Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

 

 

42 minutes ago, Don Juan said:
1 hour ago, Dracarys said:

Ja bih Novakov scenario uporedio sa Isusovim. Isusa su takođe uhapsili bez ikakvog razloga, kralj Pilat koji ga je ispitivao ga je proglasio nevinim i hteo je da ga pusti, međutim su skočili fariseji koji su ga želeli osuditi na smrt i pretili su Pilatu (fariseji-političari u ovom slučaju). Pilat je poslušao fariseje pod pritiskom. Tako će biti i sa Novakom, biće deportovan.

 

Uh dobro je. Kako si krenuo već sam se zabrinuo da će scenario biti isti do kraja.

 

Ne znam šta je gore, deportacija 3 godine, od raspa do uskrsnuća 3 dana.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cekaj, kako je to moguce? Jer i ako prikazuje poslednji rezultat, sto nije tacno, svaki je jedinstven, opet ne moze isti QR kod da prikaze dva razlicita rezultata, jer je njemu svakako poslednji test negativan jer inace ne bi mogao ni da putuje.

 

jebe lud zbunjenog.

1 minute ago, berti said:

Da li QR kod vodi ka poslednjem uradjenom testu za taj maticni broj? Mozda je oosle toga uradjen novi sa negativnim rezultatom

 

Pa i da je to slucaj, kako moze pre nekoliko sati kad su odmah skenirali ovi sa PPP da bude pozitivan, a sad kad mi skeniramo negativan?

Link to comment
Share on other sites

Zao mi ga je sa ljudske strane, tako da i ako je ispao govnar po ovom ili onom osnovu, ne treba da se ovako ponasaju prema njemu, ipak je prvi teniser sveta.

 

Ako izuzmemo to i posmatramo ovo kao dogadjaj za koji je javnost zainteresovana, nesto zabavnije odavno nismo imali prilike da pratimo.

 

bas mindfuck 😄

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kronostime said:

Qr kod sa stampane potvrde.

A vidim, bila gužva pa nisam video ranije. Ovo je iz Vatrenog oka Sanšur BGI i test je negativan. Upalo mi je u oko da je datum 22.12., dan JNA i to se slaže sa izjavama da mu je drugi test negativan. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, urosg3 said:

A vidim, bila gužva pa nisam video ranije. Ovo je iz Vatrenog oka Sanšur BGI i test je negativan. Upalo mi je u oko da je datum 22.12., dan JNA i to se slaže sa izjavama da mu je drugi test negativan. 

 

Brt objasni leba ti kako na onom erwinovom skenu istog QR koda samo od pre nekoliko sati stoji pozitivan?

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Brt objasni leba ti kako na onom erwinovom skenu istog QR koda samo od pre nekoliko sati stoji pozitivan?

ja sam našao ovaj, na twitteru
FIudT0zVQAAsKcS?format=jpg&name=large

Dajte taj drugi ako ga ima neko sačuvan? Moguće da sam našao pogrešan?

Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

QR kod sa dokumenta gde pise da je pozitivan, meni izlazi negativan. Jedino ako se isti maticni broj uvezuje, tj updateuje u zavisnosi od novih testova... 

 

Ali je problem sto pise i broj testa, koji je vezan za ovaj pozitivan, a ne za ovaj drugi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Meni oba QR koda pokazuju da je testiran negativno. 

 

Sad pokazuje, čovek je na PPP-u okačio da je prvi bio pozitivan kad se pojavio papir s rezultatom po Tviteru.

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...