Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

17 minutes ago, McLeod said:

 

1. Tacno

2. Delimicno tacno. Iznosi teorije zavere godinama, ali ne ide full mental kao njegov otac. Sto se vakcina tice, pozivao je da svako odlucuje o svom telu, sto inace avaksi pricaju.

3. Tacno

4. Tacno

5, Znamo, bilo je na prethodnim stranicama, ako nije falsifikat, a deluje da nije. Uzorkovan u 14h, pozitivan test dobio u 20h. Sto znaci da i ako moze nekako da se opere za postu 16, za 17. nema apsolutno nikakvo opravdanje, kao ni za slikanje za Lekip 18.

6. Tacno

7. Tacno

8. Tacno. Mozda ga ne mozemo kriviti, ali je svakako i tu ispao magarac, imajuci u vidu situaciju u Australiji, da budem najblazi moguci, to je ocajan PR.

9. Ovo ne znamo, niti je raspravljano o tome.

10. Ne. Ovde se nije ni odlucivalo o tome da li on ima pravo da ostane ili ne. Ovde se radilo o tome da li je postupanje granicara i vlasti koja ga je tehnicki stavili u imigrantski zatvor bilo po pravilima ili ne. Sud je odlucio da nije, jer su ocigledno prekrsili proceduru. To je sve. Nije se uopste radilo o tome da li je Djokovic ispunio administrativne uslove ili nije i ocigledno je za njih tu stvar jasna, i da nije ispunio te uslove. Dalja odluka o deportaciji se bazira na toj administativnoj odluci i na politickoj volji/promisljanju sta sada treba da urade, na cemu se inace i zasnivao inicijalan tretman.

2. sef nemackih liberala, koji je savezni ministar finansija:

Spoiler

https://www.zeit.de/news/2022-01/06/lindner-impfpflicht-eingriff-in-selbstbestimmungsrecht?utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F

 

  Lindner: Compulsory vaccination encroachment on the right to self-determination

 

Despite the Omikron variant, FDP party leader Christian Lindner calls for a course of moderate restrictions to be maintained in the corona pandemic. "The protection of health is a great good, but the greatest good of our constitution, that is and remains freedom," said Lindner on Thursday in Stuttgart at the Epiphany meeting of the liberals. He described compulsory vaccination as a sensitive encroachment on people's right to self-determination, which must rightly be decided without party lines.

 

:classic_sleep::classic_tongue:

 

4. nosio je masku tokom utakmice, ne uvek propisno i ne stalno. ja sam cak i bila iznenadjena koliko slika kao i video snimaka sam videla gde je nosio masku.

 

5. trebalo bi da ga je Ben uzeo iz sudske dokumentacije

datum uzorkovanja: 16.12. u 13:05

datum izdavanja rezultata: 16.12. u 20:19 

znaci trebalo je 7 sati za ovo :classic_biggrin: - i tu misteriju smo razresili

 

Spoiler

 

da sad i dalje malo izigravam CSI forenzicara :classic_biggrin: (valjda pod uticajem ovog sudskog procesa kome smo (manje-vise) prisutvovali ) - da ne osudimo prerano (priznajem, ja jesam par stranica ranije, a onda sam videla par komentara, pa reko bolje da razjasnimo detalje)

 

vi u Srbiji znate da li je vreme izdavanja rezultata zapravo moment kad su formirali pdf file (pretpostavljam) koji je onda poslat Novaku ili je to nesto drugo (npr. kad je rezultat izasao iz masine). sta je vama na vasim rezultatima testova pisalo i kako se to vreme poklapalo s vremenom kod ste primili to papirce?

kako se salje? Mejlom ili ima neki sajt gde on skida taj pdf fajl? ide li paralelno s ovim neki SMS tekst inficiranom kao upozorenje da pogleda e-mail i svoj rezultat ili se ceka kad ce inficirani da proveri postu? bese nemate korona aplikaciju na mobilnom koja vam u trenutku da zvucni signal da je stigao rezultat?

 

sta se onda desava? kontaktira li neko zarazene i daje li im instrukcije sta da rade (da idu u izolaciju) ili ide automatski propratni tekst s instrukcijama? ima li neke razlike u instrukcijama za asimptomaticne (navodno nije imao simptome)?

 

ozbiljno pitam jer ne znam koja je sasvim konkretno procedura.

 

 

6. zna li neko u koliko tacno sati je bila ta dodela pehara? pretpostavljam negde oko podneva, ne verujem da je bila bas ujutro.

za 18.12. moze da se vadi da je drzao distancu :classic_rolleyes: tokom fotografisanja, dok Francuzi ne potvrde/opovrgnu, ali onda ostaje sam intervju (razumela sam da je novinar bio u BG) za koji ama bas nikako ne mogu da vidim kako bi se izvukao.

9. sam sudija je imao neki komentar kako je Novak sve vreme bio fin, uljudan, skrusen i nije pravio probleme (sto je video iz transkripta)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, djole said:

očigledno je neko drndao po bazi danas, kako i zašto, pitanje je

 

zanima me jel neko proveravao ove qr kodove juče ili kad su se već dokumenta pojavila

 

Imamo samo ovo sa PPP. U trenutku kad smo mi ovde proveravali i za prvi se pojavljivalo negativan.

 

ja to ne mogu da objasnim.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djole said:

očigledno je neko drndao po bazi danas, kako i zašto, pitanje je

 

zanima me jel neko proveravao ove qr kodove juče ili kad su se već dokumenta pojavila

 

Strane sluzbe sto bi Andjus rekao:s_d:

 

Oduzmite Srkiju mikrofon.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

 

Bilo je na prethodnim stranicama, neko je dokumentovao kad je tacno aplicirao za vizu (bio je neki novembar, znaci pre nego sto je znao da li ce ici ili ne, sto je i logicno, 6.12. je bio krajnji rok) i za koju vizu je aplicirao i objasnjenje zasto ta viza nije "dobra". Australija izdaje tri razlicite vize.

 

Ovo je posle politicki cirkus, da je no namer kao ti ili ja i uradio isto, vratili bi te sa aerodroma kuci po kratkom postupku.

svi su aplicirali u novembru. tako se radi godinama. posle vizu ne moras da iskoristis ako resis da ne ides u Australiju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...