Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

Pre bi mogli Siner i Alkaraz do GS titule nego Feliks. 

Citam ovde da je Siner na zadnjoj KZŠ najavio novo lice u svom stabu, pominju se McEnroe i Sarapova :classic_ohmy:

https://corrieredelveneto.corriere.it/veneto/sport/22_gennaio_20/jannik-sinner-un-volto-nuovo-mio-team-mcenroe-favorito-sharapova-alternativa-dbad9038-79d2-11ec-8fc1-40693428f33c.shtml

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Deluje mi da Simona nikad mršavija nije bila, baš je doterala liniju, a nema više ni onolike mišiće. Videćemo kako će to dalje uticati na njenu igru.

 

Ali koliko je Džonson smešan :lol_2:

 

Meni su obojica smesni :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da zamislim da Šarapova nekog trenira.

Inače nije mi stvarno jasna ta fora s Ronaldom, kad on slavi golove od publike se ionako ne čuje kakve zvuke eventualno proizvodi, a zašto bi to uopšte australijskoj publici bilo zanimljivo i to baš sad... :smiley5:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Publika na AO je na dobrom putu da po primitivizmu nadmaši redneck-ove sa US Opena i "englesku gospodu" sa Wimbledona zajedno.

 

Kakva je to samo zavedenost propagandom kompletne nacije, može se slobodno porediti sa najgorim periodima u ljudskoj istoriji (naravno samo po zavedenosti, nikako po posledicama).

Edited by Stiletto87
Link to comment
Share on other sites

Ne volim ni ja, ali ovo poprima neviđene razmere.

Otkinuli zbog lokdauna, a za isti najmanje krive one koji su im to uveli.

 

Mogu da zamislim šta bi bilo da su Novaku kojim slučajem dozvolili da učestvuje. Verovatno bismo strepeli od Monika Seleš scenarija svaki meč.

Edited by Stiletto87
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Stiletto87 said:

Ne volim ni ja, ali ovo poprima neviđene razmere.

Otkinuli zbog lokdauna, a za isti najmanje krive one koji su im to uveli.

Pa da su razumni i racionalni to bi značilo da nisu otkinuli :classic_biggrin:

Kako god, drago mi je što je Novak daleko od svega ovoga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Još je rano, ali Kec svakako nikog ne može da ugazi :classic_biggrin: e sad, da pobedi ima šanse, doduše nisam Sonega ovde gledala, ali mislila sam da Miomir ni Pola neće proći, posebno ne u tri seta.

Sad kad smo i Mek i ja ovo napisali to je verovatno to što se tiče njegovog AO...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek sam zastupao teoriju da se velikim igračem ne postaje samo zato što si elementarno bolji od drugih, već i zato što iskoristiš šansu da napraviš rezultat. Kad se to desi prvi put, mnogo je lakše ponoviti uspeh pa i otići još dalje. Kako kažu, prvi milion je najteže zaraditi:classic_happy:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...