Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

15 minutes ago, berti said:

Kako stoje stvari oko datuma Nadalove zarazenosti, izolacije i dolaska u Melburn? 

 

Cini mi se da su oni sa SK rekli da je sletio u Sydney pa produzio za Melbourne, a u saveznoj drzavi u kojoj se nalazi Sydney valjda ne vaze ista pravila kao u Victoriji i time nije morao biti u izolacji svih 14 dana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, McLeod said:

 

Pise vreme kad je test obradjen. Sto znaci da mu je poslata poruka automatski preko SMS servisa. Koji je obavezan uslov. E sad mi dalje mozemo da idemo u dubiozu sa mozda nije video poruku jer mu je to drugi telefon koji ne koristi, a na mejl mu stiglo u spam, ali realno, ako si se testirao normalno je sednes kuci dva, tri, pet sati i sacekas rezultat. Ne znam da li bi ijedno drugo ponasanje bilo normalno i iskreno ne znam ni kako bi ti bilo sta drugo palo na pamet.

 

 

Pa nije bio proces o tome, pricas o onome sto je predmet procesa. Ovo je sad njemu osnova za masnu kontra-tuzbu koju bi svakako trebalo da podnese sto pre.

A moguće da je on odradio antigen to veče, bio negativan a onda ovi iz batuta došli odradili PCR koji mu nije hitan pošto mu treba za putovanje posle obaveza koje već ima zakazane 17. i 18. 

Teoretski je mogao opušteno da odradi bar 17. ss decom a da još nije dobio rezultat, za photoshoot nema još potvrde da je bio tog datuma. 

Ja ne verujem da je Yon toliko baš retardiran da pozitivan šeta i slika se sa svima bez maske. Nije monstrum.

Edited by dulematic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Ja lepo kazem forumaski mason , a vi ne verujete:s_d:

 

off topic: prica se da spomenik tzv. stafeta, odnosno Titovih pionira koji i dalje stoji u centru, zajedno sa jos jedina dva komunisticka spomenika koji i dalje stoje u centru Kragujevca grade trougao, a ta zena koja drzi stafetu gleda u smeru poseda masona najviseg reda u Srbiji. Ja sam rodjen na toj liniji gde ona gleda.

 

Ne znam sta da vam kazem, budite finiji prema meni i necu vam zaboraviti.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Predragdjape said:

A ovo je inace pravi, tj original njegov test? Glasom Bate Stojkovica iz Maratonca...😂

jbt dade mi ideju da skeniram qr, i stvarno vodi na eupravu, ime i prezime Novak Djoković, potvrdna validna ali rezultat testa - NEGATIVAN

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darth Steva said:

 

Nemamo svi taj srkijevski mindset... znam da to moze da deluje cudno, mozda cak i neverovatno, ali tako je.

Uzdravlje!

 

LAZ !!!!!

 

😄

 

Odavno sam cekao pravu sansu da odam omaz jednom od najjacih trenutaka na proslom forumu.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pisemo o tome da se moraju ljudi vakcinisati da bi simptomi bili laksi, da ne steti sebi, klubu ,sponzorima..

To nema nikakve veze sa forsiranom imunizacijom nekog ko je imun zbog prelezanog COVID-a. A ja, barem prema tome sta si napisao u prethodnom postu, veoma jasno razumem da se zalazes za nesto za sta se ni medicina ne zalaze.

 

Da, trebao je ranije da se vakcinise.

 

Ali ne mozes da forsiras vakcinaciju sportista (ili bilo koga) koji imaju antitela. Nema smisla. Ni logickog ni medicinskog. 

Koliko sam ispratio do sada pricu oko COVID-a, najbolju imunizaciju imaju oni koji su prelezali COVID. Ja nisam, i zato sam se vakcinisao.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darth Steva said:

 

Nemamo svi taj srkijevski mindset... znam da to moze da deluje cudno, mozda cak i neverovatno, ali tako je.

Uzdravlje!

Jbg, po onome sto se ovde pise uglavnom se vidi ko za kog tenisera navija. Price o pravnoj drzavi, uredjenom sistemu  s jedne strane, a nalazenje opravdanja za Novakove gluposti sa druge, su samo oruzje u raspravi. Tako da...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

Koliko sam ispratio do sada pricu oko COVID-a, najbolju imunizaciju imaju oni koji su prelezali COVID. Ja nisam, i zato sam se vakcinisao.  

 

Jeste off topic, ali pitanje koliko je ovo tacno vezano za omikron. Ja imam druga koji je upravo cetvrti put bolestan. Takodje i nevakcinisan.

Link to comment
Share on other sites

ne znam ko je uopšte izvor onog PCR-a uopšte

 

broj potvrde je ok, stvar je u tome što ne piše na digitalnom sertifikatu kad je urađen test

 

jedino ako je neko imao neki stari njegov test pa fotošopirao pozitivan umesto negativan i promenio datum testa

 

ili na kraju krajeva ima još Novaka Đokovića

Link to comment
Share on other sites

Mislim ako hocemo da se igramo dalje ovo neminovno vodi u dva smera. Prvi je da je ovo neko fotosopirao, mada sam shvatio da je zvanicna informacija koju je prilozio u dokumentaciji, sto ako je tacno, opcija jedan otpada.

 

Druga opcija je da je lazirao pozitivan test, tako da nije zarazen isao medju decu, ali je onda prevarant.

 

Lose-lose.

 

Treca opcija postoji i vodi onome sto je Dule gore pomenuo, ali je tu problem - zasto se prilaze onda ovaj test? Tako da nema logike.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, djole said:

jbt dade mi ideju da skeniram qr, i stvarno vodi na eupravu, ime i prezime Novak Djoković, potvrdna validna ali rezultat testa - NEGATIVAN

 

Kačio je čovek na PPP-u i još neki su proveravali, u početku je bio pozitivan.

 

yfNhsHC.png

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...