu stoju datum uzimanja uzoorka. Iz toga ne mozemo da zakljucimo kada je dobio rezultat nazad, ako nam ne kaze.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dzoneee said:

Pa jbg ajde sad izgleda da oni imaju ipak pravosudje kakvo bi mi voleli (valjda) da imamo :classic_biggrin:

 

Da im je drzava u haosu to nema dileme, ali tesko da bi oni trpeli ovo sto mi trpimo 3 decenije.

 

Drzava im je teska banana i sprdnja  kada i nakon odluke suda mogu da ge deportuju. Toga nema cak ni kod nas jbt.

 

Ali za sada je ovakvo stanje :thumbup:

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Devil In My Pants said:

Jos jednom dokaz koliko je Australija pravna i suverena drzava. Zamislite u Serbistanu da vucic nesto hoce i vecina naroda i da sudija izvadi blajvaz i drzi se zakona i sve ih popisha.

 

Nole ima celicne zivce  sve je po pravilima, teraj dalje....Ovo ce biti krucijalan detalj kad budu snimali film o njemu,samo da izbace deo o Dereticu i Nebojshinoj barci na vrhu piramide.❤️

Kako te nije sramota bre?

Sve vreme si drvio da nema dokumentaciji, te muljao te ovo te ono.

Fuj bre!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...