Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

1 hour ago, urosg3 said:

Baš su ti košarkaši neodgovorni slikaju se sa Novakom namerno. I posle ga zaraze. I prave se nevinašca. Da ne pričam da igraju u zatvorenom bez maske.

Ti si bio odgovoran, nisi se slikao sa kosarkasima i docekao si Bozic u krugu porodice i toplini doma svoga.

Novak je uradio suprotno i docekao blagdan sam i zakljucan u sobi hotela za ekstradikciju.

Nije svejedno. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Pre 10 dana radio pcr oko 18h. Razultat stigao sutra oko 15h.

Kakva divna igracka za pojedine... Otkrismo tu tamnu dugo skrivanu stranu Djokovica. Bas me zanima da li niko od testiranih nije u povratku svratio do apoteke ili prodavnice. 

Tebi je isto otići do prodavnice, verovatno s maskom, ako misliš da si zaražen, i otići među decu i slikati se bez maske i izlagati decu virusu?

 

Kad vidim šta se sve piše na ovoj temi, nije ni čudo što smo peti po broju umrlih od korone. Novax se tačno uklopio u ovo đubrište.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U celoj ovoj priči zaista još jedan :Hail: za Novakov PR "tim".

 

Ako se već fejkuje test, onda brate vidiš kalendar pojavljivanja i kažeš, ovde imamo slot od 5 dana bez aktivnosti, daj taj datum. A ne ovako.


ovo pod pretpostavkom da je fejk. Jer deo mene zaista odbija da poveruje d alikovi sa ovoliko para osnovne stvari ne umeju da pokriju i da je zaista u pitanju neko naše tipično sranje, kasnio test ili nešto slično.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Ok znaci svi mi koji smo dobili rezultat za 3-4-5-6 sati lazemo?

 

Mislim, ne razumem, evo ti gore i link da posle 6 sati ako nema rezultata saljes zahtev, jer je ocekivano da je test gotov. Za 6 sati. Sto znaci da je to neko maksimalno ocekivano vreme, a moze i brze. 6 sati je nedovoljno dug period da bi ova mentalna gimnastika radila.

 

A ko je rekao da lazete? Ja govorim iz moje perspektive i iz onoga cemu sam svedocio. Ti si prvi za koga sam cuo da je PCR dobio za tri sata. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa mozda je i Novak dobio rezultate sutradan? Njemu se ocigledno nije zurilo da dobije odmah teste.

 

Cim je saznao, samoizolovao se, nigde frke.

 

A to sto je isao u neznaju da li je pozitivan, izvinite, kada bi smo svi odjednom bili ''odgovorni'' da sacekamo test, istog trenutka bi stala drzava.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wookie said:

Tebi je isto otići do prodavnice, verovatno s maskom, ako misliš da si zaražen, i otići među decu i slikati se bez maske i izlagati decu virusu?

 

Kad vidim šta se sve piše na ovoj temi, nije ni čudo što smo peti po broju umrlih od korone. Novax se tačno uklopio u ovo đubrište.

Odgovornost je odgovornost, a stepen je stepen.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, erwin said:

Ja ne verujem šta čitam od pojedinaca, ovde će ga neki po svoj prilici braniti i ako se sutra ispostavi da je umro neko od te dece kojima je dodeljivao pehare jer ga je on zarazio.

Nije za odbranu, ali bez preterivanja molim, deca ako su OŠ išla su u školu celo polugodište, srednjoškolci ceo decembar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

 

Onda laze da je bio pozitivan i ovi su ga uhvatili.

Da. Poznat je kao lazov i ozbiljna dzukela.

Boze dragi… uticaj pandemije na mentalno zdravlje ljudi je sve ocigledniji.

Mada, znajuci mentalitet ljudi sa ovih prostora, ova takmicenja u pljuvanju su im vjekovima

unazad bila omiljena disciplina.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

 

Ok znaci svi mi koji smo dobili rezultat za 3-4-5-6 sati lazemo?

 

Mislim, ne razumem, evo ti gore i link da posle 6 sati ako nema rezultata saljes zahtev, jer je ocekivano da je test gotov. Za 6 sati. Sto znaci da je to neko maksimalno ocekivano vreme, a moze i brze. 6 sati je nedovoljno dug period da bi ova mentalna gimnastika radila.

 

To sto su nekome stizali rezultati posle dva dana je pre do SMS servisa nego do laba.

 

A opet, ne pricamo o random likovima sa ulice, nego pricamo o jebenom Novaku Djokovicu.

 

I ovo sto kaze NMX, ako se on konstantno testira zbog putovanja, sto je krajnje logicno, tek onda treba vec da ima uhodanu ekipu koja mu salje rezultat maltene instant. Jer nema smisla da se testira 2-3 puta nedeljno a da ceka rezultat 2 dana, to je potpuno suludo.

Dobro ,MC,vidis da pojedini nisu dobili tako brzo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Valensija said:

Da. Poznat je kao lazov i ozbiljna dzukela.

Boze dragi… uticaj pandemije na mentalno zdravlje ljudi je sve ocigledniji.

Mada, znajuci mentalitet ljudi sa ovih prostora, ova takmicenja u pljuvanju su im vjekovima

unazad bila omiljena disciplina.

 

 

 

Hoces ovo da malo bolje pojasnis? 

Posto si se nadovezao na moj post nisi tek tako pisao...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, d3jan said:

Hoće li neko da sankcioniše ovo budala, idiot i slično?

Malo poštovanja za Novaka ne bi bilo loše:)

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 

Trenutno mi je jako jako teško da ga nađem, a budala je najblaži izraz koji mogu da nađem. Svaki dan psujem sugrađane koji se zaraženi šetaju okolo kao da nije ništa, postoji velika verovatnoća da mi neko takav ovih dana dođe na posao iako može da odloži, a sad ću da tražim opravdanja za jednog Novaka Đokovića što ide na masovne događaje iako sumnja da je zaražen. Neka sam ne znam koliki njegov navijač, neke granice postoje.

Inače nama je rezultat PCR-a stigao za 5 sati, iako su nam rekli 24. Što je generalno nebitno jer kad sumnjaš da si zaražen u najmanju ruku ćeš na poslu nositi masku a van posla ćeš izbegavati da se krećeš među ljudima ako ne moraš. A to što ima onih koji to ne rade... da ne pišem dalje, bolje.

 

1 hour ago, Wookie said:

Ma kupio lažni test, ne verujem da je toliko glup i samoživ da rizikuje zdravlje one dece. Ni ovo mu ne ide na čast, ali bolje je od druge opcije.

Da je test lažan mogao je da bira koji hoće datum, ne bi se ovako pokopavao.

 

5 minutes ago, deez nuts. said:

Kad vidim koga ovaj retard brani, znam da su potomci najgorih u pravu
 

Šta će sad ovaj i kakve veze on ima sa Đokovićima? :classic_wacko:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, drvimo ovde bespotrebno. Bolje da je cutao kad vec nije vakcinisan.

Najgori PR od svih profesionalnih sportista.

 

A realno od ove tri doze Pfizera sto sam primio nisam imao apsolutno nikakve reakcije niti nuspojave. Nije me ni ruka zabolela. 

 

Jebes ga Novace.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NMX said:

U celoj ovoj priči zaista još jedan :Hail: za Novakov PR "tim".

 

Ako se već fejkuje test, onda brate vidiš kalendar pojavljivanja i kažeš, ovde imamo slot od 5 dana bez aktivnosti, daj taj datum. A ne ovako.


ovo pod pretpostavkom da je fejk. Jer deo mene zaista odbija da poveruje d alikovi sa ovoliko para osnovne stvari ne umeju da pokriju i da je zaista u pitanju neko naše tipično sranje, kasnio test ili nešto slično.

Sasa Ozmo na aparatima 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

Ako ćemo na tu temu ne želi Novak da se zna da je protiv vakcine već bi voleo da, barem za javnost i široke mase, bude ni tamo ni ovamo. Mislim ja lično nemam dvojbi da je on protiv vakcinacije ali on bi voleo da ostane neizjašnjen, a mislim da bi istu želju i stav imao i da je pobornik vakcinacije.

taj brod (da bude percipiran kao neizjasnjen) je odavno otplovio (aprila 2020).

 

1 hour ago, implant said:

 

Znao je da je pozitivan, u žalbi piše da je prvi pozitivan test od 16.12.

kako sam shvatila upisuje se datum uzorkovanja (sto je i logicno), a rezultat je mogao da stigne i sutradan.

Mislim da treba bar 2 sata da se dobije rezultat PCR testa ako su i odmah po uzorkovanju krenuli s analizom (treba tu odraditi 30+ ciklusa umnozavanja, sa svim ostalim propratnim muckanjima raznoraznih hemikalijica). Tako da hajde da mu damo da je testiran uvece 16.12., a da je tek sutradan dobio rezultat. Pa neka je dobio rezultat i 2 dana kasnije (zbog slanja uzorka u npr. MC da ga tamo neka ovlascena laboratorija odradi), on je onog trenutka kad je odradio test morao u izolaciju.

Jedino ako to u Srbiji nije protokol, ali cisto sumnjam. Bas toliko nisu ludi.

 

Eveeeeentualnoooo ako je prvo odradio antigenski, pa kao on bio negativan tu na licu mesta, pa onda istovremeno odradio PCR i njega ostavio da ga odrade a ovi mu poslali rezultate naredni dan. Pa da onda kazes kao antigenski mu dao indiciju da nije zarazan. Ali ovo je toliko nategnuto (i previse naucno - mislim na oficijelnu nauku :classic_biggrin: ) i nema sanse da je ni njemu a ni tima koji su ga testirali palo ovako nesto na pamet.

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gaga said:

Dobro ,MC,vidis da pojedini nisu dobili tako brzo.

Ljudi, ajde ovako. Sad je otklonjena i poslednje zrno mogucnosti da je vakcinisan. Sto znaci da mu svuda treba negativan PCR. Putuje dosta. Ta pravila su vec mesecima na snazi. Dakle, verovatno ima organizovano testiranje unapred gde mu tehnicari dolaze na vrata i zbog primrose njegovog posla rezultate dobija u najkracem mogucem roku. To je jedino logicno. Ako i to zanemarimo i ponovo se pozabavimo ovim kasnio rezultat, mozda nije imao simptome - lik je bio na potencijalnom super spreaderu, cak i da je ispalo sve ok, sanse nisu na njegovih strani. Ima zakazana jos minimum dva dogadjaja u naredna 3 dana. Jedino odgovorno je da se testiras i sacekas rezultat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dracarys said:

Pa mozda je i Novak dobio rezultate sutradan? Njemu se ocigledno nije zurilo da dobije odmah teste.

 

Cim je saznao, samoizolovao se, nigde frke.

 

A to sto je isao u neznaju da li je pozitivan, izvinite, kada bi smo svi odjednom bili ''odgovorni'' da sacekamo test, istog trenutka bi stala drzava.

Jos samo da dodam, pa da i zavrsim na tu temu. 

 

Vi opisujete vase pojedinacne slucajeve za koliko ste dobili rezultate,a neki ste dobili i odmah isti dan. 

 

Morate da imate na umu da vi niste Novak i da se on najverovatnije testirao na svaka dva ili tri dana gledajuci da li ce dobiti pozitivan test radi izuzeca, da bi mogao da igra AO.

 

Da se on samoizoluje svaki drugi ili treci dan je velika ludost, pa vi pricajte sta god da hocete.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Pa sta ako je otisao?

 

Ko zna koliko ih odradi za godinu dana pa funkcionise u medjuvremenu normalno.

 

Po vasoj verziji odgovornosti bi morao barem 200 dana godisnje da provede u preventivnoj izolaciji...

 

Imao je naposredni kontakt sa pozitivnom osobom i na dan objave njegovog pozitivnog testa je uradio svoj. Nema potrebe za relativizacijom, nije mu trebao 17ti van kuce, jbg, zajebo je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja samo mogu da zakljucim da u srbiji imate najsavremenije aparate za analize pa dobijete rezultate za 3, 4, 5 sati ?

(izolovanje dnk i virusa za to vreme rade samo najsavremaniji aparati, svaka cast za sve to sto imate i srpskom zdravstvu )

 

Edited by vanjabarsa
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Gaga said:

Rafa je usao sa negativnim pcr testom u Aus.Veci problem je sto su pustili Stahovskog koji je bio pozitivan.

da ne mislis na Shapovalova?

koliko ja znam on je tek u Australiji, kad je stigao,  bio pozitivan, ali je mnogo brzo posle toga (nekih 5 dana +- ) dobio dozvolu da se slobodno secka i igra mec na ATP Cupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...