Jump to content

KK Budućnost


goldberg

Recommended Posts

Kakav mec u Moraci! Mi smo posle pauze i prelezane korone, izgledali kao probuseni balon. Uz jedan trening i povredu na treningu Z. Nikolica. Udjoh nekako u salu. Bilo mozda 15-20 navijaca. Dobra zajebancija. Ne znam kako smo dobili ovo iskreno, tokom meca sve je islo na vodenicu Burse koja je bolji roster nego sto to tabela pokazuje. Uz to dodati procente njihovog suta za 3 koji je u jednom momentu bio nesto veci od 71% , na uzorku od 14 pokusaja (10/14). Bas ne znam. Spomenuo bih atmosferu koju je napravilo tih 15 ljudi, koja je zivota mi bolja, nego nekad da je puna sala. Tacno su nekako uspjeli da probude tim koji je bio spreman za predaju. Svaka cast momcima.

Edited by Nemam_ti_kad
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam mec.

 

Gosti dosli sa 6 igraca (petorka Needham - Freeman - Bitim - Dudzinski - Hayes uz omalenog Andrewsa) i cetvoricom domacih koji ne bi imali mesta ni u pola ABA2 lige. Buducnost nikako da se kompletira sa svojih 10+2 igraca, ovog puta je Z.Nikolic aut do kraja meseca.

 

Uzasan pocetak domacih i odbrana koja se svodila na pretnju mrkim pogledima dok su gosti lagano sutirali sami, kao da su na treningu. Ni sudjenje nije bilo bas naklonjeno igracima Buducnosti, ne znam zasto je Cobbs iskljucen, pogotovo jer su sudije zaista stitile petoricu igraca Burse od faulova.

 

Preokret je doneo Micov i njegova partija kao iz najboljih dana - simultanka od 9 poena za smanjenje prednosti 60:75 na samo 69:75. Reed je uspeo da bude koncentrisan u skokovima i ovi igraci iz druge petorke su doneli neku energiju. Lose je bilo to sto je Seeley izgledao kao zombi, Cobbs nije bio na svom nivou, MJK takodje, a Barovic nije ozbiljan igrac.

 

Dobra stvar za Podgoricane je to sto se nece igrati protiv Splita, losa je sto je Ulm dosta bolja ekipa od 6 igraca Burse. Nedostaju Cobbs i Seeley jer se bez njih dvojice ne moze dobiti pun sastav bilo koje EC ekipe - to je manje vise to.

Link to comment
Share on other sites

Vjerovatno si gledao opustenije, realnije i drago mi je da si spomenuo sudije, ja nisam htio jer ne znam da li bih realan ili pod nabojem iz sale, ali stekao sam isti utisak. Kazem ti, nije mi jasno kako je ovo proslo. Moram pogledati reprizu. 

 

Zao mi iskreno Alimpija, ok je lik, na pressu je dominirao, desetak puta ponovio kao Buducnost je EL tim, a mi brate ispusene mustikle.

Link to comment
Share on other sites

Alimpijevic bas nema srece u duelima sa Dzikicem, doduse ovog puta i nema mnogo toga do njega (osim ako on sam nije odlucio da se resi Browna).

 

Buducnost jeste dobar tim, sa Nikolicem u punoj suterskoj formi i jos jednim bekom umesto Sehovica i Barovica. I sad je to dosta dobar EC tim, ali igrali su dosta lose, a Cobbsu nisu svirali ono sto inace sviraju i onda ga jos castili sa dve tehnicke - bas su hteli da zastite goste da ne zavrse sa Olmazom na 5 ili bez pleja u nekom 25. minutu.

Link to comment
Share on other sites

Sta se desava sa Reedom, Drobnjakom, D. Nikolicem, Sehovicem, Z. Nikolicem i pojacanjem na pozicijama 1-2?

 

Sad kad ovako napisem, to je 6/potencijalnih 14 igraca u timu, ne verujem da jos negde ima toliko problema sa povredama.

 

Bice da nije sve do nesrece i da je nesto trulo negde u klubu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Reed operacija, Drobnjak pauza (stopalo), D.Nikolic (setback u oporavku), Sehovic (ionako ne zapinje kad su zdravi Atic, Popovic i Micov). Z.Nikolic (out najvj. do kraja mjeseca isto stopalo). Pojacanja nema.

 

Šta je sa Ridom,kolika pauza? Jel to ista povreda što se desila protiv Venecije ili nešto drugo?

 

Mnogo je nešto fragile postao i svako malo neka povreda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobio udarac u uvo...valjda operacija uva...

 

Elem, sto ti je sudbina. Bara je bio pocastvovan sto je u rosteru, znajuci da nece dobiti minute. Ali tu je na treningu,na klupi...racunalo se imamo dosta visokih, njemu jasno predoceno da nece igrat...al ne lezi vraže, Bara prvi centar 😂, reed i zoki povrede, danilo aut, vajli ufatio maglu...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Dobio udarac u uvo...valjda operacija uva...

 

 

Koga ja uzmem kao prvi pik u fantaziju ne piše mu se dobra sezona 😂😂😂

 

U Euroligi mi je prvi pik bio Milutnov,povredio se na prvoj tekmi u prvom minutu 😂😂😂 

 

Dogodine zovem Miška da mi plati da ne biram njegove igrače na fantaziju 😎

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nemam_ti_kad said:

Dobio udarac u uvo...valjda operacija uva...

 

Elem, sto ti je sudbina. Bara je bio pocastvovan sto je u rosteru, znajuci da nece dobiti minute. Ali tu je na treningu,na klupi...racunalo se imamo dosta visokih, njemu jasno predoceno da nece igrat...al ne lezi vraže, Bara prvi centar 😂, reed i zoki povrede, danilo aut, vajli ufatio maglu...

 

Znaci, boli ga uvo?

 

Nekako tako i deluje na terenu i to je i problem sa strancima. Zoran Nikolic odigra sa nezalecenom povredom stopala, Drobnjak se vraca iako nije zalecio svoju povredu, samo taj Reed nekako nestaje svaki mesec sa terena. Wiley isto, da je sacekao bio bi najvazniji igrac u ekipi, ali izabrao je radije da nema klub i ne igra kosarku umesto malo fleksibilnosti.

 

Kako god, zaista veliki promasaji uprave i trenera u prelaznom roku. Ostaviti injury prone Reeda, dovesti penzionera kao prvo krilo, igrati sa jednim plejmejkerom citavu sezonu (sreca pa on nije kao Reed, Buducnost bi bila u sredini tabele ABA lige).

 

Jos kazu kako nema para, para ima, samo na SC Derby odlazi dosta, to nije nikakav izgovor. Nego, klasicna balkanstina i rasipanje tudjim parama, koga briga za rezultate - daj 1/4 finale EC i 1/2 finale ABA i proglasi to uspehom.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Pa bilo je mnogo toga bolje. Peri je onako, bukvalno srednja zalost u oba pravca, ali ajde, moralo se reagovati, svi su se doselektovali.

Video si i sam koga je Fener doveo na istu poziciju. Vi ste odlično prošli, doduše fali malo sajza i čvrstine ali za ono što vam treba završava posao.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Pa bilo je mnogo toga bolje. Peri je onako, bukvalno srednja zalost u oba pravca, ali ajde, moralo se reagovati, svi su se doselektovali.

 

Mogli smo i Dzonija na pozajmicu da vam damo sa obzirom da kod nas igra 10mpg.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji changed the title to KK Budućnost
  • uvrnuto featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...