Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

1 hour ago, McLeod said:

 

Pise vreme kad je test obradjen. Sto znaci da mu je poslata poruka automatski preko SMS servisa. Koji je obavezan uslov. E sad mi dalje mozemo da idemo u dubiozu sa mozda nije video poruku jer mu je to drugi telefon koji ne koristi, a na mejl mu stiglo u spam, ali realno, ako si se testirao normalno je sednes kuci dva, tri, pet sati i sacekas rezultat. Ne znam da li bi ijedno drugo ponasanje bilo normalno i iskreno ne znam ni kako bi ti bilo sta drugo palo na pamet

posto je testiranje odradio u 13h, a onaj kosarkas Barselone je objavio da je pozitivan oko 19h za pretpostaviti je da je Novakovo testiranje bilo u sklopu nekog regularnog testiranja, a koliko sam procitala kod sportista koji nemaju nikakve simptome se ne cekaju rezultati u kuci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

posto je testiranje odradio u 13h, a onaj kosarkas Barselone je objavio da je pozitivan oko 19h za pretpostaviti je da je Novakovo testiranje bilo u sklopu nekog regularnog testiranja, a koliko sam procitala kod sportista koji nemaju nikakve simptome se ne cekaju rezultati u kuci.

 

naravno, rekoh da mozemo da mu damo popust za isti dan, za sutra je vec zeznuto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Ok, znali smo da Srki nije baš “najoštrija olovka u pernici” ali da se lik zahvaljuje “brigadnom generalu “Mojte Gađo”” na podršci Novaku, i masa koja kliče na to, pa jebote. Hahahhahaha

 

 

Iskreno, meni je neverovatno da nema ni zrna sumnje u ono što pročita.

 

Da nije takav ne bi prodao sve što ima i uložio u talenat svog sina, danas ne bismo imali GOAT-a iz Srbije.

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahaha da li je realno da su prekinuli kad je stiglo bas ovo pitanje hahahahahahhahahahaha do jaja.

 

Bravo za PR tim 😄

 

Srki diriguje muzici i poziva ih da ustanu i zagrle se 😄 epic shit.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...