Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

10 minutes ago, djole said:

pa da, ovo da mogu da donesu odluku u narednim danima je čisto uterivanje straha i pokušaj da Đoković sam odluči da ode

 

u fazonu, ti ostani ako hoćeš ali da znaš da možemo svakog trenutka da te proteramo

 

dao bih im qrac, treba ih naterati da svima pokažu kolka su govna

 

 

ps. da izvinu naše drage dame, na prostakluku 🙂

Link to comment
Share on other sites

Paul Sakkal
@paulsakkal
·
1m
Novak Djokovic will be a free man tonight Govt wont make decision to deport him tonight per
@Gallo_Ways
Immigration Minister had 4h to cancel before he was freed from detention Decision to cancel can still be made but will be tomorrow or in days after
 
 
Pa najbolje da čovek dogura do finala i da ga uhapse kad izađe na teren pred taj meč...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne može se za samo 4 sata dobiti jasna procena reakcije glasačkog tela i svetskih medija na vraćanje vize Novaku ali se plašim da će presudna biti reakcija organizatora AO koji se sada pita kako da hendlaju ovu okupljenu srbadiju na tribinama kada njihovom napaćenom heroju krenu da zvižde fejk starosedeoci. Kakav su Medrano cirkus napravili sebi od najveće sportske manifestacije računajući da će Novak ubrzo odlučiti da mu je svega preko glave i zapaliti gajbi za par dana.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

 

Uh, mozes misliti, otkriveno je da ovi sto rade na granici mogu da budu teski idioti...mozda je to šok za ove kojima ne treba viza i svuda mogu da putuju, za ostale baš i nije

pa?

ovaj ga obavestava da ce mu ukinuti vizu (ne kaze zasto) i daje mu 20mmin da posle  toga smisli odgovor na to obavestenje :classic_blink:

izem ti pravnu drzavu!

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 


I kakve sve to ima veze sa izjavom Nadala, u kojoj između ostalog kaze:

„Bez obzira na to da li se slažemo ili ne sa Đokovićem o nekim stvarima, pravda je progovorila. "

Ne bih da branim Nadala, ali sam na strani zdravog razuma.

 

Pa pazi, možeš još malo da skratiš izjavu pa da ispadne da je Nadal izjavio samo "pravda je progovorila", ali opet to ne menja činjenicu koju sam gore napomenuo. Nije Đoković bio na nekom izletu, nego je bio u zatvoru, i to protiv pravde i nelegalno, i mislim da je to mnogo važnije od činjenice da li će Novak igrati ili ne.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Uh, mozes misliti, otkriveno je da ovi sto rade na granici mogu da budu teski idioti...mozda je to šok za ove kojima ne treba viza i svuda mogu da putuju, za ostale baš i nije
Pa gledajući samo one emisije na national geo. (airport security i slične) može da se vidi, dok pred kamerama glume ultra korektnost, da su generalno skotovi. Što ne znači da većina onih koje vrate nisu sverceri i slično i da ne treba biti donekle oštar ali evo konkretno u ovom slučaju su se ponašali kao kompletni idioti i to je dovelo do toga da su napravili gomilu grešaka u proceduri pa je Nole i mogao da im obori odluku pred sudijom.

BTW, svako ko je putovao sa vizom negde (npr po eu dok nismo bili na beloj šengen listi) mogao je da vidi kako idiotski može da se ponaša pripadnik pogranične policije (i ne, to nisu carinici) koji ima ovlašćenje da te pusti da prođeš ili da te smatra satima.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, shonke said:

Pa gledajući samo one emisije na national geo. (airport security i slične) može da se vidi, dok pred kamerama glume ultra korektnost, da su generalno skotovi. Što ne znači da većina onih koje vrate nisu sverceri i slično i da ne treba biti donekle oštar ali evo konkretno u ovom slučaju su se ponašali kao kompletni idioti i to je dovelo do toga da su napravili gomilu grešaka u proceduri pa je Nole i mogao da im obori odluku pred sudijom.

BTW, svako ko je putovao sa vizom negde (npr po eu dok nismo bili na beloj šengen listi) mogao je da vidi kako idiotski može da se ponaša pripadnik pogranične policije (i ne, to nisu carinici) koji ima ovlašćenje da te pusti da prođeš ili da te smatra satima.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

Bas to sam i rekla, putovala sam sa vizom i znam kako to moze da izgleda, cimaju te bez ikakvog razloga, traze ponovo papire itd.

Link to comment
Share on other sites

I dalje sam pri stavu da je Nole plitak momak, potpao pod uticaj budala, te se nije vakcinisao i uradio civilizacijsku duznost, i postedeo sebe ove muke, ali ako ovi cekaju da se pokupi i ode sam, pre nego da ga deportuju, pa seo bih na trotoar i cekao da me podignu i stave u avion, pa bih im uzeo lovu na sudu. Nema trika da on ostane da igra ovo, jer su oni Cehinju i pored odigranog turnira isutirali nazad, tu je vec sve bilo gotovo. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Bas to sam i rekla, putovala sam sa vizom i znam kako to moze da izgleda, cimaju te bez ikakvog razloga, traze ponovo papire itd.

Boxy, ajmo manje naivnosti.

Svi znaju ko je on, zbog cega dolazi. A i dolazi vec 20 godina tu.

Nema ovo veze sa regularnim drkanjem.

Sve je isplanirano, sto se moze videti i kroz dalja desavanja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Ne razumem, iskrena da budem, ovo potenciranje da Noletu moze fizicki da se naskodi od strane gradjana.

 

Pa valjda imaju kontrole na stadionu, ne moze svaka budala da unese sta zeli.

 

Tako je mislila i Monika Seles kada je igrala u Nemackoj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Boxy, ajmo manje naivnosti.

Svi znaju ko je on, zbog cega dolazi. A i dolazi vec 20 godina tu.

Nema ovo veze sa regularnim drkanjem.

Sve je isplanirano, sto se moze videti i kroz dalja desavanja.

 

Ovo je bio moj odgovor na onaj tvit gde je neko napisao: e sad zamislite kad neko dolazi ko ne zna engleski, nema para za advokata itd.

I da, tu je odgovor: mozes da zamislis, oni mogu da te drndaju koliko hoce, jer im se moze...

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, implant said:

 

To su već pokazali, svima koji nisu potpuno ostrašćeni je sve jasno. Ili da rizikuje Monika Seleš scenario?

 

Многи су и заборавили Моника Селеш сценарио и како је тај покушај убиства прилично лагано прошао. Појавио се неки наводни обожаватељ од Штефи Граф, који је ножем погодио младу Новосађанку која је тада са 20 година имала већ ни мање ни више него 8 ГС! Идиот је добио само условно 2 године а није било неког специјалног жаљења што се Моника ни психички ни физички никада није потпуно вратила након тог ужасног догађаја. Још мање холивудских филмова, џаба и накнадно америчко држављанство. Штефи Граф је постала апсолутни владалац у женском тенису и ујео вук магарца.

Далеко било (пу пу) да помишљам да вучем паралелу са случајем Новак али само подсјећам неке овде на форуму што се убише да пронађу компромитујуће чињенице као да су тужиоце државе Викторија...

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...