Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Mene nista ne cudi, Novaka obozavam i doneo nam je svima koji za njega navijamo mnogo radosti, ali njegovi stavovi vezani za lecenje, ishranu,nacin zivota itd. su uvek bili upitni. Iza price da ne zeli da komentarise vakcinaciju, mislim da se krije jedno duboko neverovanje u virus, vakcine i opasnost koju sve to nosi.

 

S druge strane sacekao bih da se zavrsi sudjenje i da imamo adekvatne informacije, jer taj 16. 12. moze biti 16.11 ili 26.12. ili da informacija ne bude uopste tacna a ovde se gleda njegovo kretanje u minut. 

 

Jedino mi je zao da sve ide u pravcu da mu niko od tenisera, bilo rivala ili mladjih nije dosao glave, vec je sam sebi ozbiljno narusio ugled, karijeru i rekorde koje je jos mogao da obori.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darko said:

Pretpostavljam da se testirao za svaki slučaj ali da je mislio da ne može ponovo biti zaražen jer je preležao, jak imunitet, te nema simptoma trte mrte ... ali opet, sačekaj rezultate testa, upotrebi mozak. I ako si bio pozitivan ... pa majku mu jebem, oglasi se da ljudi sa kojima si bio u kontaktu znaju. 

 

Kakva sapunica. Ne znam više ko je veća budala

 

Sve mi se čini da je Novak ispao najveća :classic_sad:

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

U stvari, ovo za mlade tenisere - jel predaja pehara bila 17-og ili je članak objavljen tada? Ako je 16-og ... ok. 

 

Inače, baš sam mislio kako Novak može lako da dobije kovid u Srbiji i to baš na onoj utakmici ... i ispostavilo se tačno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lil3LE said:

 

 

S druge strane sacekao bih da se zavrsi sudjenje i da imamo adekvatne informacije, jer taj 16. 12. moze biti 16.11 ili 26.12. ili da informacija ne bude uopste tacna a ovde se gleda njegovo kretanje u minut. 

 

 

 

Ima i za te periode aktivnosti. Verujem da jeste istina, posto se sledeci put posle 17. decembra u javnosti pojavio 25. decembra.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lil3LE said:

S druge strane sacekao bih da se zavrsi sudjenje i da imamo adekvatne informacije, jer taj 16. 12. moze biti 16.11 ili 26.12. ili da informacija ne bude uopste tacna a ovde se gleda njegovo kretanje u minut. 

 

Ne moze nikako 16.11., tada je bio u Torinu i igrao zavrsni masters, a 26.12 je prekasno

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Ima i za te periode aktivnosti. Verujem da jeste istina, posto se sledeci put posle 17. decembra u javnosti pojavio 25. decembra.

Pa upravo zato i mislim da on nije znao za rezultat testa do 17og uvece.

Jer bas od tad se ne pojavljuje nigde narednih 10ak dana.

Rekao bih da se testirao preventive radi i da nije ni verovao da je pozitivan jer se osecao dobro.

Svakako ga ne opravdava previse sve ovo sto napisah.

 

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darko said:

U stvari, ovo za mlade tenisere - jel predaja pehara bila 17-og ili je članak objavljen tada? Ako je 16-og ... ok. 

 

Inače, baš sam mislio kako Novak može lako da dobije kovid u Srbiji i to baš na onoj utakmici ... i ispostavilo se tačno. 

 

Nije ok kako god da okrenes - otisao si na dogadjaje, pa si se "preventivno" testirao zbog masovnog dogadjaja koji si posetio 14. decembra. Ako si se testirao ujutru, pa otisao na te dogadjaje, opet, cemu testiranje? Sacekas rezultat testa pa ides.

 

I to sve ako pricamo o mogucnostima i varijantama, a u realnosti, sve varijante pobija cinjenica da je on, Novak Djokovic, mogao da kaze, molim vas, imam zakazane dogadjaje koje treba da posetim, da li biste mogli da mi date rezultat testa sto je pre moguce, ljubim vas.

 

Polomili bi se i imao bi ga za sat vremena.

 

Prica da nije znao i da je rezultat dobio sutra ga svakako ne pere od odgovornosti, ali da on dobije rezultat sutra je manja verovatnoca nego da dobijes sedmicu na lotou. Plus taj dan je bilo 1500 zarazenih, manje testova, manje svega. Maksimalno 3 sata ceka random lik sa ulice, on dobija u sekundi kada je to fizicki moguce da dobije, ja pretpostavljam pola sata do sat vremena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darko said:

U stvari, ovo za mlade tenisere - jel predaja pehara bila 17-og ili je članak objavljen tada? Ako je 16-og ... ok. 

 

Inače, baš sam mislio kako Novak može lako da dobije kovid u Srbiji i to baš na onoj utakmici ... i ispostavilo se tačno. 

 

Ja mislim da je ipak 17.12., jer je postoje slike sa ig naloga, gde je 17.12, a sumnjam da bi deca izdrzala ceo dan da to ne postave

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

A da malo sacekamo konacno objasnjenje cele situacije od strane Novakovog tima pa da onda krenemo sa osudom

 

Trebaju nam nedvosmislena objasnjenja i njega i njegovog tima te Aus vlasti i AO organizatora.  Do tada ovo sve sto pisemo treba gledati kao iznosenje misljenja..koliko god neka podrzavali ili bili kontra njih. 
A mi kad ne bi na usta bi na guzicu 😁….istina to je opsti i globalan trend otkako je internet postao siroko dostupan.

Edited by Gistro Bančo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wookie said:

Ma kupio lažni test, ne verujem da je toliko glup i samoživ da rizikuje zdravlje one dece. Ni ovo mu ne ide na čast, ali bolje je od druge opcije.

Mozda bi to pilo vodu da se nije slikao sa igracima Barse.

A i bio je na dogadjaju pre 5k ljudi.+ taj faktor.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Xpert said:

Nece. Jer se tako ponasa(o).

Kako se ponasao?

Koliko znam posle tog 17.decembra uopste se nije pojavljivao u javnosti sve do 27.decembra.Ali ajde da napisemo da je budala kako pravoslavnje nalaze

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Mozda bi to pilo vodu da se nije slikao sa igracima Barse.

A i bio je na dogadjaju pre 5k ljudi.+ taj faktor.

Baš su ti košarkaši neodgovorni slikaju se sa Novakom namerno. I posle ga zaraze. I prave se nevinašca. Da ne pričam da igraju u zatvorenom bez maske.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Ne moze nikako 16.11., tada je bio u Torinu i igrao zavrsni masters, a 26.12 je prekasno

Naveo sam proizvoljno. To je informacija koja je procurela, ne mora da je tacna iako sve na to ukazuje, Mislim da je fer da se saceka konacan ishod jer ce biti u ponedeljak.

Apropo price o Srdjanu, iako sam Novakov navijac ne vidim zasto se Novak toliko u postovima ogradjuje od oca. Nije Novak mnogo razlicit od Srdjana, samo je elokventniji, ne kaze sve sto mu padne na pamet i ima PR tim iza sebe (los ali ima) pa se dosta toga pegla. Ne treba sve sto Novak pogresi, da se natovari Srdjanu na ledja (doslo je do toga da ga branim )

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Nije ok kako god da okrenes - otisao si na dogadjaje, pa si se "preventivno" testirao zbog masovnog dogadjaja koji si posetio 14. decembra. Ako si se testirao ujutru, pa otisao na te dogadjaje, opet, cemu testiranje? Sacekas rezultat testa pa ides.

Možda je bilo 16-og naveče. Meni su simptomi počeli dva dana posle prvog bliskog kontakta i to naveče. Ako je mislio da su sanše male da se zarazio i nije hteo deci da pokvari svečanost, onda je trebao bar masku da nosi minimum. 

 

Bilo kako bilo, glupost. Samo je pitanje veličine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od 17 do 25 decembra nije isao nigde. Cim je saznao bio je u izolaciji.

Izolacija kod ovog soja je smanjena na deset dana, primer je Evropsko u rukometu.

 

Nista tragicno ne vidim ovde, sve je stvar percepcije pojedinca. 25. decembra je verovatno dobio negativan test i izasao na ulicu.

 

Nervira me razmisljanje da se mogao zaraziti samo na toj utakmici a zajebavao se po BG u i ranije. 

 

Tipa, zarazio se par dana ranije i zbog toga je vec 25 og dobio negativan test.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Do 25. decembra. Izolacija za obicne smrtnike traje 14 dana, ali i da to stavimo po strani ostaju ova dva "problemcica".

Zvanicno da, ali znam za odredjeni broj sportista u nacionalnim timovima i za strance kad zele da se vrate kuci a zadesi se da su kod nas pozitivni testiranje se radi i ranije. Nije fer ali ima primera. Tako je mozda vec 25. decembra imao negativan nalaz. Pre par dana je i smanjena izolacija na 10 dana. 

 

Treba uzeti u obzir da se mozda nije testirao zbog zvezdine utakmice vec zbog nekog desavanja koje je posetio 16.12. Ako je uradio PCR test 16.12. uvece, reyultati bi verovatnije bili 17.12 ujutru.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

Do 25. decembra. Izolacija za obicne smrtnike traje 14 dana, ali i da to stavimo po strani ostaju ova dva "problemcica".

za sportiste je sada do 10 dana.Prvo je krenuo nba sa tom praksom pa su ostali isto to usvojili

Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji, ali opet je taj problem da ti odes da se testiras. Preventivno ili zbog simptoma, opet nebitno. Znaci, pokazujes svest da si bio na masovnom dogadjaju i da postoji sansa da si zarazen i odgovorno se ponasas jer imas jos masovnih dogadjaja. A onda opet odes na njih i tako to ponistis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...