Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Just now, Tunji Awojobi said:


Nije (potpuno) tačno. Odluka na kraju jeste bazirana na proceduralnoj grešci, ali sudija jeste komentarisao i njegovu dokumentaciju i pomenuo nešto tipa da je eminentni lekar i komisija potvrdila medicinsko izuzeće - mrzi me sad da tražim tačno šta je rekao - ali iz toga se moglo zaključiti da on smatra da nije bilo validnog razloga da ga ne puste. 

 

 

 

Da, ali je stvar u tome da uopste nije prica o medicinskom izuzecu, vec o administativnoj gresci. Dalje, ovo sto sam rekao gore, pitanje je da li je u ovom trenutku na snazi propis po kojem samo australijski drzavljani mogu da udju u zemlju nevakcinisani.

 

Novak ima diplomatski pasos, pa tu mogu da vaze i druga pravila, kao i posebna pravila AO koja ce biti u tom njihovom mehuru.

 

Znaci imamo potpunu administativnu zavrzlamu van te administrativne greske na koju ga hvataju i postoji milion i jedan nacin da ga napadnu, ako hoce.

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, berti said:

Kako stoje stvari oko datuma Nadalove zarazenosti, izolacije i dolaska u Melburn? 

 

On 1/8/2022 at 1:15 PM, wwww said:

Nadal je 20.12. objavio da je pozitivan, pretpostavljam da se testirao 19.12.

ne znam koja su pravila u Spaniji za izolaciju vakcinisanih koji su pozitivni. Mozda se njima odredjuje samo 10 dana izolacije (sto ga onda oslobadja izolacije 29.12., pa 30.12. moze da sedne na avion za Australiju i 31.12. se slika na RL areni), a mozda posle 5/7 dana, ako nema simptome 72 sata, moze da odradi pcr test pa ako je negativan moze da izadje iz izolacije.

razlicite zemlje - razllicita pravila.

 

Sad mozes mirno spavati

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Po svemu sudeci i tu postoje razlicita pravila za razlicite drzave i u zavisnosti da li je neko australijski drzavljanin ili nije. Tako da medicinsko izuzece koje je proklamovao AO moze biti u sukobu sa pozitivno-pravnim propisima zemlje ili federacije posto kontam da u zavisnosti od epidemioloske situacije da ne bi donosili zakone svaki dan, svaka drzava donosi uredbe maltene na nedeljnom nivou.

 

Ovo je moja pretpostavka posto sam citao malo o tome ranije, znaci ne tvrdim 100%, mada mislim da sam u pravu.

 

Sto je onda jos jedan osnov za ft1p za vlasti, ako hoce da se zajebavaju i sa tim.

Ja poznajem tu kod mene jednu porodicu došli su pre korone u međuvremenu je otac te porodice umro od korone i evo oni se već dve godine ne vraćaju jer neće da se vakcinišu a navodno ne daju im da uđu u zemlju. U svakom slučaju ako ovi vrate Novaka ko im ne veruje uvek će govoriti da su to namerno njemu uradili a opet sa druge strane neko će i podržati tu drugu odluku... Kolo bez kraja, kako god okreneš.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

 

O cemu mi pricamo ovde?!

 

A obican covek nakon prelezanog COVID-a kad hoce u drzavi Srbiji da se vakcinise kazu mu "vi ne treba da se vakcinisete, dodjite za par meseci".

 

To forsiranje ima smisla jedino ako je sportista nevakcinisan i nije prelezao COVID nedavno (te mu nivo antitela nije dovoljan da bude imun). 

 

I vakcinisani ljudi mogu zaraziti druge ljude. Jbt. 

Pisemo o tome da se moraju ljudi vakcinisati da bi simptomi bili laksi, da ne steti sebi, klubu ,sponzorima..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, attolini said:

 

.

 

Vreme obrade testa i vreme poslate poruke nisu jedno te isto vreme, a tim pre, vreme primljene poruke...

 

Za tebe je mozda normalno da sedis i cekas, za mene takodje , ali za nekog ko se verovatno testirao stotinak puta, i bio 99 puta negativan ...sumnjam...

 

.

 

I da si u pravu, to bi znacilo da se bas tad desilo da servis zabaguje i bas tad se desilo da nije uneto u sistem odmah (mada znam da to ide automatski), a i da je sve to bilo tako i da mu damo opravdano za ceo dan 16. opet nema nikakvog objasnjenja za 17, jer je proslo jos dobrih 15 sati do trenutka kada je on otisao da deli nagrade deci.

 

nema trika da nije dobio obavestenje do tad, bukvalno ne postoji 0.0000001% sanse za tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

Gledam sad Melburn na CNN neki reporter, ne kaže ništa pametno, ali ostaje utisak:

Evo već par sati jedan nevakcinisan je u Melburnu i umesto da vlasti proglase novi lockdown dok ne ode - ništa, voze se kola čak pojedini i šetaju na otvorenom, ništa, kao da je najnormalnija situacija na svetu.
Bar da se građani samoorganizuju, da dok ne ode ovaj sede kod kuće, samoizoluju, sklone se od opasnosti - opet ništa. Bukvalno se  ponašaju kao da im je svejedno.
 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Darko said:

Jel test procesiran u 8 sati naveče ili je rezultat dobio nazad u to vreme? Ako je ovo kasnije, debil na kvadrat. I veoma je moguće da se to može iskoristiti kao razlog za deportaciju, karakter koji ne poštuje izolaciju i koji stavlja druge u rizik. Jedino ako mu je rezultat toliko mizeran da nema dovoljno količine virusa da zarazi druge, u šta sumnjam. A i ako jeste, moguće da mu sutradan količina virusa bude veća.

 

Naravno, u slučaju da nije znao. A stvarno hoću da verujem da je tako, teško mi je da poverujem da je baš toliki debil. 


Ovo je dokument sto McL spominje 

FIub_OsUcAIjHeE?format=jpg&name=large

 

On se stvarno testirao oko 13h, otisao u Postu na svecanost, nakon toga dobio rezultate testa (oko 20h) i onda svakako sutradan isao na oni dodelu sa decom i dan nakon toga na slikanje.

Skandalozno ponasanje

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Steva said:


Ovo je dokument sto McL spominje 

FIub_OsUcAIjHeE?format=jpg&name=large

 

On se stvarno testirao oko 13h, otisao u Postu na svecanost, nakon toga dobio rezultate testa (oko 20h) i onda svakako sutradan isao na oni dodelu sa decom i dan nakon toga na slikanje.

Skandalozno ponasanje

A ovo je inace pravi, tj original njegov test? Glasom Bate Stojkovica iz Maratonca...😂

Edited by Predragdjape
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, svi pjevaju said:

 

Znači 7 sati mu trebalo a McLeodu 3. Pametnom dosta.

 

Kakva sam ja elita jebote, nisam shvatao to do sad. Ili jos bolje - kakav sam ja Federer za Djokovica. xD

Edited by McLeod
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

A ovo je inace pravi, tj original njegov test? Glasom Bate Stojkovica iz Maratonaca...😂

 

Pa jedino ako nije prilagao lazan dokument na sudu, sto bi mu mozda i bila manja bruka.

 

2 minutes ago, svi pjevaju said:

 

Znači 7 sati mu trebalo a McLeodu 3. Pametnom dosta.

 

Novak nema veze kao McL :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...