Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Sad ispada da može i sutra.

 

Quote

Immigration Minister Alex Hawke will not make a decision on whether to cancel Djokovic’s visa tonight.

Mr Hawke had four hours to use his personal power under the Migration Act if the government wanted to try to keep the tennis champion in detention.

But the government has decided to not make a decision within the four-hour period, meaning Djokovic is free to leave.

It is expected Mr Hawke will make a decision on whether to cancel his visa as early as tomorrow.

https://www.theage.com.au/sport/tennis/novak-djokovic-court-case-live-updates-serbian-tennis-star-fights-to-play-in-2022-australian-open-20220110-p59n0m.html

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Quote

Paul Sakkal

@paulsakkal

·

1m

Novak Djokovic will be a free man tonight Govt wont make decision to deport him tonight per

@Gallo_Ways

Immigration Minister had 4h to cancel before he was freed from detention Decision to cancel can still be made but will be tomorrow or in days after

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, n4l1m said:

zabranu ulaska u australiju mozda mu i skinu, al sanse da ce igrati ao = 0%

nakon toga sledi visemilionska naknada, al koja korist, kad nema para koje mogu da opeglaju njegovo ponizenje od strane teniskog saveza australije i tamosnjih vlasti.

 

sve sam ja ovo vec video.. i ovu sumu i ovu reku... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, erwin said:

 

Ok, ovo meni izgleda kao nastavak pritiska na njega da se pokupi i ode a da oni ostanu...čisti, ako se tako može reći. Čak i da ga ne deportuju, više jednostavno nema vremena za pripremu turnira. Pošto se on neće pokupiti tipujem na deportaciju, lakše će da ishendluju ovo malo ljudi na ulicama nego svoju javnost. I još nešto što je Ozmo već napisao u onom tvitu - pitanje je koliko je uopšte bezbedno da ostane i igra turnir.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pa da, ovo da mogu da donesu odluku u narednim danima je čisto uterivanje straha i pokušaj da Đoković sam odluči da ode

 

u fazonu, ti ostani ako hoćeš ali da znaš da možemo svakog trenutka da te proteramo

 

dao bih im qrac, treba ih naterati da svima pokažu kolka su govna

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djole said:

pa da, ovo da mogu da donesu odluku u narednim danima je čisto uterivanje straha i pokušaj da Đoković sam odluči da ode

 

u fazonu, ti ostani ako hoćeš ali da znaš da možemo svakog trenutka da te proteramo

 

dao bih im qrac, treba ih naterati da svima pokažu kolka su govna

 

To su već pokazali, svima koji nisu potpuno ostrašćeni je sve jasno. Ili da rizikuje Monika Seleš scenario?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O ovome ce se jednog dana snimati film...
 
Netfix trlja ruke i nada se da ce Nole osvojiti AO 2022 jer bi to bio takav plot tvist da i oni koji nisu iz sveta tenisa bi popadali na guzice. 
 
Bikovic da glumi Novaka? [emoji1] 
Boze me sačuvaj. Adrian Brody bar liči.
Ili još bolje, Shia LaBeouf. Već je igrao McEnroe-a, zna tenis, dakle. [emoji3]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...