Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Niko da uzme u obzir pretpostavku da se on verovatno testirao svaki dan, nadajući da će neki rezultat biti pozitivan kako bi mogao u Australiju, ali istovremeno i ne verujući u to, te je do dobijanaj pozitivnog testa radio sve sve normalno kao i do tada, jer mu je dnevno testiranje postalo rutina?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lil3LE said:

Ponavljam se ali opet, pitanje je gde se on testirao. ,,Mislim'' da nije u nekoj od drzavnih laboratorija.

 

Pa i ja cu da se ponovim onda - u privatnoj laboratoriji ces uvek da dobijes rezultat isti dan, tamo nikad nema guzve. I ako nisi Novak Djokovic.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Lil3LE said:

druge strane sacekao bih da se zavrsi sudjenje i da imamo adekvatne informacije, jer taj 16. 12. moze biti 16.11 ili 26.12. ili da informacija ne bude uopste tacna a ovde se gleda njegovo kretanje u minut.

 

Nema šta da se čeka, u zvaničnoj žalbi na drugoj strani lepo piše sledeće:

 

Quote

the date of the first positive COVID PCR test was recorded on 16 December 
2021, it had now been 14 days, and Mr Djokovic had not had a fever or 
respiratory symptoms of COVID-19 in the last 72 hours;

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Darko said:

U stvari, ovo za mlade tenisere - jel predaja pehara bila 17-og ili je članak objavljen tada? Ako je 16-og ... ok. 

 

Inače, baš sam mislio kako Novak može lako da dobije kovid u Srbiji i to baš na onoj utakmici ... i ispostavilo se tačno. 

na sajtu rts-a stoji objava vesti 17.12. u 16:39, znaci da mora da se to desilo 17.12. a tad je morao da bude u izolaciji ili da ceka rezultate ili da je znao da je pozitivan.

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Pa i ja cu da se ponovim onda - u privatnoj laboratoriji ces uvek da dobijes rezultat isti dan, tamo nikad nema guzve. I ako nisi Novak Djokovic.

Ne znam po Bgu ima li privatnih laboratorija da rade PCR dijagnostiku? I da ima imaju li kod? Mozda je uzorak slat u neku drugu zemlju. Sad sve ovo zvuci kao teorija zavere ali ako hoces da sakrijes i mogucnost da si mozda pozitivan, ne bi me nista cudilo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SamoFlacko said:

Ali ne, svi moraju znati da je on protiv vakcine.
Na stranu sto su postupci Australije podjednako idiotski i generalno zabrana ulaska zdravim ljudima.

Ako ćemo na tu temu ne želi Novak da se zna da je protiv vakcine već bi voleo da, barem za javnost i široke mase, bude ni tamo ni ovamo. Mislim ja lično nemam dvojbi da je on protiv vakcinacije ali on bi voleo da ostane neizjašnjen, a mislim da bi istu želju i stav imao i da je pobornik vakcinacije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lil3LE said:

Ne znam po Bgu ima li privatnih laboratorija da rade PCR dijagnostiku? I da ima imaju li kod? Mozda je uzorak slat u neku drugu zemlju. Sad sve ovo zvuci kao teorija zavere ali ako hoces da sakrijes i mogucnost da si mozda pozitivan, ne bi me nista cudilo

 

Brate to su vec ozbiljne preferencije sto bi rekao onaj lik, ne znam da li da nastavljamo 😄 Mislim ne znam, sve je moguce, istina je tamo negde.

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguće da će i u ovoj situaciji biti ljudi koji Novaka vide kao obećanog mesiju koji nas vodi ka svetu bez bolesti i sl? Mislim, to je stvarno simptomatično. On ne može nikako da bude iznad nauke, ako se radi o njegovom telu i što neće da zavrne rukav - ok (mada mi ni to nije ok), ali onog trenutka kada postane štetan po okolinu tako što prenosi koronu okolo, nema opravdanja.

 

I ne postoji PR koji bi mogao da ga opere od ovoga sad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajd još jednom - i državne i privatne rade brzi antigenski test. A samo državne PCR, i ot traje znatno duže od brzog antigenskog. Kako vidim u žalbi piše da je 16.12. urađen PCR, a kad je dobio rezultat ne znamo. U našin sertifikatima piše datum uzorkovanja.

Inače se  slažem da zaista nije bilo nužno da ide među ljude.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako u zalbi stvarno pise da je pozitivan 16.12. a da je nakon saznanja isao na dodele i kojekakve budalastine onda ste u pravu, jeste debil i tu je kraj price.

 

Ne znam kako je sebi to mogao da dozvoli.

 

Ja sam mislio da mu je recimo prvi test bio negtivan a da je na drugom bio pozitivan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Brate to su vec ozbiljne preferencije sto bi rekao onaj lik, ne znam da li da nastavljamo 😄 Mislim ne znam, sve je moguce, istina je tamo negde.

Znam kako zvuci, smejem se sam sebi. Samo kazem, nije to toliko nemoguce i nerealno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Indig0 said:

U labaratorijama samo rade antigenski koliko ja znam, koji nije validan kao PCR. 

Radio sam ga proslog meseca, 1500 din u bilo kojoj lab.

 

Ali mi pricamo o Djokovicu, sigurno nije cekao red, imam osecaj da su mu dosli na noge i uradili test.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, wwww said:

na sajtu rts-a stoji objava vesti 17.12. u 16:39, znaci da mora da se to desilo 17.12. a tad je morao da bude u izolaciji ili da ceka rezultate ili da je znao da je pozitivan.

 

Znao je da je pozitivan, u žalbi piše da je prvi pozitivan test od 16.12.

 

Jednom rečju - kreten. Osim ako nije došlo do neke zabune u datumima u šta iskreno sumnjam. Mislim da ovo i dalje ne menja njegovu situaciju u Australiji (neka me neko ispravi ako grešim) i ne opravdava bezobrazluk vlasti tamo, ali ako se on šetao zaražen bez maske među decom, Australija više nije ni bitna - barem meni.

 

Da sačekamo ponedeljak, ko zna šta će još isplivati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Mile1 said:

Nadal je 20 decembra bio pozitivan pa je vec 30 bio u Melburnu

Nadal je 20.12. objavio da je pozitivan, pretpostavljam da se testirao 19.12.

ne znam koja su pravila u Spaniji za izolaciju vakcinisanih koji su pozitivni. Mozda se njima odredjuje samo 10 dana izolacije (sto ga onda oslobadja izolacije 29.12., pa 30.12. moze da sedne na avion za Australiju i 31.12. se slika na RL areni), a mozda posle 5/7 dana, ako nema simptome 72 sata, moze da odradi pcr test pa ako je negativan moze da izadje iz izolacije.

razlicite zemlje - razllicita pravila.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, implant said:

Znao je da je pozitivan, u žalbi piše da je prvi pozitivan test od 16.12.

I meni je pozitivan test od 29-og ali sam ga dobio tek 2-og Januara. Ne mora nužno da znači da je znao 16-og. 

 

Ali, trebao je u najmanju ruku da nosi masku dok čeka rezultate, pretpostavljam da se testirao zbog nečega. Ostavljam mogućnost da se jednostavno testirao svaki dan, ali opet ako znaš da si bio u kontaktu (iako kratkom) sa pozitivnom osobom, bar masku nosi dok ne dobiješ rezultat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

 

Ali mi pricamo o Djokovicu, sigurno nije cekao red, imam osecaj da su mu dosli na noge i uradili test.

Slazemo se,no ako je istina ovo oko brzine rezultata pcr testa,sto kaze MC,onda je bitno kad ga je radio,mozda posle dogadjaja od ujutro sa decom i postom,osetio nesto ili mu javili za neki kontakt koji je vec zarazen.

 

I jel definitivno potvrdjeno da su ova dva dogadjaja bila 16.12 ili ranije?

Link to comment
Share on other sites

Moji drugari su se testirali sad u sredu, usred najgore navale na testiranje, i dobili rezultate istog dana za 4 sata. Tako da nema šanse da je Đoković čekao 2 dana na rezultat testa.

Edited by Wookie
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...