Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Pa i na NBA utakmici ste imali da je igrac povucen na poluvremenu cim se saznalo da mu je test pozitivan, pa i nisam video neku dramu itd. Cak su sad smanjili da se mogu vratiti posle 6 dana od dobijanja pozitivnog testa.

 

A vi zamerate Novaku sto nije sacekao da mu stignu rezultati, lol

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Tada kod nas i dalje nije bilo 10 dana. A ovde imamo 8 dana, a ne 10, cak i da je 10.

 

I to da stavimo na stranu, apsolutno svaki argument koji ga "pere" donekle otvara novi problem, novi prekrsaj i novu neodgovornost. Ili novo iskrivljavanje pravila koja nisu ista za sve, a on je Novak Djokovic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Pa i na NBA utakmici ste imali da je igrac povucen na poluvremenu cim se saznalo da mu je test pozitivan, pa i nisam video neku dramu itd. Cak su sad smanjili da se mogu vratiti posle 6 dana od dobijanja pozitivnog testa.

 

A vi zamerate Novaku sto nije sacekao da mu stignu rezultati, lol

Ovde je problem samo Novak

Ovde su ga razvlacili 2 dana sto je odustao od miks dubla sta daljem da ti pricam

Just now, McLeod said:

Tada kod nas i dalje nije bilo 10 dana. A ovde imamo 8 dana, a ne 10, cak i da je 10.

 

I to da stavimo na stranu, apsolutno svaki argument koji ga "pere" donekle otvara novi problem, novi prekrsaj i novu neodgovornost. Ili novo iskrivljavanje pravila koja nisu ista za sve, a on je Novak Djokovic.

Nadal je 20 decembra bio pozitivan pa je vec 30 bio u Melburnu

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Indig0 said:

Zasto? Sve je regularno ako je 17.12 dobio pozitivan nalaz. 

 

Sta je regularno?

 

Ja bio na tekmi 14. aj da odem da se testiram 16, imam neku svadbu. Odem da se testiram 16, a onda odem na svadbu. 17. imam jos jednu proslavu, nije jos stigao rezultat, nema veze, odem i na proslavu. Stize mi da sam pozitivan 17. uvece.

 

Ja kazem jebi ga, nisam znao, tek sad mi stigao test.

 

Sta sam ja?

 

I sve ovo imajuci u vidu apsolutno nemoguc scenario po kome jedan Novak Djokovic ceka ceo dan na rezultat testa kada je bilo 1500 pozitivnih na nivou Srbije.

4 minutes ago, Mile1 said:

 

Nadal je 20 decembra bio pozitivan pa je vec 30 bio u Melburnu

 

Znaci kad nam odgovara postujemo zakone recimo Spanije, a ne Srbije. Ili Monaka. Ili Australije. Ili recimo primenjujemo pravila NBA lige iako ne igramo u istoj.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Katastrofa je ako je znao da je zarazen i taj dan-17.dec se setkao po gradu.

Ipak treba ostaviti mogucnost da je tek na kraju dana dobio rezultat pcr testa, jer mi se cini da ga nigde nije bilo narednih 10 dana od tog dana.

 

Opet, on je neko ko moze dobiti rezultat istog dana.

Ne znam sta da mislim.

 

on je morao onog trenutka kad se testirao da se izoluje.

dakle, da kazemo da su sva desavanja 16.12. bila pre nego sto je dobio informaciju da je kontakt, pa da je onda na kraju dana odradio test, a sutradan dobio rezultat. on je odmah po testiranju morao da se izoluje, a ne da i 17.12. ide medju ljude.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boxy said:

 

Tebi je ok da se setkas  po gradu, slikas sa silnom decom bez maske dok cekas rezultat na kovid :smiley33:

Zamisli koliko se samo puta ljudi setaju dok cekaju rezultate. Zamisli koliko je samo puta Djokovic do sada uradio taj test. NBA igraci i fudbaleri premijer lige, koji nisu vakcinisani, rade testove svake nedelje rutinski, niko ih ne ogranicava gde da se krecu i sta da rade dok cekaju rezultate...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, diego said:

Zamisli koliko se samo puta ljudi setaju dok cekaju rezultate. Zamisli koliko je samo puta Djokovic do sada uradio taj test. NBA igraci i fudbaleri premijer lige, koji nisu vakcinisani, rade testove svake nedelje rutinski, niko ih ne ogranicava gde da se krecu i sta da rade dok cekaju rezultate...

 

Ok, osim što to nije bio rutinski test već se pre njega njušio, da izvinete na izrazu, sa zaraženim igračima Barse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, diego said:

Zamisli koliko se samo puta ljudi setaju dok cekaju rezultate. Zamisli koliko je samo puta Djokovic do sada uradio taj test. NBA igraci i fudbaleri premijer lige, koji nisu vakcinisani, rade testove svake nedelje rutinski, niko ih ne ogranicava gde da se krecu i sta da rade dok cekaju rezultate...

 

On nije radio redovan test, kao ti silni igraci po klubovima, nego zato sto je bio na onoj utakmici gde se slikao sa silnim igracima Barse, a neki su posle bili pozitivni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

Tada kod nas i dalje nije bilo 10 dana. A ovde imamo 8 dana, a ne 10, cak i da je 10.

 

I to da stavimo na stranu, apsolutno svaki argument koji ga "pere" donekle otvara novi problem, novi prekrsaj i novu neodgovornost. Ili novo iskrivljavanje pravila koja nisu ista za sve, a on je Novak Djokovic.

Ako se testirao 16. broji se i taj dan bez obzira kada stigne test. Treba uzeti u obzir i nacin i mesto gde se testirao jr ako je sve islo regularnim kanalima nema sanse da se za taj pozitivan nalaz ne bi saznalo. Mozda je upravo to razlog zasto je cekao duze.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Tebi je ok da se setkas  po gradu, slikas sa silnom decom bez maske dok cekas rezultat na kovid :smiley33:

Ja dok nisam dobio rezultat testa ponasao sam se kao da nemam covid jer se nisam lose osecao i nisam imao nikakve simptome.

 

Vodjen time radio sam sve sto inace radim jer nema nikakve logike da sedim kuci ako nemam simptome a posao stoji.

 

Od nas sedam koliko se testiralo jer smo bili na vecem okupljanju samo je jedno bilo zarazeno. Cekao sam rezultat testa 36h.

 

Preventivni test je bio u pitanju da napomenem, niko nije imao simptome.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

On nije radio redovan test, kao ti silni igraci po klubovima, nego zato sto je bio na onoj utakmici gde se slikao sa silnim igracima Barse, a neki su posle bili pozitivni.

A otkud uopste da se zarazio na toj utakmici i da mu Hayes preneo koronu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

on je morao onog trenutka kad se testirao da se izoluje.

dakle, da kazemo da su sva desavanja 16.12. bila pre nego sto je dobio informaciju da je kontakt, pa da je onda na kraju dana odradio test, a sutradan dobio rezultat. on je odmah po testiranju morao da se izoluje, a ne da i 17.12. ide medju ljude.

Pa upravo je to problem.Kad se testiras sedis kuci dok ne dobijes nalaz(ako si negativan idi kuda hoces sa merama opreza) a ako si pozitivan e jbg.

To sto se testirao svaka cast to je dobro odradio e sad sto je on isao medju ljude dok nije dobio rezlutat je problematicno a i neodgovorno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Indig0 said:

Ja dok nisam dobio rezultat testa ponasao sam se kao da nemam covid jer se nisam lose osecao i nisam imao nikakve simptome.

 

Vodjen time radio sam sve sto inace radim jer nema nikakve logike da sedim kuci ako nemam simptome a posao stoji.

 

Od nas sedam koliko se testiralo jer smo bili na vecem okupljanju samo je jedno bilo zarazeno. Cekao sam rezultat testa 36h.

 

Preventivni test je bio u pitanju da napomenem, niko nije imao simptome.

 

To bas i nije nesto sa cime se hvalis...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

On nije radio redovan test, kao ti silni igraci po klubovima, nego zato sto je bio na onoj utakmici gde se slikao sa silnim igracima Barse, a neki su posle bili pozitivni.

Vest da Hejs ima koronu je stigla na zvanicnom Barseloninom sajtu 16. decembra u predvecernjim satima, Djokovic je verovatno vec dao PCR test pre toga...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Indig0 said:

Ja dok nisam dobio rezultat testa ponasao sam se kao da nemam covid jer se nisam lose osecao i nisam imao nikakve simptome.

 

Vodjen time radio sam sve sto inace radim jer nema nikakve logike da sedim kuci ako nemam simptome a posao stoji.

 

Od nas sedam koliko se testiralo jer smo bili na vecem okupljanju samo je jedno bilo zarazeno. Cekao sam rezultat testa 36h.

 

Preventivni test je bio u pitanju da napomenem, niko nije imao simptome.

I ovo gospodo jeste problem.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lil3LE said:

Ako se testirao 16. broji se i taj dan bez obzira kada stigne test. Treba uzeti u obzir i nacin i mesto gde se testirao jr ako je sve islo regularnim kanalima nema sanse da se za taj pozitivan nalaz ne bi saznalo. Mozda je upravo to razlog zasto je cekao duze.

 

Ja sam se na koronu testirao u februaru 2021. godine kada je bilo vise zarazenih nego kada se on testirao. Dobio sam negativan rezultat posle 3 sata. Ne postoji trik gde Novak Djokovic udje u ambulantu/gde god se testirao i kaze dobar dan, zelim da se testiram i da vas zamolim, ako ikako mozete sto pre da mi date rezultat testa, jer imam zakazano vidjanje sa nekom decicom, ne bih da ga propustim ako sam negativan.

 

Pa poginuli bi i dobio bi ga za pola sata, ili koliko je potrebno za obradu sto stvarno ne znam, neka bude i dva sata. Potpuno nebitno, vremenski period je dovoljno kratak da mozes da sacekas.

 

A i da ne uradi to, opet ce se polomiti da Noletu daju rezultat sto pre.

 

 

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Darko said:

Pretpostavljam da se testirao za svaki slučaj ali da je mislio da ne može ponovo biti zaražen jer je preležao, jak imunitet, te nema simptoma trte mrte ... ali opet, sačekaj rezultate testa, upotrebi mozak. I ako si bio pozitivan ... pa majku mu jebem, oglasi se da ljudi sa kojima si bio u kontaktu znaju. 

 

Kakva sapunica. Ne znam više ko je veća budala. 

 

On se verovatno testirao zbog ovoga.

 

 

Kurir od 16.12.

Quote

NOVAK JE U VELIKOM PROBLEMU! Košarkaš Barselone koji se slikao sa Đokovićem u Pioniru pozitivan na korona virus! Zna li Nole ovo?

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3831313/novak-je-u-velikom-problemu-kosarkas-barselona-koji-se-slikao-sa-djokovicem-u-pioniru-pozitivan-na-korona-virus

 

Svakako je kolosalna neodgovornost da znajući da ima šanse da si pozitivan ideš na masovne skupove i to bez maske i da posle ne obavestiš nikog od tih kontakata. Da je obavestio, ne bismo tek sada saznavali da je bio pozitivan tad.

Edited by erwin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

 

Ja sam se na koronu testirao u februaru 2021. godine kada je bilo vise zarazenih nego kada se on testirao. Dobio sam negativan rezultat posle 3 sata. Ne postoji trik gde Novak Djokovic udje u ambulantu/gde god se testirao i kaze dobar dan, zelim da se testiram i da vas zamolim, ako ikako mozete sto pre da mi date rezultat testa, jer imam zakazano vidjanje sa nekom decicom, ne bih da ga propustim ako sam negativan.

 

Pa poginuli bi i dobio bi ga za pola sata.

 

 

Ponavljam se ali opet, pitanje je gde se on testirao. ,,Mislim'' da nije u nekoj od drzavnih laboratorija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...