Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

nisam gledala ni Kecmanovica ni Sonega, te ne mogu nista da kazem o njihovoj formi. Citala sam da je kao Kecmanovic rekao (valjda Ozmu) da mu je Nalbandian mnogo pomogao da ne bude vise jednodimenzionalan igrac, da bolje razume igru itd. itd. Ako mu je verovati na samoanalizi. Meni ove dve pobede nad Karuzom i Polom nisu dovoljna potvrda da je to tako.

Sonego je konstantan, uporan, izdrzljiv... nesto kao David Ferer.

Tako da bih ja pre rekla da Sonego pobedjuje. Ali nek nas Kecmanovic sve iznenadi.

 

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam video kako je Kirijosa ispoštovala kengurana crowd...Pa i nije mogao originalnije da ih namaže: "...alo, rodjaci...šta je ovo? Austalian ZOOpen...? Kakav sunovrat jedne nacije po svim levelima kada lujkica Kirijos jedini preuzima ulogu glasnogovornika zdravog razuma. Političari su na poslužavniku dobili serviran uber-ventil za napaćenu raju, reflektovali njihov frust na Novaka ali očigledno i sve koji su nekako stali uz njega...i sada jašu na tom talasu. Novak i da je zaigrao ovde, to bi se završilo za par dana nekim ekscesom. Genuine Witch hunt...jedan kroz jedan.

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Сутра неколико одличних мечева у најави. Кецман против Сонега, права прилика да видимо колико стварно може. Отворио му се жреб овим дешавањима са Ђоковићем...па ајде сада мали покажи од чега си. Биће занимљиво испратити и мечеве Алкараса и Беретинија. Навијам за Италијана, просто не волим ове Шпанце када је тенис у питању... Шаповалов се провлачио али мислим да ће га Опелка рутинирати. Још један занимљив меч. Брат Рус мислим да може ако ништа добро ознојити гузицу Бику са Мајорке. Добар термин меча за нас, може се уз јутарњу кафу пратити.

Link to comment
Share on other sites

@Neme i ostali padobranci

 

Mek je kao vrsni učitelj svoje znanje moći prenio na niz forumaša na tenisu, od kojih ponajprije treba istaći Alcestu. Ni Dracarys ne zaostaje mnogo. Čak se prošle godine razmišljalo i o ovome 

 

On 6/30/2021 at 8:56 PM, der Gabelschwanz Teufel said:

 

Predlažem jedan mali forumski turnir na kom bi učestvovali @alcesta, @Drakaris i @McLeod kao već afirimisani i dokazani jinxeri i @NMX na osnovu specijalne pozivnice organizatora pošto je počeo da pokazuje znakove izuzetnog talenta u navedenoj disciplini.

 

a evo i zašto se odustalo od te ideje

 

On 6/30/2021 at 9:05 PM, alcesta said:

Nije to fer, kad bi bilo kao ono takmičenje u navlačenju konopca ne bismo imali šanse mi svi da se poređamo s jedne strane a Mek sam da vuče s druge, toliko mu niko nije ni blizu  :classic_biggrin:

 

:classic_biggrin:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, svi pjevaju said:

@Neme i ostali padobranci

 

Mek je kao vrsni učitelj svoje znanje moći prenio na niz forumaša na tenisu, od kojih ponajprije treba istaći Alcestu. Ni Dracarys ne zaostaje mnogo. Čak se prošle godine razmišljalo i o ovome 

 

 

a evo i zašto se odustalo od te ideje

 

 

:classic_biggrin:

Ja dominiram samo na slemovima, mada ni na Indijen Velsu nisam bio los, jer sam ekspresno izbacio Medvedeva. Dimitrov rezirao sjajan preokret.

 

Inace sam potpuno zaboravio na ovog forumasa sa avionima i onda udjem u profil i vidim da je to Rickon Dickon. Sto menjate imena :furious:

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vanjabarsa said:

 

Vrlo lako :classic_cool:

 

2 minutes ago, gggggggg said:

kakva steta sto djokovic nije imao medvedovu osobinu da otera u kurac one koje to najvise zasluzuju i umesto toga je blamantno sirio ljubav i pozitivu. mozda ne bi bio na 20gs-a ali bi bar ispao veci jack nego sto je sada.

20 GS vs. veći džek... hmmm... težak izbor, nema šta. Mora se tu doooobro razmisliti.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, gggggggg said:

kakva steta sto djokovic nije imao medvedovu osobinu da otera u kurac one koje to najvise zasluzuju i umesto toga je blamantno sirio ljubav i pozitivu. mozda ne bi bio na 20gs-a ali bi bar ispao veci jack nego sto je sada.

pa uradio je to na USO 2008 posle meca s Rodikom i to mu se surovo obilo o glavu.

 

Link to comment
Share on other sites

trenira je janko ???

 

ja nisam gledala mec samo sam pratila rezuktat a videla sam neke komentare ;kako jova mala (posto je sada glavna riba i vrhunska teniserka :wink2:) zbog zulja nije mogla da dobije mec a i da danka uprkos tome jedva pobedila .

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...