Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

4 hours ago, vanjabarsa said:

on, bata i mama ( kolikogod ima odlicne komentare na raznorazne teme i simpaticna mi je generalno) mnogo sebi pridaju znacaj i vole da prduckaju :ss: 

doduse , ovde su ga valjda i pitali za komentar.

sta hoce brat od pirgavog Skota, sta njemu smeta? Koji je on faktor u tenisu?

Link to comment
Share on other sites

Bio Džejmi u pravu ili ne, pogrešno je legitimisati ili osporavati nečije stavove samo na osnovu toga koji je dotični faktor u tenisu, ili dolazimo do toga da za Big3 sve mora biti dozvoljeno što drugima nije. Čak i lenji kreten poput Kirgiosa može biti u pravu ponekad, iako je kreten.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Dzejmi (kao produzena ruka LTA i direktno zainteresovan da pare od Wimbldona ostanu britanskim igracima, a ne podele se ostalim, nebritanskim igracima) se vec kacio s Novakom oko teniske politike, tako da ova njegova izjava uopste ne iznenadjuje.

 

ono sto je "zanimljivo" je da u svim drugim situacijama doticna grupa aktivista slepo veruje u sve zivo sto naucnici i oficijelna tela kazu, a kad takvo neko telo sad da "WC" Novaku za AO onda se dovodi u pitanje njihov integritet :wink2::classic_rolleyes:

(potpuno je druga stva sto ljudi u Srbiji ne veruju zvanicnim institucijama, Britanci i Dzejmi im veruju, osim kad je Djokovic u pitanju :wink2: ).

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

 

Dzejmi (kao produzena ruka LTA i direktno zainteresovan da pare od Wimbldona ostanu britanskim igracima, a ne podele se ostalim, nebritanskim igracima) se vec kacio s Novakom oko teniske politike, tako da ova njegova izjava uopste ne iznenadjuje.

 

ono sto je "zanimljivo" je da u svim drugim situacijama doticna grupa aktivista slepo veruje u sve zivo sto naucnici i oficijelna tela kazu, a kad takvo neko telo sad da "WC" Novaku za AO onda se dovodi u pitanje njihov integritet :wink2::classic_rolleyes:

(potpuno je druga stva sto ljudi u Srbiji ne veruju zvanicnim institucijama, Britanci i Dzejmi im veruju, osim kad je Djokovic u pitanju :wink2: ).

bas tako .................

Link to comment
Share on other sites

Posebno me raduje sada kad se setim jucerasnjeg mislim itv sa Woodbridge napr ili Piati sve sami super strucnjaci koji  ne mogu da veruju da se neko nada i ocekuje da ce novak biti pusten u u australiju jer naravno da nece oni to znaju - he he pozdravio ih dzejmi 😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

i sta sad hoce? da se u javnom prenosu na tv skine do gola i da mu javno urade detaljan pregled sve s analnim pregledom (i tv kamerom ukljucenom) da li bi ih tad to zadovoljilo?

:ajme::twak:

 

a tek sto mi ide na zivce kuknjava kako su stanovnici Viktorije mnogo patili prethodne 2 godine!!!!

a ostatak sveta nije? :twak:

inace, gori lockdown je u Kini, pa ne vidim da se nesto ubise od simpatija za milione i milione Kineza zakljucanih (bukvalno, pa jos sa zavarenim vratima) u domove zbog pojave nekoliko slucajeva corone u gradu.

 

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci sad se treba ravnati sa Kinom, sve da nas stave u karantin :classic_rolleyes:

A stanovnici Melburna jesu prosli mnogo gore od bilo koga u Evropi ili Americi i to su cinjenice.

Bas me zanima kako bi bilo od vas gledao na ovo da 2 godine ili godinu dana nisu mogli da vide najblize, da li bi imali toliko opravdanja ili bi mu sve po spisku, i njemu i vlastima.

Link to comment
Share on other sites

nigde u svetu nisu teniseri donosili odluke o karantinu nego njihove vlade, politicari .... tako da nije kinezima, australijancima i ostalima kriv novak sto nisu vidjali najblize.

(nisam ni ja i moje kolege  videla svoje 3 meseca na pocetku pandemije , ne vidim da mi je rafa, novak, carlos a. ili bilo ko od njih kriv.)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posle Kineskog i Australijskog karantina sledi Italijanski koji sam na svojoj kozi osetila, na sahranu rodjenom bratu nisam otisla jer smo bili zakljucani. Sta smo onda trebali svi da pljujem po Rodziju koga su ubrzo zatim nevakcinisanog pustili da se svrcka po Milanu i snima reklamu za Barillu? A u Milanu onoliko umrlih koliko cela Australija nije imala. 

Znaci veze jedno sa drugim nema. 

Mi smo propatili nase, a Rodzi za to nije kriv.

Tako i Australijancima nije kriv Novak, ali mediji koji su naklonjeni nekom drugom :classic_rolleyes: namerno dizu tenziju kako bi sje..li Novaka. To je samo na njihovu sramotu. Covek im nije nista uradio, osudjuju ga zato sto je dobio medicinsko izuzece. Mozda se i njima "posreci" da ga dobiju...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Boxy said:

Znaci sad se treba ravnati sa Kinom, sve da nas stave u karantin :classic_rolleyes:

A stanovnici Melburna jesu prosli mnogo gore od bilo koga u Evropi ili Americi i to su cinjenice.

Bas me zanima kako bi bilo od vas gledao na ovo da 2 godine ili godinu dana nisu mogli da vide najblize, da li bi imali toliko opravdanja ili bi mu sve po spisku, i njemu i vlastima.

 

prosli gore od Bergama? prosli gore od ljudi u Ekvadoru (treba li da trazim i kacim slike iz Quito-a)? od Spanije i Francuske prosle godine? od Portugala prosle zime? od UK? od NY ili Kalifornije?

daj, nemoj da se zezamo!

ceo svet je prolazio kroz raznorazne vrste restrikcija, zatvaranja skola, neke vrste lockdowna i ogranicenog kretanja. mnogi nisu videli svoje najblize (a starije) jer nisu zeleli da im slucajno prenesu virus. pitaj Andju na corona temi sta ona misli da li je u USA bilo tako fino i opusteno (ona se stalno buni(la) protiv restrikcija i mera). i sad je samo gradjanima Viktorije bilo tesko i samo oni su patili! ma kako da ne! a kad zavrse lokdown oni svi napolje u slobodnu setnjicu i druzenje kao da pandemije nema! dok je ostatak sveta i dalje drzao neke mere (u manjem ili vecem obimu).

 

to sto je australijska Vlada i narocito vlada Viktorije izabrala takvu strategiju u ovoj pandemiji je njihov izbor. Svedska je imala drugu strategiju i snosila posledice. koliko starijih ljudi je pomrlo tamo jer je njihov epidemiolog smislio "svedski model" borbe s pandemijom? bice da je porodicama tih preminulih onako bas fino, bajno i sjajno sto su im najmiliji preminuli sami po starackim domovima i bolnicama, ali je stanovnicima Melburna bilo mnogo teze da sede u kuci koju sedmicu. ma da!

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Boxy said:

Bas me zanima kako bi bilo od vas gledao na ovo da 2 godine ili godinu dana nisu mogli da vide najblize, da li bi imali toliko opravdanja ili bi mu sve po spisku, i njemu i vlastima.

 

Apsolutno bih bio besan, ali ovde nije kriv Novak nego ti politicari ili ko vec, oni koji ne gledaju sve ljude ravnopravno. 

 

Naravno, da sam licno ugnjetavan toliko dugo verujem da bih i ja pljuvao Novaka, iz cistog revolta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

 

prosli gore od Bergama? prosli gore od ljudi u Ekvadoru (treba li da trazim i kacim slike iz Quito-a)? od Spanije i Francuske prosle godine? od Portugala prosle zime? od UK?

daj, nemoj da se zezamo!

ceo svet je prolazio kroz raznorazne vrste restrikcija, zatvaranja skola, neke vrste lockdowna i ogranicenog kretanja. mnogi nisu videli svoje najblize (a starije) jer nisu zeleli da im slucajno prenesu virus. pitaj Andju na corona temi sta ona misli da li je u USA bilo tako fino i opusteno (ona se stalno buni(la) protiv restrikcija i mera). i sad je samo gradjanima Viktorije bilo tesko i samo oni su patili! ma kako da ne! a kad zavrse lokdown oni svi napolje u slobodnu setnjicu i druzenje kao da pandemije nema! dok je ostatak sveta i dalje drzao neke mere (u manjem ili vecem obimu).

 

to sto je Australijska Vlada i narocito vlada Viktorije izabrala takvu strategiju u ovoj pandemiji je njihov izbor. Svedska je imala drugu strategiju i snosila posledice. koliko starijih ljudi je pomrlo tamo jer je njihov epidemiolog smislio "svedski model" borbe s pandemijom? bice da je porodicama tih preminulih onako bas fino, bajno i sjajno sto su im najmiliji preminuli sami po starackim domovima i bolnicama, ali je stanovnicima Melburna bilo mnogo teze da sede u kuci koju sedmicu. ma da!

 

I to samo sto je Noksa dobio specijalno izuzece, da je slucajno dobio Nadal ili zli Federer, onda bi bili jadni stanovnici Melburna, smrc, smrc 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Koliko je postova potrebno da se obori rekord sa onog RG? 

Na kojoj temi? Mislim da se dugotrajne teme kao Novakova ne računaju :classic_biggrin:

A prigovorio si da ne gori dovoljno, valjda se sad dovoljno zagrejala :classic_tongue:

Edited by alcesta
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boxy said:

 

I to samo sto je Noksa dobio specijalno izuzece, da je slucajno dobio Nadal ili zli Federer, onda bi bili jadni stanovnici Melburna, smrc, smrc 

ja sam corona politiku Australije kritikovala i na corona temi ovde na forumu, sve s neadekvatno osmisljenim hotelima za karantin i ostalim glupostima, tipa nedozvoljavanju sopstvenim drzavljanima da se vrate nazad u zemlju. idiotluk nevidjeni! ali to gradjane Melburna i Viktorije/Australije ni u kom slucaju ne svrstava u deo svetske populacije koja je najvise propatila tokom ove pandemije. ni priblizno. tako da mi njihova kuknjava ide na ganglije.

 

sto rekose kolege gore, mnogi ljudi u svim zemljama sveta su propatili tokom ove pandemije, mnogo vise od Australijanaca (koji su sve s punim stadionima pravili sportske dogadjaje dok je ostatak sveta patio). mnogi su pomrli (sto od corone, sto od nemogucnosti da dodju do tretmana za neku drugu bolest zbog corona pacijenata), mnogi su izgubili najblize, mnogi su posle dugotrajnih boravaka u bolnici na intenzivnoj jos mesecima prolazili kroz terapije da se iole ponovo osposobe za normalno funkcionisanje (ponovo ucili da hodaju itd.), mnogi i danas pate od posledica zaraze, mnogi lekari su nastradali, mnogi su i danas iscrpljeni (fizicki i psihicki), mnogi su izgubili svoje manje firmice/biznise/posao, mnogi su finansijski prilicno unisteni, deca svuda u svetu su prakticno izgubila 2 godine obrazovanja, mnogi su psihicki propatili zbog posledica pandemije (sto zbog zakljucavanja, sto zbog neizvesnosti i sveg ostalog), mnoge zene i deca su trpeli vece nasilje u porodici nego u "normalno" doba a nisu mogli da pobegnu oda nasilnika niti da zatraze pomoc, da se izmeste u sigurne kuce, neki cak i izgubili zivote. itd. itd. 

 

i onda dodje neko iz Melburna i Viktorije i tvrdi da su oni najvise propatili od svih na svetu! ma, mrs more!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

e pa, bas mi je drago sto je " lekarska tajna ime i prezime bolesnika i bolest od koje on boluje "

tako da , mogu da se okrenu naglavacke , nece saznati od ovih sto su odlucivali o izuzecu - nista.

a pisace do besvesti i ne bi me cudilo da nadju neki modus da ga udalje sa turnira ....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...