Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

2 minutes ago, Instinkt said:

Tipujem da osvajaju! Samo servis 😁

 

U slučaju da budu motivirani, mene ovo nimalo ne bi iznenadilo. Ispali su iz singla, sad se mogu potpuno posvetiti dublu a odlični su singl igrači (takvi su uvijek puno opasniji u dublu kada su samo na njega orijentirani, topla voda, znam :classic_biggrin:) plus fali im mečeva i igraju pred domaćom publikom.

Link to comment
Share on other sites

@svi pjevaju

 

Obojica imaju odličan servis za ove dubl igrače, teško im uopšte riternirati. A nisu ono, klasične bukve Isner i Opelka da ne mogu prebaciti lopticu iz riterna, tako da su prilično opasni ako im se igra. Al opet, ne bi me čudilo da ispadnu već sledeće kolo protiv neka dva osrednja dubl igrača 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Браво Кецмане! 

Велики успјех, и нисам баш сигуран да су му минималне шансе против Беретинија. Напредак у игри је очигледан, као и стабилност и мирна глава. То је нешто што није имао раније. 

Алкарас би му био тежи ривал чини ми се. 

Ајде још брат Рус да измори макар Надала и доста за данас. 

Link to comment
Share on other sites

Igrali su jednom, prosle godine u Parizu je Monfis dobio 2-1. Nije Kecmanovic ni ovde bez sansi, ali mora biti jako stabilan sa osnovne linije i strpljiv, ali istovremeno dovoljno agresivan da ne dozvoli Monfisu da se razmase.

 

Mora da bude i fizicki u stanju da ako uspe da diktira mec izdrzi taj ritam, jer ce se onda Monfis povuci i samo vracati do iznemoglosti.

 

U svakom slucaju odlican test za njega.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ајде још брат Рус да измори макар Надала и доста за данас. 

 

Brat rus bi mogao da ga izmori samo ako ga Nadal nosi na krkače ceo treći set...i to sa svim torbama pride. Kačanov ništa ne može da pročita...izgubio je prvi set još na zagrevanju koliko deluje zbunjeno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadal kao masina svaki put posle povrede.

 

Jeste Hacanov izgubljen kao sjaj u travi, ali nisam siguran ni da Zverev/Cicipas/Medvedev trio moze da ga poremeti ovde, nazalost.

 

Dodatni problem u jednacini je da u sledecem kolu ako Karacev ne napravi jos jedno cudo, i onda prodje Zvereva u cetvrtfinalu, u polufinalu ima bukvalno bye dok ce u drugoj polovini biti klanje.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dracarys said:

Ovo je Kecmanu maksimum, ne znam kako ce protiv preiskusnog Monfisa. I da prodje kojim slucajem, ceka ga topdzija Beretini

Vi to kao da se očekuje da on osvoji :classic_biggrin: i ovo je super dokle je stigao.

3 minutes ago, McLeod said:

Nadal kao masina svaki put posle povrede.

 

Jeste Hacanov izgubljen kao sjaj u travi, ali nisam siguran ni da Zverev/Cicipas/Medvedev trio moze da ga poremeti ovde, nazalost.

Da bi ga poremetili treba prvo da stignu do njega, videćemo s kim će uopšte igrati na kraju. Od Cicipasa svakako do šljake ništa ne očekujem, ne znam muči li ga još taj lakat ili je samo glava u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Drug Crni said:

Misha ce proci Le Monfa..predajom potonjeg zbog neke povrede..

Nego, @Losmi17da li vec kasnimo sa jednim 'heshtegom' vrste #spasiteturnir? :smiley33::kece:

Ja to napisao na dan pocetka turnira ili dan pre.

Pa se iskljucio posle Novak sage.

Pratim pomalo turnir al ne pisem mnogo ovde.

Navijam da Sasha osvoji, moze i Medo.

Krivo mi zbog Karlitosa, gledao jutros.

Mali puca od energije, ima ozbiljan potencijal. I nije prevarant kao zemljak mu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Pa ima i nekoliko finala u tih 8 poraza, nije kao da je gubio u prvoj nedelji. 

Tacno, cak je par tih poraza bilo kada su ga mucile povrede ili kad je bio u krizi.

 

Vise reagujem na sentiment kako on sad iskace u prvi plan jer Novak nije tu. Mislim da nije pokazao nista u prethodnih par godina ovde sto bi ga svrstalo u prvi krug favorita.

 

Ima sanse naravno, ali je autsajder, bar po mom misljenju.

Link to comment
Share on other sites

Od Kacanova toliko... 

Meni su Nadalovi mecevi totalno negledljivi. Sa ovim svojim ritualima u doba pandemije kad se sve dezinfikuje i sterilise on se bez imalo blama izmedju svakog poena cese napred i nazad pa jos nam reziser svaki put to i prikaze :twak: da sam na mestu njegovih protivnika trazila bih da mi se i loptice sterilisu pri promeni servisa, a rukovanje posle meca moze samo ako stavi rukavice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...